PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 0 km Drift veya Vultremi yoksa 2. el Cbf 150 yada Ybr125 mi

Kaangngr
29 Haziran 2013, 19:04
Kaç kere oldu bilmiyorum ama karara varamadım bir türlü... 2.el 3.500 4.000 civarı ybr125 veya cbf 150 mi alsam yoksa sıfır olarak Mr vultre yada driftmi alsam karar veremedim.Siz olsanız ne alırdınız ? Bu yeni çinliler iyi diyolar ama ne kadar iyi acaba oda var tabi. Benim için önemli olan titreşim olmayacak ve trafikte kıvrak bi motor ayrıca güçlü olucak sorun çıkartmayacak bi motor arıyorum ama kararsızım sizin görüşleriniz nelerdir ?

inzell
29 Haziran 2013, 19:07
MR150 ilk çıktığında bende bu ikilemi yaşıyordum. Kararımı 0 km Vulture'dan yana kullandım. Gerçekten iyi etmişim, sıfır her zaman iki adım öndedir.

utkan35
29 Haziran 2013, 19:29
kardeş şöyle özetliyim ybr tamam kendini kanıtlamış bir motor kaliteli sapa sağlam alıcaksan 2004 model al neden dersen diğerlerine göre daha güçlü daha sağlam bende drift war bi abinin ybr 125 esd sine bindim 2012 model ya şu kadar söyleyim mobiletin hızlanması bile daha iyi idda ediyorum hızlanması çok kötü hissiz bir motor şuan driftten çok memnunum hızlanması olsun tipi olsun gerçekten parasını hakeden bir motor tabi ybr biraz daha rahat ama mr vulture de rahattır direksiyondan dolayı vulture driftten de güçlü ama driftin makinasını vulture yapabiliyorsun 200 tl ye bakıyor özetle ybr alcaksan performansı na önem veriyorum diyorsan 2004 bak onlarda katalizör filan euro 3 dalgası olmadıgından 12 hp

Kaangngr
29 Haziran 2013, 19:29
Peki ne gibi sorunlar çıkarttı eğer sorun çıkartmıyorsa mr vultre düşünürüm diğerlerine göre benim görüşümde önde cc büyüklüğü çekişi kuvvetli sadece sele ufak ve titreme var arkada önde varmı bilmiyorum kullanmak nasip olmadı...

utkan35
29 Haziran 2013, 19:36
Peki ne gibi sorunlar çıkarttı eğer sorun çıkartmıyorsa mr vultre düşünürüm diğerlerine göre benim görüşümde önde cc büyüklüğü çekişi kuvvetli sadece sele ufak ve titreme var arkada önde varmı bilmiyorum kullanmak nasip olmadı...

şöyle söleyim arkadaşım 12 bin km de drifti sadece ibre teli koptu onun nedenıde çok gergin oluyor sıkısıyor kopuyor güzel yere koyamamışlar ibre telini arkadaşım ayarladı onun dışında normal bakımlarını yaptı titreşim konusuna gelicek olursak ybr 125 esdede titreşim war hissettim yani aynı devirlerde drifttede oluyor driftinki nasıl desem çok az daha hissediliyor ama ybr 125 esdedewar yani kimse inkar edemez vulture daha konforlu direksiyonundan ve oturuş biçiminden dolayı daha güçlü

I.Love.Drift
29 Haziran 2013, 19:44
Kaç kere oldu bilmiyorum ama karara varamadım bir türlü... 2.el 3.500 4.000 civarı ybr125 veya cbf 150 mi alsam yoksa sıfır olarak Mr vultre yada driftmi alsam karar veremedim.Siz olsanız ne alırdınız ? Bu yeni çinliler iyi diyolar ama ne kadar iyi acaba oda var tabi. Benim için önemli olan titreşim olmayacak ve trafikte kıvrak bi motor ayrıca güçlü olucak sorun çıkartmayacak bi motor arıyorum ama kararsızım sizin görüşleriniz nelerdir ?

Satilik 66kmde drift 2600tl istiyosan bi goruselim :)

yiqit
29 Haziran 2013, 19:54
Drift acaip çok sattı kolay dökülen bir motor olsa emin ol bu kadar satmazdı. Bütçene uygun en iyi motor 0 Drift:cat:

Kaangngr
29 Haziran 2013, 19:55
Şehir dışına çıkıcam bi 10 gün bide ehliyet alıcam o zaman anca

KenPachiSama
02 Temmuz 2013, 23:04
dostum sana kisaca "kendi dusunceme gore " soyle soyleyeyim birazda halk tabiri ile apaciligi seviyorsan - ornegin abi bak bnim motor nsil siyriliyo vayy bak bak nasil makas atiyor veya motor sekil dursun felan gibi - mh drift tvsiye edebilirim fkat yok arkds altmdaki alet saglam olsun - ynlis anlasilma olmasin ikiside sglam motor- agir oturakli ve konforlu olsun dersen vultureden sasma ama cok onemli bir tavsiyem var imkaanin varsa ksinlikle fbrika ckisi tekerleri degistir o cst ler - kotulemek gibi olmasin - tam bir katil gerek bi michlen bi pirelli durumunu kurtaracaktir dedigim gibi selesi - koltuk - alcak ve kllanimi rahat bir motor vulture tvsiyemdir umarim yardimci olablmisimdir .

Tİme_shİft42
02 Temmuz 2013, 23:10

Titreşim olmayacak trafikte kıvrak olacak güçlü olacak sorun çıkartmıyacak

Aradığınız motora şu an ulaşılamadı :santa:

Kaangngr
02 Temmuz 2013, 23:37
Titreşim olmayacak trafikte kıvrak olacak güçlü olacak sorun çıkartmıyacak

Aradığınız motora şu an ulaşılamadı :santa:

Zaten dediğim özellikler tek bi motorda olsaydı cbf ybr apaçi tartışmaları olmayacakti... Bi firmada çıkıpta düzgün bi motor yapmıyoki..

diese41
03 Temmuz 2013, 17:58
Yaklaşık bir ay önce YBR kullanan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Sıfır Mondial MR 150 aldım az önce ibreye baktım tam 1000 KM yapmışım motorla. Daha önce vitessiz motor kullanıyordum. Çok severek biniyorum motoruma, bu motor şöyle söyleyeyim "altında boğa varmış gibi" hissettiriyor insana. Arkaya topcase, yanlara da çanta yaptım, öne cam siperlik taktırdım (zor bulunuyor) rüzgarı kesti ve aerodinamikten midir nedir motorun max hızını 10 km/saat artırdı. Artırmasa da olurdu gerçi rüzgarı bir nebze kessin yeterdi, agresif kullanıcı değilim zaten. Tavsiye ederim. Motorumun fotografını da ekleyeyim becerebilirsem. Biraz tırt bi açıdan çektim ama idare eder yine de :)http://img22.imageshack.us/img22/4056/l397.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/22/l397.jpg/) Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Kaangngr
03 Temmuz 2013, 18:55
Çok güzel durmuş ama sorun oluyo diyenler var ya drift yada bunu alıcam