PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motor büyük geldi :)

uur52
26 Temmuz 2013, 10:50
İlk motorumu almak için bi kaç gündür araştırma yapıyodum. Dün SYM HD Evo 200 görmeye gittim üzerine oturduğumda beklemediğim bi şekilde ayaklarım yere değdi. Motoru ileri geri yapma da sıkıntı yaşamadım (ki yine de alçaltıcam) Ama boy 1,60 olunca üzerinde kayboldum :mrgreen: Zaptedemem diye bi korku yaşadım. İlk motor için büyük mü yoksa ilk defa bi motorun üzerine çıktığım için mi böyle geldi size sormak istedim. Bu arada motoru gerçekten beğendim :)

KTM07
26 Temmuz 2013, 10:56
Sana Honda Today gider

flame
26 Temmuz 2013, 11:22
Sana Honda Today gider

Ehahehehaha sabah sabah iyi güldürdün :D

Ayaklarınız yere değiyorsa,motosikletin altında kalacak gibi hissetmiyorsanız ve istanbul gibi bir şehrin trafiğine çıkmadan önce eğitim alacaksanız ilk motosikletiniz olabilir...

sbr
26 Temmuz 2013, 11:25
emin ol motorun üstünde büyük kalmandan daha iyidir. bazen 1.90cm 130kilo adamlar ufacık vespalarla geziyorlar. çok komik görünüyorlar:)

uur52
26 Temmuz 2013, 11:25
Ayaklarınız yere değiyorsa,motosikletin altında kalacak gibi hissetmiyorsanız ve istanbul gibi bir şehrin trafiğine çıkmadan önce eğitim alacaksanız ilk motosikletiniz olabilir...

Yarın eğitime başlıyorum. ama motosikletin altında kalacak hissi biraz da olsa var :)

Garip
26 Temmuz 2013, 11:27
buyuk motor hoşgeldi. öyle başlığa böyle cevap :)

uur52
26 Temmuz 2013, 11:32
buyuk motor hoşgeldi. öyle başlığa böyle cevap :)

Motora küçük geldim diyemedim :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

emin ol motorun üstünde büyük kalmandan daha iyidir. bazen 1.90cm 130kilo adamlar ufacık vespalarla geziyorlar. çok komik görünüyorlar:)

Sürebilirsin diyosanız sıkıntı yok. Trafikten, deneyim kazanmaktan yana korkum yok. Sadece bana göre olup olmadığını merak ettim. İlk deneyim sonucta.

sbr
26 Temmuz 2013, 11:46
Motora küçük geldim diyemedim :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

Sürebilirsin diyosanız sıkıntı yok. Trafikten, deneyim kazanmaktan yana korkum yok. Sadece bana göre olup olmadığını merak ettim. İlk deneyim sonucta.

kullanırsın. gayette rahat kullanırsın. scooterları kullanmak çok daha kolaydır. ama trafikte kendine çok güvenme,temkinli ol, böylece başına gelebilecek kaza tehlikelerini kötü sonuçlanmadan atlatıp tecrübe kazanabilirsin.. zamanla da zaten çok rahat ayak uydurabilirsin trafiğe:cat:

uur52
26 Temmuz 2013, 11:51
kullanırsın. gayette rahat kullanırsın. scooterları kullanmak çok daha kolaydır. ama trafikte kendine çok güvenme,temkinli ol, böylece başına gelebilecek kaza tehlikelerini kötü sonuçlanmadan atlatıp tecrübe kazanabilirsin.. zamanla da zaten çok rahat ayak uydurabilirsin trafiğe:cat:

Çok teşekkürler. İnsan motorun üzerine oturduğu an anlıyor zaten temkinli olup korunması gerektiğini. Motor almayı ilk düşündüğüm zamanlarda bi kask yeter diyodum ama şuan motoru almadan montunu kaskını eldivenini araştırır oldum.

sbr
26 Temmuz 2013, 12:04
Çok teşekkürler. İnsan motorun üzerine oturduğu an anlıyor zaten temkinli olup korunması gerektiğini. Motor almayı ilk düşündüğüm zamanlarda bi kask yeter diyodum ama şuan motoru almadan montunu kaskını eldivenini araştırır oldum.

bunların bilince olman çok güzel..

Kaangngr
26 Temmuz 2013, 12:16
Az önce nostaljimi sattım hadi hayırlısı tvs yolu gözükçek hayırlısıyla... Motor ilkte büyük gelebilir ama alışırsın sukuter abi zaten basıyon gidiyo senin yerle bi alakan yok. senin iki ayağın yere tam basıyosa sıkıntı yok...

amaninmb
26 Temmuz 2013, 12:36
spacy ile başlayabilirsiniz. :) Veya Fizy... Ama cesaretiniz varsa amaaaaan al gitsin hacı. Tutupda Goldwing değilya gidi...

Dentist76
26 Temmuz 2013, 13:37
Motorun büyüklüğü hiç sorun değil ayağınız yere yetişiyorsa. Yalnız ilk başlarda yavaş dönüşlerde motoru yatırmayın fazla.