PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Abi sen niye oynarsın ki motorla

Re!S*33
26 Haziran 2013, 12:23
yani nedir amacın nedir ? o aynalar bi tarafına zarar mı verıyor yada arka ayaklıklar acıttı mı senı:jocolor: Su motorlarla oynayanlar gıcık kapıyorum kendı motorum olsun baska motosıklet olsun. Gecen kalktım işe gitmke için aynalar bükülmüş, arka ayaklıklar biri acık biri kapalı. O aynayı bi düzeltişim var her döndürmemde bi sövdüm, sabah sabah kulakları çınlasın:pl:

ama bi gün denk gelecek sen misin o yapan, senın ben diyip cekecem köşeye yemın olsun :pl:

beko12345
26 Haziran 2013, 12:27
Bizim ev bahçeli Allah tan. Yoksa bende kafayı yerdim herhalde .

Uğur Gündüz
26 Haziran 2013, 12:39
Öylelerini r6 egzozuna kafası yere gelecek şekilde bağlayıp son sürat giderken kafasının yere sürtüp kıvılcım çıkartmasını istiyorum. Benim motorun 2 kere aynası kırıldı o yüzden!

Levsy
26 Haziran 2013, 12:44
Sanırım motosikleti sokakta bırakıyorsun. Bu genelde çocukların işi oluyor, kendine sana gıcık giden düşman arama :)

Motorumu apartmanın bahçesinde koyuyorum ancak pazar günleri evden haliyle geç çıktığım için benzeri sorunları yaşıyorum.
Çocukların oynamak için bahçeye döküldüğü saate kalmışsam, boş viteste bıraktığım motoru genelde 1. vitese takılmış buluyorum.
Kontağı çeviriyorum sinyallerden biri yanıp sönmeye başlıyor.
Marşa basıyorum bir türlü motor çalışmıyor, bakıyorum acil stop düğmesi çevrilmiş.
Sol arka ayaklık genelde indirimiş oluyor.
Hareket ettikten sonra farı açayım diyorum, sağolsunlar benim yerime zaten açmış oluyorlar, hem de uzunda :)
Neyse ki henüz jikleyi keşfetmediler :jocolor:

serdar1547
26 Haziran 2013, 12:59
geçen baktım 55/60 yaşlarındaki bir adam benim motorun üstüne oturmuş,çocuk gibi oynuyor...la bari yaşından utan be adam...taşıyamıyorsun zaten motoru ne halt etmeye biniyorsun...motoru olduğu yerde yere bir yatırsa tamam hapı yuttuk...çocuklara zaten alıştım ama onlar ayaklık üstündeyken biniyorlar ama büyükler ayaklıktan indiriyorlar bir de motoru....ya çocuk gibi bin ya da hiç binme

Re!S*33
26 Haziran 2013, 13:03
Sanırım motosikleti sokakta bırakıyorsun. Bu genelde çocukların işi oluyor, kendine sana gıcık giden düşman arama :)

Motorumu apartmanın bahçesinde koyuyorum ancak pazar günleri evden haliyle geç çıktığım için benzeri sorunları yaşıyorum.
Çocukların oynamak için bahçeye döküldüğü saate kalmışsam, boş viteste bıraktığım motoru genelde 1. vitese takılmış buluyorum.
Kontağı çeviriyorum sinyallerden biri yanıp sönmeye başlıyor.
Marşa basıyorum bir türlü motor çalışmıyor, bakıyorum acil stop düğmesi çevrilmiş.

Sol arka ayaklık genelde indirimiş oluyor.
Hareket ettikten sonra farı açayım diyorum, sağolsunlar benim yerime zaten açmış oluyorlar, hem de uzunda :)
Neyse ki henüz jikleyi keşfetmediler :jocolor:

aynı bende öyle işte :D zaten cocuklar olur genelde, ama bellide olmaz :mrgreen: Her zaman diyorum müstakil ev candır diye her konuda :mrgreen:

---------- Post added at 12:03 ---------- Previous post was at 12:01 ----------

geçen baktım 55/60 yaşlarındaki bir adam benim motorun üstüne oturmuş,çocuk gibi oynuyor...la bari yaşından utan be adam...taşıyamıyorsun zaten motoru ne halt etmeye biniyorsun...motoru olduğu yerde yere bir yatırsa tamam hapı yuttuk...çocuklara zaten alıştım ama onlar ayaklık üstündeyken biniyorlar ama büyükler ayaklıktan indiriyorlar bir de motoru....ya çocuk gibi bin ya da hiç binme

yav hiç binme yani bindin ne oluyor eline gecti. bide ayaklıktan indirmiş töbe yarabbim

