PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maranta Motora Ne Oldu

Murat2100
23 Temmuz 2013, 04:48
Merhaba arkadaşlar Bu Moto Calibre motosikletlerini üreten MarantaMotor bir aydır hiç bir şekilde telefonlarına cevap vermiyor ve mailden de dönüş yapmıyor ReGrup altında çalışan bir firma bu regrup arayıp sorduğumda ise şirketi taşıdıklarını belirtti ondan ötürü açmıyorlarmış bilgisi olan var mı motorum tam bir aydır arızalı ve bu çok canımı sıktı....:pale::pale::pale::pale: adresleri Adnan Kahveci Mh. İstanbul Cd. No:64
Beylikdüzü/ İSTANBUL o yakınlarda oturan varsa bilgi sağlaya bilirmi. lütfen

Green Arrow
23 Temmuz 2013, 05:01
Eğer googledan yeni bilgileride gözükmüyor ve bu dedikleriniz gerçekleştiyse gidin tüketici mahkemesine başvurun.Uğraşın mağduriyetinizi karşılatın mümkünse ceza almalarını sağlayın.İnsanlar ne kadar umursamaz yahu sattıkları malın arkasında bile duramıyorlar.

Murat2100
23 Temmuz 2013, 12:17
tüketici mahkemesine nasıl başvuracağım ne yapmam gerekiyor nasıl bir dilekçe yazacağım yardımcı olur musunuz.

Green Arrow
23 Temmuz 2013, 16:46
http://www.tuketici.gov.tr/?wapp=dilekceornekleri_tr&open=3 bu dilekçe örneği o siteden nereye başvuru yapacagınız falan yazıyor.En kötü oradan bir iletişim bilgisi bulun.Valla benim yaşım 23 ben genede açık yakaladıgımda yeni mezun olmuş avukat arkadaşlarım aracılıgıyla tazminatlı dava açıyorum :D baya bi sürünüyor firmalar.Etrafınızda bir avukat veya kanun bilen birleri var ise danışın.

satoyama
23 Temmuz 2013, 17:58
10 yıl boyunca getirdikleri markanın arkasında olmaları gerekli.

ama onlar kılıfına uydurmuştur..

bir yetkiliye ulaşırsan tüketici mah. gideceğini söyle belki tutuşurlar..

astorojna
23 Temmuz 2013, 18:03
1 aydır arıyorum ama açan olmadı ben sadece birşey sormak için aradım oda olmadı zaten. allah bumotosu olana sabır versin. bu taşınma olayıda tamamen hikaye bence düzmeceden başka bişey değil.

Green Arrow
23 Temmuz 2013, 18:09
Bence bunun peşini bırakmayın elinizde fırsat var kullanın gerekiyorsa gidina avukata danışın ulaşamama olayını notere tastikletin motorun parasını hatta fersah fersah fazlasını alırsınız.