PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : grex kask almak istiyorum

Mikuni
27 Haziran 2013, 22:53
bu kask hakkında bilgiye ihtiyacım var. Ls2 den daha iyimidir?

Feyizoglu internet sitesinden alıcam. Bu siteyi daha önce kullanan oldumu burada?

c3nk
27 Haziran 2013, 23:10
ls2 den iyi olduğunu sanmıyorum.

Mikuni
27 Haziran 2013, 23:42
nolan üretiyor ama.

Ose
28 Haziran 2013, 00:19
Ls 2 den oldukça iyidir sonuçta nolan üretiyor malzeme kalitesi oldukça yüksek bi üründür bunları duymak istiyorsun sanırsam fakat bu kaskın adını ilk defa senden duyuyorum :D bende bi araştırayım :)

Green Arrow
28 Haziran 2013, 00:21
Çene açılır kask değil mi o hangi marka üretirse üretsin güvenli değil arkadaşlar.

DusenAdam
17 Temmuz 2013, 15:19
Ben de yeni kask arayışı içindeyim; dolayısıyla araştırma yapıyorum.
Nolan'ın ürettiği Grex marka kaskların test edilen 3 modeli de Sharp testinden 4 yıldız almış... RF2 modüler kaskın testlerde çene kilidinin kapalı kalma oranı %100.
http://sharp.direct.gov.uk/testsratings/grex-rf2
LS2'nin modüler kaskı bu testlerde 3 yıldız, kapalı kaskları 4 yıldız almış. (Diğer markaların test sonuçlarına da bu siteden ulaşabilirsiniz. Arai, Schuberth gibi markaların full face kasklarının test sonuçlarına bakmanızı öneririm!)
Birisi çıkıp; ECE onaylı herhangi bir modüler kaskın çenesi kazada açıldığı için kimin zarar gördüğünü yazarsa memnun olacağım.
Tam kapalı kask kullanabilen yine onu tercih etsin de; araştırıp öğrenmeden, ezber cümlelerle yorum yazmayalım lütfen. İnsanlar burada bilgiye ulaşmaya çalışıyor, ön yargılara değil...

Feyizoğlu'na gelince; motosiklet camiasında dürüst ve müşteri memnuniyeti odaklı firma olarak tanınmıştır.

xismailaydin
17 Temmuz 2013, 18:31
Feyizoğlu'na gelince; motosiklet camiasında dürüst ve müşteri memnuniyeti odaklı firma olarak tanınmıştır.

Kask için yorum yapamayacağım ama Feyizoğlu'dan daha önce alışveriş yaptım. Güvenebileceğin ve sorun yaşamayacağın bir firma ;)

peacemaker_
26 Ocak 2016, 04:13
Arkadaslar benim sorum vizörler hakkında. Her marka vizör her kaska uymuyor anladığım kadarıyla. Kaskıma uygun olan vizör için bi numara filan var mı? Yoksa direk modele göre mi aramak lazım. Modele göre arama yaptım bulamadım. Bu arada kask marka ve modeli : grex fullface G6.1 menesis...

goreny
26 Ocak 2016, 13:18
Ben nolan n64 smart almistim.satan adamda grex te vardi.usenmedi ic pedlerini cikardi n64,n86,grex ayni kaliptan cikiyor dedi dedigi gibi malzeme olarak sekil olarak hic farki yoktu.ayni malzeme kullanilmis (polikarbonat).ama ben n64 aldim.daha yeni kullaniyorum memnunum ama biraz konforsuz ama saglamligi iyi..grex alicaktim sonra bi 50-60 tl daha verdim nolan aldim.