PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hey yavrum Beee Alem Cup Görsün. 90 nı geçmez diyenede kapak olsn :)

Sayfa : 1 2 [3]

sahil
01 Ağustos 2013, 05:08
mrb kardes senin ibre motordan hizli gidiyor demedi deme ama o da guzel sonucta kacla gittigin degil kacla gittigini hissettigin onemli olan

efecan0303
01 Ağustos 2013, 05:10
mrb kardes senin ibre motordan hizli gidiyor demedi deme ama o da guzel sonucta kacla gittigin degil kacla gittigini hissettigin onemli olan

nasıl yanı anlamadım ibremi bozuk ?

shooter1
01 Ağustos 2013, 05:38
ben de cup alsam moto gp ye alırlar mı beni :queen:

salcano_7946
01 Ağustos 2013, 07:30
benim siteye hiç bir lafım yok iyiki üye olmusum keske daha önce olsaydım. Benim kızdıgım tek nokta sanki yanımdalarmış gibi sanki günde 1500 kere bindigim motoru benden daha iyi biliyolarmış gibi benimle zıtlaşmalarıydı. bu videonun amacı sadece onlargünde 1500 kere bi motora binilirmi.......saydın mı lan.........say lan..... recep ivedik ten 500 çeşit balık sahnesınden arak yapıp kamıfle ettım ıyımı....efecan kardes alah selamet versın abisi....yedıgıne ıctıgıne dıkkat et..oksijeni koklayınca degişi
k bi redbull etkısı yapmıs sende...yapma böyle gozun sevem....

oknglr
01 Ağustos 2013, 11:03
günde 1500 kere bi motora binilirmi.......saydın mı lan.........say lan..... recep ivedik ten 500 çeşit balık sahnesınden arak yapıp kamıfle ettım ıyımı....efecan kardes alah selamet versın abisi....yedıgıne ıctıgıne dıkkat et..oksijeni koklayınca degişi
k bi redbull etkısı yapmıs sende...yapma böyle gozun sevem....

Valla üstelemeyin onun içinde bi video çeker 2. kapağı kaldıramayız :salut:

abdullah_03
01 Ağustos 2013, 11:48
yapamaz kiiii yapamaz kiii 100 km yii geçemezkiiii hadi yap yap

kurubuz
01 Ağustos 2013, 11:51
O motorları kompleks tatmini için değil, az benzinle çok yol gitsin , insanlar ucuza kısa mesafelere gitsinler diye yapıyorlar.

abdullah_03
01 Ağustos 2013, 11:54
Bodruma giderken bitanesi 130 km hızla bayır aşşağı gidiyordu. Özellikle hızında emin olmak için bir süre aynı hızda gittim onunla garibim beni yanında gördükçe gaza geldi. Adamın motosikletle tek alakası altındaki motor :)

Muğlada cub cılardan nefret ettim. Hem araç kullanıcılarında hem bazı cub kullanan geri zekalılarda silme geçme huyu var. ( araçlar motoriklet yanından motorlularda yayaların yanından değicek gibi geçiyor )
Bir tanesi dip gaz resmen koluma sürterek geçti (be yayayım ) sırt çantasını sağ eline alıp geçip karşıdan yürümeye başladım. Eğer ben eve gidene kadar dönüp gelseydi hiç sorgusuz sualsız çantayı kafasına geçirip ayaklarını yerden kesicektim. Çok şanslı adammış. Nevrim döndü resmen. Onunlada kalmaz kırılmadık yerlerinide ben kendi ellerimle kırardım o anda herhalde.

nedir bu cup öfkesi ???? İlla saygı görmemiz için 1000 rr veya cbf150 ne biliyim kavazakiye filan mı binmemiz lazım. ???? Adım kadar eminimki kavazakiyle kasksız aynasız çekim yapsam Yağ üstüne yağ çekersiniz ayıb be AYIP !!!!

adam haklı beyler::koop::::koop::::koop::::koop::

maariz
01 Ağustos 2013, 12:03
TDM 850 kullanıyorum,daha 120'yi geçmedim.Burgmanımla da en fazla 110-120 yapardım.Allah selamet ve akıl fikir versin...Üzülüyorum,bu arkadaşlara.

