PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye'nin en sağlam motor çetesi!

yusufozugenc
30 Haziran 2013, 00:22
NizipMafia'dan mobileti R1 ruhuyla sürmek ::gazla:: :pr:

http://www.youtube.com/watch?v=TK8Xb-zO33M

blacklord
30 Haziran 2013, 00:29
Her türlü gidarıhhhhh Ouw yeıhhhhh :) güzel video

bzy
30 Haziran 2013, 00:29
Antep'te yaşamış biri olarak belirtmek isterim bu gençlerin hiçbiri Antep'li değil. Göç Antep'inde anasını ağlattı böyle

alp_tunay
30 Haziran 2013, 00:34
Yazık..
Tükettikleri oksijene yazık.... :pr:

yürekçe
30 Haziran 2013, 01:04
yazık yazık...
bir de diğer illere dil uzatıyorlar.
aklınca meydan okuyorlar :)
yenilen pehlivan güreşe doymuyor ve üstelik de anadolu kültüründen uzak.
bu işi yapanlar antepli değil...
zaten şiveleri de foseptikçe, zihniyetlerini 3 sifon çeksen temizlemez!
bu kadar uzun yazmamın sebebi, başka genç arkadaşlar görüp de diss atmak ( laf atmak vs. ) bu değil, bilsinler.
ve akdenizdeki motosiklet kardeşliği sağlamdır.
hepsinden önemlisi de, akdeniz de bu ülkenin bir bölgesi.
ayrım yapan g.tünden ikiye ayrılsın!!!

mhmtesk
30 Haziran 2013, 01:40
Hop Hop Kop Kop :flower:

Antep'te yaşamış biri olarak belirtmek isterim bu gençlerin hiçbiri Antep'li değil. Göç Antep'inde anasını ağlattı böyle

:queen:

beko12345
30 Haziran 2013, 02:21
Birde bunlar oy kullanıyor .

bassy_bolu
30 Haziran 2013, 03:28
babaları bile bu videoyu izledikten sonra kondom kullanmadığına pişmandır...

-ZERO-
30 Haziran 2013, 03:49
yazık yav garibanlar. 3 kuruşluk motorları amacına uygun sürmek yerine hava atmaya çalışıyorlar. benim bisikletim bile daha pahalı bunlardan. bu neyin havası anlamadım :queen:

extrem_015
30 Haziran 2013, 04:24
ölmekten güldüm,gülmekten öldüm :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

yılmazkoç487
30 Haziran 2013, 06:13
motorlara yazık kimlerin altındalar..

Fatih
30 Haziran 2013, 10:54
http://resim.donanimhaber.com/upfiles/1130918/E6411D613C20461392324C0F69E514D9.jpg

kasta37
30 Haziran 2013, 10:57
Joker ismail

oknglr
30 Haziran 2013, 11:01
::156::::baaas::::xtongue:

çelikatlı
30 Haziran 2013, 11:06
böyle ufak ilçelerde bu laleler nasıl barınıyo hayret. polis hiçmi el atmaz anaoluda bu işlere. mahallemizin çocuğu gözüylemi bakılır. biz istanbulda 70,i geçsek ceza yiyoruz çocuklar orda resmen eşkıyalık yapıyorlar mekanları belli isimleri cisimleri belli fakat dur diyen yok. ne iştir anlamadım.

forevermore
30 Haziran 2013, 11:09
Böyle çocuğum olacak cebine ot koyar polise ihbar ederim :D

cool113
30 Haziran 2013, 11:15
bu kafayla devam etsinler, memleket kurtulmuş olur :)

mLh
30 Haziran 2013, 11:33
Kısa bir süreliğine 2 tekerden soğudum. Tamı tamına 2 dakika 38 saniye sürdü ve sonrasında geçti, nasıl bi hikmetse..

Uğur Gündüz
30 Haziran 2013, 12:07
Motorlarını inceledim muhtemelen en iyi motorlarını çekmişler.. Mersine gelsinler görsünler :)) cg neymiş :))

MrMaydec
30 Haziran 2013, 12:17
Keşke onlar sürerken yanlarından R1 vb bir motosiklet gecseydi :D

sailor33
30 Haziran 2013, 12:34
Evlat olsa bağrına basılmaz bunlar:queen: 3 lüğü sarar diyor adamlarda her yol var motosikletçi olmaktan başka:pr:

alp_tunay
30 Haziran 2013, 13:22
Game Ower yazısına bittim....
Sahi bunlar neyle besleniyorlar ki?...:queen:

Gok2
30 Haziran 2013, 13:37
bakın bunlarda rap grupları http://www.izlesene.com/video/gaziantep-rap-time-biz-4-kisiyiz-gardas/3356625 :(

mc-hot
30 Haziran 2013, 14:11
Küçük bir tebessüm :)

utkan35
30 Haziran 2013, 16:22
Motorlarını inceledim muhtemelen en iyi motorlarını çekmişler.. Mersine gelsinler görsünler :)) cg neymiş :))

cg nin kralını antep yapar o adana mersin hatay dakiler cg yi antepten öğrendi bunu unutma