Phoenixs
26 Haziran 2013, 13:15
benim motor la da sürekli oynuyorlar :) her geldiğim de vites oynanmış oluyor deli oluyorum bi gün düşürecekler :) gösterecem gerekeni

haydaraslan3
26 Haziran 2013, 13:20
abi bende aynı durumdan muzdaribim afedersiniz b*k varmış gibi oynuyolar üstüne oturuyolar..

geçen bi baktım arka sağ plastik çizilmiş bembeyaz çizgiler var ulan bi sinirlendim söve söve .. moralim bozuldu..

aklıma bi cif krem geldi cifle siliyimde belki çıkar dedim babam arabaya öyle yapıyodu... sildim çıktı .. ohhhhhhh çektim .. kkoltuklar ayak izi dolu:queen:

gugukk
26 Haziran 2013, 13:21
Benim motorlada oynuyorlar hergün ayna düzeltiyorum arka ayaklıkları kapatıyorum ve sinyali kapatıyorum zannediyorum aynaları saçlarını düzeltmek için kullanıyorlar yoksa başka bir açıklaması olamaz.

güvenyahya
26 Haziran 2013, 13:22
bi ara bende yaşadım bu sorunu sonra evin bodrumunu biraz genişletip hem tamirhane hem motor koymaya yer yaptım ama motoru çıkarırken 6 7 basamak yukarı çıkarıyorum onun içinde tahta yaptırdım bodrumuma bilgisayarımıda koydum 2 +1 ses sistemini de koydum elektrik var :cherry: benden iyisi yok :)

kurubuz
26 Haziran 2013, 13:22
Alarmlı disk kilidi tak. Benim de seleye oturuyorlardı, artık oturmuyorlar.

haydaraslan3
26 Haziran 2013, 13:24
Alarmlı disk kilidi tak. Benim de seleye oturuyorlardı, artık oturmuyorlar.

alarm takıcam ama bende

dtahir
26 Haziran 2013, 13:34
Dün benim motorun üzerinde gençten bi arkadaş sigara içiyordu.Dostum öyle yakamazsın motoru anahtarı vereyim sigarayı depoya at dedim.Nasıl uzaklaşacağını şaşırdı arkadaş :)

rs_guven
26 Haziran 2013, 13:48
Ben sırf bu durum için alarm taktırdım. Şimdide pasaj alarmın sesinden rahatsız oluyor. Kusura bakmasınlar :)

piyanist_irf
26 Haziran 2013, 13:53
sen yine dua et aynalarla oynuyorlar :) falçatayı koltuğa takanıda gördüm , beterin beteri var :)

güvenyahya
26 Haziran 2013, 18:13
sen yine dua et aynalarla oynuyorlar :) falçatayı koltuğa takanıda gördüm , beterin beteri var :)

amma öyle bişey yapacak var ona bütün sevgi fantazilerimi uygulamalı olarak gösteririm :cherry: ondan sonra motor gördügü yerden koşarak uzaklaşır :)

:bestmt:

speed_dream
26 Haziran 2013, 18:26
motosikleti muhafaza edecek kapalı ve kapısı kilitli bir garajınız yoksa yada süper sote biryer bulamadıysanız [süper sote de nasıl olur bilmem ama] bu tarz şeyleri yaşamak kaçınılmaz

ben motorumu çalıştığım yerde bırakıyorum.ne zaman eve getirsem kaşla göz arasında öyle bir kurcalıyorlar ki anlatamam aynen arkadaşların dediği gibi viteste oluyor,sinyal yanık ve uzun far açık bir vaziyette buluyorum motosikletimi çalıştırmak için geldiğimde.:jocolor:
yani motorda ; münasip yerine girebilecek tüm uzantıları ,çıkıntıları kurcalamış oluyor meraklı vatandaş:pl: ne diyeyim alışmış kudurmuşdan beter olurmuş :pr:

