PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Konya'daki arkadaşların dikkatine

suzi_gsr_600
26 Haziran 2013, 16:19
arkadaşlar motoru almadan aksesuarları tamamlamak istiyorum.
revit ya da dainese ceket düşünüyorum.farklı marka önerileri olanlar belirtebilir. eldiven korumalık falan da bakacağım. bunları Konya'da bulabileceğim kapsamlı bir mağaza var mıdır? hafta sonu bu işi halletmem lazım. ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

amaninmb
26 Haziran 2013, 16:38
Motosiklet olarak adam gibi yer yok. Çoğu (Kapı Cami arkasında vs. Tapon orta malzeme satan yerler var)
Pahalı olarak Mototarz var. Oda: https://maps.google.com/maps?q=37.895887,32.500084&num=1&t=h&z=15

Burada.

İnternetten , Çinden malzemelerini almanızı tavsiye ederim...

suzi_gsr_600
26 Haziran 2013, 16:51
Motosiklet olarak adam gibi yer yok. Çoğu (Kapı Cami arkasında vs. Tapon orta malzeme satan yerler var)
Pahalı olarak Mototarz var. Oda: https://maps.google.com/maps?q=37.895887,32.500084&num=1&t=h&z=15

Burada.

İnternetten , Çinden malzemelerini almanızı tavsiye ederim...

malzemeleri netten bile alacak olsam bi deneyeyim istiyorum. hem beden seçiminde yardımcı olur hemde modeli yakından görmek biraz daha karar vermeme yardımcı olacak. o yüzden mağaza arıyorum birazda. bahsettiğiniz bu yerde revit dainese vs markalar mevcut değil sanırım?

amaninmb
26 Haziran 2013, 17:22
malzemeleri netten bile alacak olsam bi deneyeyim istiyorum. hem beden seçiminde yardımcı olur hemde modeli yakından görmek biraz daha karar vermeme yardımcı olacak. o yüzden mağaza arıyorum birazda. bahsettiğiniz bu yerde revit dainese vs markalar mevcut değil sanırım?

Web sitelerini yeni buldum: http://www.mototarztosun.com/

Bu kendi siteleri oradan bakabilirsiniz. Tabi varsa. :)

suzi_gsr_600
26 Haziran 2013, 17:33
Web sitelerini yeni buldum: http://www.mototarztosun.com/

Bu kendi siteleri oradan bakabilirsiniz. Tabi varsa. :)

kardeşim ilgin için teşekkürler. bu mağaza kapanmak üzere sanırım :D

suzi_gsr_600
26 Haziran 2013, 22:24
arkadaşlar konyada hiç mi mağaza yok gerçekten yahu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:12 ----------

http://www.motomaxonlineshop.com/Urun/BERING-KINGSTON-DERI-CEKET-pmu2286.html
bir de bu ceketi buldum. forumda araştırdım.markanın diğer modelleri için bişeyler var ama bu ceketle ilgili konuşulmamış sanırım.
bunu kullanan arkadaşlar varmıdır?

Tİme_shİft42
26 Haziran 2013, 22:28
Ankaraya gidin motomax felan :)

suzi_gsr_600
26 Haziran 2013, 22:35
onu da düşündüm de başka bi iş için konya da olucam bu hafta sonu.hazır gitmişken bakabileceğim yerler varsa dolaşayım istedim ama galiba aradığım konya da mevcut değil:(

GONYALI1
26 Haziran 2013, 23:04
motomert var kunduracılar tranvay durağının orada kime sorsanız gösterir.

suzi_gsr_600
26 Haziran 2013, 23:46
motomert var kunduracılar tranvay durağının orada kime sorsanız gösterir.
sagolun arkadaşlar. neyse artık konya ankara bakcaz bi hal çaresine. ceket ve ekipmanı tamamlayıp motoru da halledince resimleri koycam siteye.
çok yakındaa.... ;)

amaninmb
27 Haziran 2013, 00:25
Motomert açıkcası Honda bayi olmadan önce malzeme satmıyordu.
Honda bayi olduktan sonra (5-6 ay önce) malzeme koydular ve konya'da adam gibi yer yok. Ve Motomert de açıkcası sadece para diyen bir bayi. honda bayi fakat bir yağı bile (15 tl lik Castrol u) 50 Tl ye koymuşlardı sootere (Honda servisi ya) artık monta cekete ne derler bilmem. Ve Vaktiniz varsa Konya'dan alma.

Mototarz'da kapanacak değil. Oda yılların firması fakat web sitesine adam gibi bakmadılar - yaptırmadılar - uğraşmıyorlar. Konya'daki neredeyse tek genel motor aksesuarı satan oldukları için yerinde satış daha çok yapıyor . Orada Emre abi var o ilgilenir zaten. Fakat fiyat - Kalite Konya'da fazla olmadığından ve rekabet olmadığından pahalı.

En son yaz başında (2-3 ay önce) eldiven sordum en düşük fiyat 45 TL demişlerdi. Ben Çinden 7.5 dolara aldım.

Tİme_shİft42
27 Haziran 2013, 00:56
Motomert açıkcası Honda bayi olmadan önce malzeme satmıyordu.
Honda bayi olduktan sonra (5-6 ay önce) malzeme koydular ve konya'da adam gibi yer yok. Ve Motomert de açıkcası sadece para diyen bir bayi. honda bayi fakat bir yağı bile (15 tl lik Castrol u) 50 Tl ye koymuşlardı sootere (Honda servisi ya) artık monta cekete ne derler bilmem. Ve Vaktiniz varsa Konya'dan alma.

Mototarz'da kapanacak değil. Oda yılların firması fakat web sitesine adam gibi bakmadılar - yaptırmadılar - uğraşmıyorlar. Konya'daki neredeyse tek genel motor aksesuarı satan oldukları için yerinde satış daha çok yapıyor . Orada Emre abi var o ilgilenir zaten. Fakat fiyat - Kalite Konya'da fazla olmadığından ve rekabet olmadığından pahalı.

En son yaz başında (2-3 ay önce) eldiven sordum en düşük fiyat 45 TL demişlerdi. Ben Çinden 7.5 dolara aldım.

1,700 tlye mont getirse sanki alacaz :queen:

Bu seferde pahalı der almayız

Talep meselesi alıcısı varsa getirir yoksa satamıyacagı malı getirmez

Zx-10 na binen adamda ls2 kullanıyor artık düsün :)

amaninmb
27 Haziran 2013, 01:59
1,700 tlye mont getirse sanki alacaz :queen:

Bu seferde pahalı der almayız

Talep meselesi alıcısı varsa getirir yoksa satamıyacagı malı getirmez

Zx-10 na binen adamda ls2 kullanıyor artık düsün :)

Konya'da öyle. Ve bence motor kültürü Konya'da yavaş yavaş oturuyor.
Arada bakarsanız 10-15 i geçmez Zafer'de - Camlıköşk te oturan yan yana çizilmiş motorları.
Geneli küçük scooter - 125-150 lik Commuterler vs. E gitmez. Adamda getirtmez. Ama internete vs bakınca pahalı.