PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cub Motorla Neler Yapılır

Ose
01 Temmuz 2013, 16:18
Evet Arkadaşlar 100lük cubla neler yapılır en iyisi bi izleyin :D (Bu yazıya tıkla) (http://www.youtube.com/watch?v=Qjy1xnMhAW8)

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:07 ----------

Aşmışlar :D

54RR
01 Temmuz 2013, 16:21
Seneye MotoGP'de yarışır bunlar...

Gok2
01 Temmuz 2013, 16:25
İlk motorum cup dı , satmayı dusunuyordum cunku coluk cocugun elıne gecmıstı aynasız abartı egzozlar stıckerlar , beni görende oyle sanıyordu korumalı bınmeme ragmen , hıc bır oynama yapmamama ragmen rahatsız olmustum hırsızın tekı kulak mısafırı oldu sanırım geldı caldı :)

DEISIS
01 Temmuz 2013, 16:37
Apaçi detected..

Fatal error..

::144::

Ose
01 Temmuz 2013, 17:32
Seneye MotoGP'de yarışır bunlar...

Hiç fena olmaz..

İlk motorum cup dı , satmayı dusunuyordum cunku coluk cocugun elıne gecmıstı aynasız abartı egzozlar stıckerlar , beni görende oyle sanıyordu korumalı bınmeme ragmen , hıc bır oynama yapmamama ragmen rahatsız olmustum hırsızın tekı kulak mısafırı oldu sanırım geldı caldı :)

Motorun kalbini kırmışsın demekkioda çekip gitmiş :)

dreamkiller
01 Temmuz 2013, 17:37
O mavi cup lu bunların elebaşı.. Diğer cocuklar efendi gibi sürüyorlar.. O maviliyi ezersem ortam sakinleşir :)

forevermore
01 Temmuz 2013, 17:44
Antalya'lıyım, liseyi ve ortaokulu demrede okudum. Eskiden mobylette'le yapılırdı bu işler, şimdi cuplara kubalara dönmüş. Zihniyet aynı...

utkan35
01 Temmuz 2013, 19:22
Antalya'lıyım, liseyi ve ortaokulu demrede okudum. Eskiden mobylette'le yapılırdı bu işler, şimdi cuplara kubalara dönmüş. Zihniyet aynı...

bende antalyalıyım abi ama izmirde oturuom zaten türkiyede en çok motor antalyada war scooter cup ybr cg farketmez türkiyede en iyi ön kaldıranlar antalya kimse aksini idda edemez :thumleft:

kasta37
01 Temmuz 2013, 20:42
Tekteker Gundi

Ose
01 Temmuz 2013, 23:02
O mavi cup lu bunların elebaşı.. Diğer cocuklar efendi gibi sürüyorlar.. O maviliyi ezersem ortam sakinleşir :)

Yiğidi öldür hakkını yeme... :D

bende antalyalıyım abi ama izmirde oturuom zaten türkiyede en çok motor antalyada war scooter cup ybr cg farketmez türkiyede en iyi ön kaldıranlar antalya kimse aksini idda edemez :thumleft:

İnternete bakıyorumda hep cg hep cg cub motoru sadece karamanlılar yapıyor ... Heralde şöyle cubdan alayan birini bulsam forumda çok iyi olacak GENE SORAYIM

1.Motorum daki hava filtresini söksem çok iyi ses ve güç elde edebilirmişim ama çok zararlıymış ne kadar doğru ?
2.Egsozu deldirsem nasıl olur ve deldikten sonra geri düzelte bilirmiyiz

3 Hem hava filtresini söküp hem egsozu delsem nasıl olur :D

handsome3272
02 Temmuz 2013, 03:17
Hava filtresi etki etmez öyle boşuna uğraşma zaten 6 beygir gücünde ne bekliyorsun egzosun faydası olurda deliği düzeltemezsin bir daha

abart egzosunda faydasını görenler var birde motorun üstüne yatarsan 200 yaparsın :D

utkan35
02 Temmuz 2013, 11:13
Yiğidi öldür hakkını yeme... :D

İnternete bakıyorumda hep cg hep cg cub motoru sadece karamanlılar yapıyor ... Heralde şöyle cubdan alayan birini bulsam forumda çok iyi olacak GENE SORAYIM

