PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet alarmı bağlantısı

kim
03 Temmuz 2013, 06:37
Merhaba arkadaşlar bu alarmı aldım bağlantı konusunda yardımcı olabilecek varmıdır acaba, birde uzaktan çalıştırma yapsam zararı olurmu ?

http://i01.i.aliimg.com/wsphoto/v0/568944023/one-way-motorcycle-alarm-system-CF-MC02-with-remote-controller-free-shipping.jpg

tr_select
03 Temmuz 2013, 06:58
Forumdan bir arkadaş bu tarz bir alarmin montajını anlatmıştı. Uzakdan çalıştırma olayını çözmüş, kablolarını yazmıştı... Biraz bakın, yeni konu zaten.

kim
03 Temmuz 2013, 09:34
Gelişmiş aramada yaptım öncesinde ve konularıda inceledim ama rastlayamadım,linki varsa yada hangi bölümde hatırlıyorsan paylaşabilirmisin ?

Forumdan bir arkadaş bu tarz bir alarmin montajını anlatmıştı. Uzakdan çalıştırma olayını çözmüş, kablolarını yazmıştı... Biraz bakın, yeni konu zaten.

Felis Leo
03 Temmuz 2013, 09:45
Bende alarm taktım fakat sinyale veya diğer fonksiyoenlarını bağlamadım. Sadece artı eksi kabloları akünün kutup başlarına bağladım, anten kablosunu,led lambasını ve sirenide bağladım o kadar çok memnunum bence diğer yerleri karıştırma hiç gereği yok

tr_select
03 Temmuz 2013, 16:01
http://www.motosiklet.net/forum/mt-atolye-teknik-servis/117015-spy-5000m-2-way-motosiklet-alarmi.html

astorojna
03 Temmuz 2013, 16:10
bende alarm kullanıyorum. bendeki arabalarda olduğu gibi ışıklı olanından alarmı kurduğunuzda araba gibi yanıp sönen iışı var. alarm kabloları selenin altında hazır bulunuyor ama bazen yerlerini değiştirmek gerekebiliyor. ben full fonksiyon kullanıyorum çalıştırma stop etme. sinyaller vs. vs. hiç problem olmadı mükemmel ötesi bi ses var alarm öttüğünde motorun bulunduğu sokağın 3-4 arka sokağından dahi alarmı duyabiliyorum.
bu arada alarmı kaça aldın?

kim
03 Temmuz 2013, 18:43
Neyseki çözdüm arkadaşlar Kırmızı uc + Siyah Uç - ye bağladım,sarı uçlardan birini sağ sinyal + ya diğerinide sol sinyal + ya şu an alarm öterken 4 lü flaşör olarak yanıyor,uzaktan çalıştırmayı bağlamadım çünkü çok uzun marşa basıyor ve bencede gereksiz.

Fiyatı 55 TL

rs_guven
03 Temmuz 2013, 19:01
Bende geçenlerde aldım. Sıradan bir marka 20 liraydı. Inwels marka aldım, 35 liraya. Sizin alarm biraz pahalıymış.
Tüm fonksiyonlarını baglattım. Ama uzaktan çalıştırma gerçekten gereksizmiş. Montajı için de 10 lira verdim.