PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 29 Haziran 2013 Motorlu Taşıt Sınavı

-Alperen-
29 Haziran 2013, 03:09
Bende dahil sınava giren tüm arkadaşlara başarılar dilerim.
Bu zamana kadar ne kurslarda derse girdim ne ders çalıştım. 00:30 da işten çıktım eve geldim biraz göz gezdirdim.
Allah yar ve yardımcımız olsun

Kaangngr
29 Haziran 2013, 08:44
Umarım geçeriz ben çalıştım gene ama ilk yardımdan hep kalcak gibi hissediyorum..

DEISIS
29 Haziran 2013, 10:19
Umarım geçeriz ben çalıştım gene ama ilk yardımdan hep kalcak gibi hissediyorum..

Motorun ana felsefesini unutma dostum.

"NEREYE BAKARSAN ORAYA GİDERSİN"

Sen kalmaya bakma, geçmeye bak kazanmaya odaklan

geçersin inşallah. Başarılar dilerim..

Birde eskiden annelerimizin okula giderken dediği gibi

Allah zihin açıklığı versin :)

-Alperen-
29 Haziran 2013, 13:34
teşekkür ederim arkadaşlar. Çok basit hatalar yaptığımı farkettim. Umarım işimiz 2. sınava kalmaz.
Bu arada sorular ne zaman yayınlanır ?

Red*X
29 Haziran 2013, 13:38
Sorular 10 gün içerisinde cevaplanıyor.

Bende girdim 3.kez.İş yerinden 1 gün izin istedim gene vermediler.
4 Gündür fazla mesai yapıyorum sanki sırf sınava çalışmıyım diye.
Bakalım hayırlısı bu sınavdan geçmem gerekiyor.
İlk yardımdan girdim.
15 Soru var.
10 Tanesi kesin doğru.
Ama 5 tanesinden emin değilim.
5 Tanesi arasından 1 tanesi tutarsa sınavı geçiyorum :)

smokaliptus
29 Haziran 2013, 13:44
Sınava giren arkadaşlar hepinize geçmiş olsun, umarım geçersiniz. Şansıma teorik sınava girmeden, direksiyona gireceğim fakat aldığım bir duyuma göre direksiyon sınavı 12-13 Temmuzda yapılacak deniliyor bu konu hakkında net bilgiye sahip olanlar var mı?

test5
29 Haziran 2013, 14:09
arkadaslar 2 tane soru sorcam 1 tane kol veya omuz kanaması ile ilgi soru vardı ne yaptınız bir diğeri ise kişiyi açık havaya çıkarma ayran meyve suyu falan içirme tanımı yazan soru vardı ne yaptınız bu 2 soruyu çok merak ediyorum

ozgurs
29 Haziran 2013, 14:13
B'den A2ye geçiş için girdim.10 adet motor bilgisi sorusu ve bir saatten önce dışarı çıkmak yasak.Piştik :(

Kaangngr
29 Haziran 2013, 14:35
Sınavım güzel geçti takılmadan bütün soruları yaptım. sadece trafikten ilkyardımdan bide motordan 2 şer tane sorularda takıldım onlarda doğru çıkarsa geçtim gibi inşallah... Direksiyon sınavının ne zaman olduğunu bilen varmı