1.Motorum daki hava filtresini söksem çok iyi ses ve güç elde edebilirmişim ama çok zararlıymış ne kadar doğru ?
2.Egsozu deldirsem nasıl olur ve deldikten sonra geri düzelte bilirmiyiz

3 Hem hava filtresini söküp hem egsozu delsem nasıl olur :D

kardeşim öncelikle cg ve cupu karamanlılar yapmaz hani sadece karamanılar yapmaz karamanlılar mobilet çift pejo filan yaparlar harbidende çok güzel yaparlar cg ise antep adana hatay mersin manisa aydın buraları yapar hava filtresi olayına gelicek olursak hava filtresini cıkardınmı son hız dusuyor motor rampalarda bayılıyor denedik belki performans hava filtresi takarsan düzelebilir..

babaduru
02 Temmuz 2013, 12:21
Bunlar mı Arif RAZGATLIOĞLU na rakip adam 10 km teker üstünde gidiyo. 2:12de motor neden zıplıyo ne yapıyo bunlar motorlara :) manitamız yok ama cgmiz var diyenlerdemi bunlardı yoksa :)

sey_47
02 Temmuz 2013, 14:45
kardeşim öncelikle cg ve cupu karamanlılar yapmaz hani sadece karamanılar yapmaz karamanlılar mobilet çift pejo filan yaparlar harbidende çok güzel yaparlar cg ise antep adana hatay mersin manisa aydın buraları yapar hava filtresi olayına gelicek olursak hava filtresini cıkardınmı son hız dusuyor motor rampalarda bayılıyor denedik belki performans hava filtresi takarsan düzelebilir..

hava filtresinin ne işe yaradığını biliyormusunuz beyler.?

utkan35
02 Temmuz 2013, 14:50
hava filtresinin ne işe yaradığını biliyormusunuz beyler.?

biliyoruz da genciz işte 1 hp performans bile bizi mutlu ediyor :flower:

Karlıyollar
02 Temmuz 2013, 15:15
Mondialin yeni cuplarının önü hafif olduğu için kolaylıkla kalkabilir.

Ose
02 Temmuz 2013, 15:38

usta ben mersinliyim zaten banamı öğretiyon en iyi cgleri Antepliler yapıyor burdada cg dolu cubla kimse uğraşmıyor sadece internette karamanlılar cubları modifiye edip koymuş ben daha türkiyede karaman diye bi yer varmı onu bile bilmiyorum mk :D(Mert Korkusuz) internette gördüm sadece hava filtresi motorun sesi için iyi bi etken fakat motorun ömrünü kısaltıyormuş silindir fln çizilebiliyormuş egsozu deldirmeyi düşünüyorum en iyisi bu gibi görünüyor :D yorumlarınız için teşekkürler

utkan35
02 Temmuz 2013, 15:57
usta ben mersinliyim zaten banamı öğretiyon en iyi cgleri Antepliler yapıyor burdada cg dolu cubla kimse uğraşmıyor sadece internette karamanlılar cubları modifiye edip koymuş ben daha türkiyede karaman diye bi yer varmı onu bile bilmiyorum mk :D(Mert Korkusuz) internette gördüm sadece hava filtresi motorun sesi için iyi bi etken fakat motorun ömrünü kısaltıyormuş silindir fln çizilebiliyormuş egsozu deldirmeyi düşünüyorum en iyisi bu gibi görünüyor :D yorumlarınız için teşekkürler

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/118279-turkiyenin-en-saglam-motor-cetesi.html

bu konuyu okursan ne yazdıgımı anlarsın zaten bende burda demısım farkedersın cg yi modifiye etmeyi antepliler başlattı gerisi mersin adana fln özenti zaten hava filtresi olmadıgından toz kactıgından otomatikmen silindiri çiziyor evet...

KTM07
02 Temmuz 2013, 16:07
Cahillik cok kötü birşey...

fare662
05 Temmuz 2013, 01:42
bunu yapam apaçi şu an sesimi duyuyorsa birde motorun arkasını kaldırsın ön teker üzerinde ozaman alnıondan öpecem :D