---------- Post added at 15:22 ---------- Previous post was at 15:11 ----------

insanların parası buna yetiyor modifiye ediyolar siz hemen alay ediyosunuz yok apachi yok serseri hepimiz motorcuyuz mobileti olanda motorcu hayabusası goldwingi olanda birlik olacağımıza siz burda kötülüyosunuz dışlıyosunuz tamam kask takmayınca onlara kızıyorum ama napalım onlarda öyle belki daha cok imkanları olsa otobanda yarış yapmazlar bakın onlardan bazı ustalar manisada draglara gidiolar imkan buldular her yerde böyle bir imkan yaratsak pistte yarışırlar ve türkiyede motosiklet kültürü daha çok gelişir... tamam eleştirebilirsiniz ama yok apaci serseri falan demeyin...

Tsubasa
30 Haziran 2013, 16:29
bazı ustalar manisada draglara gidiolar imkan buldular her yerde böyle bir imkan yaratsak pistte yarışırlar ve türkiyede motosiklet kültürü daha çok gelişir... tamam eleştirebilirsiniz ama yok apaci serseri falan demeyin...
böyle bi motosiklet kültürü yok kusura bakma.
ölüme zar atıyor bu barzolar..
olan ailelerine oluyor, yoksa ben bu akıl fukaralarına üzülmüyorum..

oknglr
30 Haziran 2013, 17:16
cg nin kralını antep yapar o adana mersin hatay dakiler cg yi antepten öğrendi bunu unutma

---------- Post added at 15:22 ---------- Previous post was at 15:11 ----------

insanların parası buna yetiyor modifiye ediyolar siz hemen alay ediyosunuz yok apachi yok serseri hepimiz motorcuyuz mobileti olanda motorcu hayabusası goldwingi olanda birlik olacağımıza siz burda kötülüyosunuz dışlıyosunuz tamam kask takmayınca onlara kızıyorum ama napalım onlarda öyle belki daha cok imkanları olsa otobanda yarış yapmazlar bakın onlardan bazı ustalar manisada draglara gidiolar imkan buldular her yerde böyle bir imkan yaratsak pistte yarışırlar ve türkiyede motosiklet kültürü daha çok gelişir... tamam eleştirebilirsiniz ama yok apaci serseri falan demeyin...

Yok siz olayı yanlış yorumluyosunuz biz motorlara değil , ( hepsine saygımız var tabi ) (elektrikliler haric :P :P ) o motorun üzerine yatmalar,aynasız kullanmalar, kasksız atletle t-shirt le , kullanmalar bunlarla dalga geçip kızıp hatta yeri geldiğinde küfür ediyoruz. Tamam illegal yarış yapıyosun ulan bari kaskını tak 2bin o motora veriyosan ıvır zıvıra para buluyosun yok leddir stickerdır , 300-400 e de hiç yoktan iyidir dedirtecek ekipman alırsın. ÜStteki arkadaş yazmış böyle bir motosiklet kültürü olamaz olsada aklı ba şında insan kabullenemez zaten.

KUVVETMİRA
30 Haziran 2013, 17:29
bomba la adamlar, niye celallendiniz :silent:

Benli
30 Haziran 2013, 17:33
"trafik tanımayız ve "üçlü muhabbeti , çıkarıldıktan sonra , güzel gelebilir insanlara .

otopsici
30 Haziran 2013, 17:36
böyle ufak ilçelerde bu laleler nasıl barınıyo hayret. polis hiçmi el atmaz anaoluda bu işlere. mahallemizin çocuğu gözüylemi bakılır. biz istanbulda 70,i geçsek ceza yiyoruz çocuklar orda resmen eşkıyalık yapıyorlar mekanları belli isimleri cisimleri belli fakat dur diyen yok. ne iştir anlamadım.

bununla ilgili çok güzel bir cevabım var ama yazsam hemen teröriste bağlar bazıları

oguzhanyigt
30 Haziran 2013, 17:59
Barkın abi ortalığı boş bırakmasaydı bu tipsizler üremeyecekti :P :P

serdar1547
30 Haziran 2013, 23:11
evlat olsa sevilmez.a.f

54RR
30 Haziran 2013, 23:17
Böyle gençleri görünce halime şükrediyorum...

Phoenixs
30 Haziran 2013, 23:21
:) herkes yolunu bulmuş bi şekilde ömrünü tüketiyor bari kask mont felan alıp taksalar canlarına yazık :) Allah sonlarını hayır etsin

Mytap
30 Haziran 2013, 23:24
Rutin olarak ne içiyorlar merak ediyorum. Buradan arkadaşların torbacılarına seslenelim. Belki onlar da pes ederler.

