PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kuba KB 150-9 Elektrik Kesme Yada Yakıt Yetiştirmeme :) İçeri Buyrun..!!

İsmail SAÇAK
12 Temmuz 2013, 05:14
Arkadaşlar 2011 Yılında Aldığım Kuba Marka Kb 150-9 Model Motosikletimin Kronik Bir Rahatsızlığı Bulunmaktadır. Kırşehir'in Muhteşem Ustaları Tarafından İncelendi Fakat Bir Çözüme Ulaşılamadı. Motorum, Gaz Kolunu Sonuna Kadar Açtığında Geriye Doğru Asılmalar Yapıyor.. Bakın Dikkatinizi Çekerim. Elektrik Kesme Değil Bu Bazıları Böyle Dedi Ama Alakası Yok. Gaz Kolu Tam Açıkken Sanki Elektrik Keser Gibi Geriye Atılmalar Yapıyor, Gaz Kolunu Milimetrik Şekilde Azıcık Kapattığınızda Tekrar Hızlanmaya Devam Ediyor.. Ustalar Beyin, Statör, Karbüratör Ayarı, Gibi Kontroller Yaptı Fakat Bunlarda Çözüm Olmadı.. Bu Durumdan Nasıl Kurtulacağımı Bilmiyorum.. Bu Konuda Yardımcı Olabilirseniz Eğer Çok Memnun Olurum.. Şimdiden Yardımcı Olabilicek Arkadaşlara Bol Bol Teşekkürlerimi Sunuyorum..!!

feliçita
12 Temmuz 2013, 10:46
Sorunun bir adamı 5 sene yaşlandıracak cinsten..Bende 2011 ramzey scooter vardı,aynı sorunları yaşıyordum ve ıspartanın muhteşem ustalarına bende götürdüm,cüzdanımda para namına bişey kalmadı..En sonunda ne yaptım biliyormusun....Motoru yaktım..hayırrr,betona gömdüm hayırrr...gittim trafikten çektim..Şimdi atıl bi şekilde garajda bekliyor ona her baktığımda benim paramı ve vaktimi çalan ustaların kulaklarını çınlatıyorum..Bilmem anlatabildim mi..Sonra gittim safkan bir italyan olan beverly 500 aldım,arıza yok bakımlarını yap yola devam..Arızayı usta tahmin etmiyor.sokete bağladın mı motosiklet kendi söylüyor..Şimdi o motorunu al ve trafikten çektir,sana sinir harbi yaşatmadan bilinen markalardan bir motosiklet al alacağın motor da 10 bin tl civarında olmasını tavsiye ederim..Boşver kubayı falan sen benim dediğimi dinle...

serkanADH13
12 Temmuz 2013, 11:10
arkadaşım sanıyorum DEVİR KESİCİ'den bahsediyorsun,
snde dip gaz gezme,

100 km hız yeterlı emın ol...