PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hangi lastik markasını önerirsiniz?

KTM07
30 Haziran 2013, 01:35
Evet arkadaslar birdahaki bakima lastikleride degistirme karari aldim duke un üzerindeki lastiklerden zaten memnun değildim cok kayyo
bangi marka guvenlik acisjndan en iyisi

halilertan
30 Haziran 2013, 01:40
ebatları nedir?? ne kullanıyor

sessizsakin
30 Haziran 2013, 01:58
Vala ben pirelli angel st aldım son lastik olarak. işten güçten motora takmak nasip olmadı :P dekorasyon olarak da odamda çok güzel duruyor. hele deseni :D Tavsiye ederim :D

Şaka bi yana, lastik önemlidir. lastik candır.

Eğer sürekli motosiklet kullanıcısı isen, benim tavsiyem kendine iyi bir markanın bir modelini kestir derim. Al kullan en nihayetinde iyi markaların lastikleri her zaman çok memnun etmese de üzmezler.

Sonra başka bir iyi markanın sana uyan modelini denersin.

Birkaç iyi markanın belli başlı lastik tiplerinin kalitesini az çok anlarsın.

Pirelli daha önceleri sport demon diye çıkardığı lastiğe karşılık bu sene angel gt çıkardı. şimdi sport demon kullanmış olsam, çekinmeden angel gt alırdım.

Green Arrow
30 Haziran 2013, 02:11
ktm 390 metzeler kullanmış güzel lastik metzeler,pirellide olabilir diablo rosso falan canavar gibi lastik.

PEHLİVAN94
30 Haziran 2013, 02:41
Metzeler ve Michelin

KTM07
30 Haziran 2013, 10:33
Ozmn metzeller dicem de allah bilir nekadardir

muhahha306
30 Haziran 2013, 12:25
Evet arkadaslar birdahaki bakima lastikleride degistirme karari aldim duke un üzerindeki lastiklerden zaten memnun değildim cok kayyo
bangi marka guvenlik acisjndan en iyisi

Önce Türkçe yazım kurallarına uyalım.
Ondan sonra konu açalım lütfen.

KTM07
30 Haziran 2013, 17:03
Önce Türkçe yazım kurallarına uyalım.
Ondan sonra konu açalım lütfen.
(Birbiri ile bağlantılı olduğu için)
"Uyalım" dan sonra nokta değil virgül gelmeli dostum ,oncelikle kendini geliştir sonra millete konuş.