Nejat 78
30 Haziran 2013, 23:24
Küfüre günah diyolar ama yine söyledim bişeyler.Apaçilikten başka bişey değil.Mersinde kask montla dolaşırken bunlar uzaylı görmüş gibi bakıyorlardı.Birileri gerekeni yapmalı bunlara..

blacklord
30 Haziran 2013, 23:29
Tamamen bütçe meselesi kimileri için yaramayan şey kimileri için ulaşılmaz. Anadoluda motorsiklet keyif özgürlük aracı olarak değil genelde bağ evine ,tarlaya gitmek için alınıyor. Dolayısı ile trafik az ve çoğu sürebildiği için git gel işlerinde çocuklara veriliyor. Motorla tanışma bu şekilde oluyor. Motorlarda ucuz çoğunun köylü tip dediği motor.Alırken kaliteye görüntüye değil fiyata bakılıyor. Cocuklarda farklı olsun diye led ışıktır boyadır yazıdır ellerinden geleni yapıyorlar. Bir kaçı bir araya geldimide al sana çete :) Bunu kimse hor görmesin. 600RR lar filan anadoluda hergün görebileceğiniz motorlar değil. Eğitim yok uygulamada gösteren yok güvenlik nedir bilen yok. YBR ye bile hayran kalıyorlar.

Yasal durumunu merak edenlerede; benim yaşadığım yerde motorsiklet kazalarından 10 kişi öldü geçen yıl. Biri öldüğü zaman polis belediyeden bir ilan verdiriyor plakası olmayana/ehliyeti olmayanlara cezai işlem uygulanacak diye duyuruyorlar bir kaç gün sıkıyorlar yakalamaya calışıyorlar. Sonra gene herşey serbest yakalama filan yok...

---------- Post added at 22:29 ---------- Previous post was at 22:26 ----------

Polisinde açıklaması şu şekilde "Çocuklarda şu mantık var polis arabayla gelirken tarlaya sürerim nasılsa gelemez diyip kaçarken asılıyorlar gaza.. Poliste düşecekler kaza yapacaklar diye peşlerinden gidemiyor."

antilop_skul
01 Temmuz 2013, 00:00
ne guzel muzık yapmıslar haha :D lan hıc sevmedıgım tıp hıc sevmedıgım muzık ama gaza getırıo adamı :d:D

Tundzhay
01 Temmuz 2013, 00:16
İyimiş la :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

Tamamen bütçe meselesi kimileri için yaramayan şey kimileri için ulaşılmaz. Anadoluda motorsiklet keyif özgürlük aracı olarak değil genelde bağ evine ,tarlaya gitmek için alınıyor. Dolayısı ile trafik az ve çoğu sürebildiği için git gel işlerinde çocuklara veriliyor. Motorla tanışma bu şekilde oluyor. Motorlarda ucuz çoğunun köylü tip dediği motor.Alırken kaliteye görüntüye değil fiyata bakılıyor. Cocuklarda farklı olsun diye led ışıktır boyadır yazıdır ellerinden geleni yapıyorlar. Bir kaçı bir araya geldimide al sana çete :) Bunu kimse hor görmesin. 600RR lar filan anadoluda hergün görebileceğiniz motorlar değil. Eğitim yok uygulamada gösteren yok güvenlik nedir bilen yok. YBR ye bile hayran kalıyorlar.

Yasal durumunu merak edenlerede; benim yaşadığım yerde motorsiklet kazalarından 10 kişi öldü geçen yıl. Biri öldüğü zaman polis belediyeden bir ilan verdiriyor plakası olmayana/ehliyeti olmayanlara cezai işlem uygulanacak diye duyuruyorlar bir kaç gün sıkıyorlar yakalamaya calışıyorlar. Sonra gene herşey serbest yakalama filan yok...

---------- Post added at 22:29 ---------- Previous post was at 22:26 ----------

Polisinde açıklaması şu şekilde "Çocuklarda şu mantık var polis arabayla gelirken tarlaya sürerim nasılsa gelemez diyip kaçarken asılıyorlar gaza.. Poliste düşecekler kaza yapacaklar diye peşlerinden gidemiyor."

Ben Kayseri'de okudum. Motorumla ufak bi kapadokya turu yaptım. O esnada Avanos'ta motorize trafik polisine denk geldim. Adamalar kask takmıyordu! Bana da bu ne la adam kask takmış gibi şaşırmış bi vaziyette bana bakıyordu. İlginç...

Uğur
01 Temmuz 2013, 00:35
Adamlar motorlarıyla aşk yaşıyor resmen,şarkı bile bestelemişler.. Şarkı biraz kulak tecavüz eden cinsten ama olsun. :P

fare662
05 Temmuz 2013, 01:53
motosikletin fiyatı farketmez pejoya binende insan olduktan sürece dışlanmamalı ama bunlar farklı inş bu videoyu oranın trafik polislerinden biri izler.

motorcu48
05 Temmuz 2013, 02:02
kaskı aynası olmayana bile motorcu deniliyorsa motorcu diye birşey yok arkadaş
bunlar trafikteki omurgasızlar