PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yamaha Crypton 110 2013

cobraxn
05 Temmuz 2013, 18:58
Merhaba arkadaşlar daha önceki konumda;http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/115539-ybr-esd-modifiye.html?highlight=

ybr alacağımı söylemiştim fakat nakitte sorun yaşadım Yamaha Crypton 110 2013 model almak zorunda kaldım ve bugün motorumu gittim aldım yarın çıkışı olacak.

Motoruma açıkçası hafif görüntü yapmak istiyorum. Zenon far takacağım fakat hangi modelini takmalıyım birde 2013 modellerinde farla sürekli yanıyor akü açısından sorun yaratırmı?

Yamaha Crypton 110 'a sakal takılabiliyormu? bugün buldum zenon 50 Lira dediler almalımıyım? ayrıca ne gibi modifiyeler yapabilirim önerilerinze ihtiyacım var teşekkürler.

PEHLİVAN94
05 Temmuz 2013, 20:08
Guzel bir cift lastik al.

cobraxn
05 Temmuz 2013, 23:52
Sağolun, ne marka önerirsiniz? michnel iyimidir? veya lassa.

search16
05 Temmuz 2013, 23:58
Alt sakallar bildiğim kadarıyla motora gelen havaya yada karter kısmına gelen havaya engel oluyor. Bide ısıdan etkilenebiliyor diye duymuştum. Fara anahtar yaptırabilirsin. Xenon far motosiklette tavsiyem değildir kimseye. Şahsi fikrimi söylüyorum gözümü çok alıyor. Her zaman kaynarım. Çok daağıtıyor ışığı.

Ozan Bey
06 Temmuz 2013, 00:10
Kardeş onu bunu bilmem ama LASTİK AL, LASTİK AL, LASTİK AL! cupların lastikleri genelde şambrelli oluyor, Crypton'u bilmiyorum ama eğer öyleyse hemen tubeless yaptır. Ben Honda Wave kullanırken çok dert oldu başıma, aman sen aynı derde düşme.. İlla Michelen veya Pirelli'ye muhtaç değilsin. Dunlop da gayet başarılı. Ben kendi CBF'ime Unilli taktım, iş gören bir marka..

Görsel olarak modifikasyon dersen de sağını solunu karbon fiber kaplatabilirsin, hem ucuza gelir hem de şık olur. Hayırlı günlerde kullan, Allah kazadan saklasın.

PEHLİVAN94
06 Temmuz 2013, 01:12
Michelin tavsiyem.

DarkEvents
06 Temmuz 2013, 01:56
farı açıp kapamaya ayrı bir düğme yapabilirsin dediğin gibi gece gündüz yanması hem xenon ömrü hem akü ömrü açısından zararlı
modifiye ye gelince bence ufak şeyler yap yapacağın şeyler orjinalliği bozmasın arkadaşın dediği gibi ufak ufak karbon kaplayabilirsin hem çiziği önler hem istediğinde çıkarabilirsin.
ama sen sen ol arkadaşlarında dediği gibi herşeyden önce 1 çift lastik al.
kolay gelsin iyi forumlar

jarre
06 Temmuz 2013, 10:29
çinli motor lastiği değil ki bu 0 yamaha 0 duro marka lastik ben memnunum şahsen.gerek yok masraf yapmaya