Salih_T
01 Ağustos 2013, 13:10
adam haklı beyler::koop::::koop::::koop::::koop::

çok sinirliyiz, çooookk.. milletçe sakin olmamamız.. empati kurmamız.. sağlıklı düşünmemiz şart... bir yanlışı başka bir yanlış ile düzeltmeye çalışmak uygun olmaz..

motorcrus
01 Ağustos 2013, 13:51
aga kusura bakmada kask takınca göremiyorum demişsin.
bence kask takmayınca belki hiç bi zaman biyeri göremicen :)
bizi yakışıklı yapan motorumuz ve ekipmanlarımız ;)

Sadık1453
01 Ağustos 2013, 13:58
Suç bu konunun açılmasını onaylayan modda.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

arca94
01 Ağustos 2013, 15:21
Egzozu açmaya verdiğin parayı kaska versen keşke.. Biraz taktıktan sonra alışırsın merak etme.
Hız yapmak, cesur davranmak, gaz vermek, gürültülü sürmek.. Bunların hepsi boş işler. Önemli olan keyifle sürmektir.
Sen burada 90'la giderken gözlerini tam açık tutabildin mi? Giren sinekten böcekten zevk mi aldın? Hızlandıkça kuruyon göz küresini ıslatmak için göz yaşları yanaklarından süzüldükçe mutlu mu oluyorsun anlamıyorum ki?

Kask yok, ehliyet yok, plaka yok, egzoz açık, koruma yok.. Biz bu durumda keriz oluyoruz o zaman.

Sen ölsen belki umrunda olmaz ama.. Bizim umrumuzda. Sen bir kazada öldüğün zaman (ki umarım böyle bi şey olmaz), bazı kardeşlerimiz sizin gibi motorcular yüzünden motosiklet zevkini yaşayamıyor. Sizin gibileri kaza yaptığı zaman motosiklet tehlikeli oluyor! Çünkü gördükleri sadece bu.

Yapma etme, başkalarının motosiklet zevkine engel olma. Böyle şeyler gördüğümde videoyu bile izlemiyorum. Değmiyor çünkü o vakti harcadığıma..

Yakın bi zamanda doğru yolu bulman dileğiyle, kendine iyi bak..

Tİme_shİft42
01 Ağustos 2013, 15:43
Kasksız nasıl duruyon öyle yw kazayıda gectim rüzgar kulakları tırmalıyor :queen: kulak cınlaması ugultusu vb

Bir kersinde kasksız 70 km yol gittim mahfoldum yaw gözümden yas geldi rüzgardan

Temiz havayı yiyince karsıdan adamın uykusu geliyor

Egzozu actın plaka takmadın ama gene yedin cezayı ehliyetsizlikten plakasızlıktan :queen:

rumelian
01 Ağustos 2013, 15:49
Aslansin bea. Tek elle cup ile o hiz. Yahu mubarek! bir tasa takilman, onune atlayacak bir kedi... Allah korusun....
Sana tavsiyem, lutfen dene bu dedigimi iki dakikani alir.
1- google gorsel aramaya gir
2-tum guvenli arama filtersini kapa.
3- "motorcycle accidents" yaz.
4- resimlere iyice bak.

Anam babam beni yollarda bu halde bulsun diyorsan, bildigin gibi devam et..

efecan0303
01 Ağustos 2013, 15:57
Aslansin bea. Tek elle cup ile o hiz. Yahu mubarek! bir tasa takilman, onune atlayacak bir kedi... Allah korusun....
Sana tavsiyem, lutfen dene bu dedigimi iki dakikani alir.
1- google gorsel aramaya gir
2-tum guvenli arama filtersini kapa.
3- "motorcycle accidents" yaz.
4- resimlere iyice bak.

Anam babam beni yollarda bu halde bulsun diyorsan, bildigin gibi devam et..

:S motordan sogudum :'(

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:55 ----------

Kasksız nasıl duruyon öyle yw kazayıda gectim rüzgar kulakları tırmalıyor :queen: kulak cınlaması ugultusu vb

Bir kersinde kasksız 70 km yol gittim mahfoldum yaw gözümden yas geldi rüzgardan

Temiz havayı yiyince karsıdan adamın uykusu geliyor

Egzozu actın plaka takmadın ama gene yedin cezayı ehliyetsizlikten plakasızlıktan :queen:

yarın çıkarıyorum motoru parayı denkleştirdim onunla ilgilide konu açıcam :queen::queen::queen:

chcts1
01 Haziran 2014, 17:05
bu arkadaş uçmuş sanırım forumdan :D