PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : korumalık takım lazım

yılmazkoç487
07 Temmuz 2013, 17:23
arkadaşlar kaskımı aldım ama henüz uzun yol için başka korumam yok. Asfaltta 150 km hızda beni koruyabilecek bir şeyler önere bilir misiniz? maddiyatım çok yok ama görüşlerinize ihtiyacım var kazıklanmak adi bir şey almak istemiyorum

ero__
07 Temmuz 2013, 18:37
Uygun fiyatla 150 km/h ve üstü hızlarda koruyacak birşey henüz üretilmedi.

serkanADH13
07 Temmuz 2013, 18:59
sen bir takımda MAFSALLI DİZLİK al,

en azından güvende hissetmeni sağlar.

canerol
07 Temmuz 2013, 20:14
sen bir deri veya şimdilik yazlık ful koruma bir mont al paran varsa pantolan al yoksa mafsallı dizlik al...eldivenleride unutma

safakk
07 Temmuz 2013, 21:20
bence önceliklerin sırasıyla mont dizlik ve eldiven olsun.

mont olarak bering aero kullanıyorum geçen sene motomaxdan indirimden 200tl gibi bir rakama almıştım memnunum. denedim de bir kez bu montla yere düştüm ve hiç bir şey olmadı çok şükür öneririm. (güncel fiyatından haberim yok)

dizlik olarak mafsallı prohell marka dizlik öneririm. hem dizi iyi kavrıyor hemde yürümesi çok rahat. (geçen sene fuardan 30tl ye almıştım yine güncel fiyatı konusunda fikrim yok.)

eldiven olarak da kesin bir marka model bilmiyorum ancak komple deri ve avuç içinde süngerle desteklenmiş ped mümkünse elin dış kısmında da plastik koruma olan bir eldiven bakmak gerek. düz deri eldiven de giyebilirsin ancak düşme anında sadece asfalt yanığından korur.

ayrıca bütçeden para arttırırsan mutlaka bir bellik almalısın hem kışın soğukdan korur hemde düşmelerde koruma görevini yapar.

Mehmet Turan
07 Temmuz 2013, 22:01
150 km gibi yüksek süratlerde en iyi deri yarış tulumu korur fakat rahatsızdır giymesi çıkartması zordur 2.elde uygun fiyatlı bir sürü var.

yılmazkoç487
10 Temmuz 2013, 07:28
yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim