PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : b ehiliyetim var a2 de alacam

mehmet2344
27 Haziran 2013, 21:22
arkadaşlar ben motor ehliyetide alacam bugün kursa gittim konuştum b ehliyetim var diye sadece motor direksiyon sınavına girecekmişim orada da vitesli motor sürdürülüyormuş süremem ben sadece mobilet sürdüm vitesli motor kolay mı

ak1n
27 Haziran 2013, 21:31
arkadaşlar ben motor ehliyetide alacam bugün kursa gittim konuştum b ehliyetim var diye sadece motor direksiyon sınavına girecekmişim orada da vitesli motor sürdürülüyormuş süremem ben sadece mobilet sürdüm vitesli motor kolay mı

başka kursa git ben scotarla girdim de zaten sınava kendi vitesli motorumla gitmiştim girceğim motoruda sınavdan once verdiler benzinliğe benzin almaya gittim ordanda motoru girceğimiz yere götürdüm sonrada o motorla sınava girdim.. :D

emrb
27 Haziran 2013, 21:32
sürücü kursu yarım saatlik bi eğitim veriyo ona gir.vermiyolarsada sınav yerinde sürücü kursunun motorunu al slolom falan yap vites değiştirmeden geçersin...

jacks0n
27 Haziran 2013, 21:36

Peki kaç para ücret alacaklarmış? Kaça patlayacak sana, onu da söyleyebilir misin ?

mehmet2344
27 Haziran 2013, 21:44
sağolun 500 e mal alacak emniyet falan herşey dahil