Panter38
26 Haziran 2013, 19:43
Ama arkadaslar cok zevkli oluyor oynamak :(kendimi motor kullaniyomus gibi hissediyorum ha arka ayakliklari indirmemin sebebi arkaya oturuyorum acaba arka rahatmi diye sinyaller ayri bir zevk :) sanki son suratte gidipte omzumu yere degdirecek kadar yatirmadan hemen once sinyal veriyomusum gibi hissediyorum acil stop düğmesi sizin icin bakıyorum ki motorun acil durumlarinda telasa kapilmadan dugmeyi ezberleyip basin diye basıyorum ona :) (herhalde boyle bir aciklamasi vardir :))

murat0642
26 Haziran 2013, 20:25
Öylelerini r6 egzozuna kafası yere gelecek şekilde bağlayıp son sürat giderken kafasının yere sürtüp kıvılcım çıkartmasını istiyorum. Benim motorun 2 kere aynası kırıldı o yüzden!

puuuu :) o nedir ya :D hocam güldüm k.bakma aynanın kırılması kötü tabide kıvılcım egzos felan mütiş fantazi :)

10SuzAsLa
27 Haziran 2013, 00:44
bide buji ye kagıt sıkışltırıp kapatanlar ve rölenti ayarını sökselten saygı değer kardeşlerimiz var onları saygıyla anıyorum :rendeer:

estelik
27 Haziran 2013, 18:46
motosikelti müstakil evin bahçesinde tutmakta ayrı dert. her sabah kedi patisi izi temizlemekten bıktım artık. bazen çamurlu oluyor zor çıkıyor :cherry: bu motosikletler her türlü canlının ilgi odağı maalesef :salut:

oknglr
27 Haziran 2013, 19:35
Otogarda dükkan var bizim peronların önüne biyere koyuyorum tam dükkandan görülücek şekilde . Bavulunu koyanmı dersin üzerine oturanmı çocuğunu oturtup oynatanmı. Kaç kişiyi kovaladım sayamadım :D Bide geliyo ağzında sigara sağına soluna bakıyo hemen gazı bi çeviriyo nolucaksa sanki. Ha bide daha motor yeni 20-30 km de . Biri gelmiş benim seleyi küllük olarak kullanmış görmedim yaparken ah bi görseydim Allah biliyor neler yapıcağımı.
Bende anlam veremedim neden yaptıklarının cevabını bilen varsa yazsın bi zahmet :D

beko12345
27 Haziran 2013, 23:07
Otogarda dükkan var bizim peronların önüne biyere koyuyorum tam dükkandan görülücek şekilde . Bavulunu koyanmı dersin üzerine oturanmı çocuğunu oturtup oynatanmı. Kaç kişiyi kovaladım sayamadım :D Bide geliyo ağzında sigara sağına soluna bakıyo hemen gazı bi çeviriyo nolucaksa sanki. Ha bide daha motor yeni 20-30 km de . Biri gelmiş benim seleyi küllük olarak kullanmış görmedim yaparken ah bi görseydim Allah biliyor neler yapıcağımı.
Bende anlam veremedim neden yaptıklarının cevabını bilen varsa yazsın bi zahmet :D
Ben biliyorum cevabıda ban yerim :)

Re!S*33
28 Haziran 2013, 11:21
motosikelti müstakil evin bahçesinde tutmakta ayrı dert. her sabah kedi patisi izi temizlemekten bıktım artık. bazen çamurlu oluyor zor çıkıyor :cherry: bu motosikletler her türlü canlının ilgi odağı maalesef :salut:

kedilerin gözünü seveyim. ben razıyım ona :)

Tİme_shİft42
28 Haziran 2013, 11:27

Brandala motoru

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:25 ----------

Gecen cup gördüm üstünde apaci amortisörleri kesmis hic yok alt yere degecek :santa:

Hay dedim modifiyenede sanada :pl:

oknglr
28 Haziran 2013, 11:41

Yukarıda yazdıklarıma bunuda ekliyim benimkide bahçede üstünü örtüyorum alttan giriyo namussuz :D Örtüyü kaldırıyorum hiç oralı olmuyo yatmaya devam ediyo :D Tamam yatında işemeyin lan bari insan yattığı yere işermi yada kedi neyse :D

aquarist4
28 Haziran 2013, 14:13
kedilerin gözünü seveyim. ben razıyım ona :)

Kedileri ben de seviyorum da idrarları yüzünden arka dişlim lekelendi maalesef.. Motoru kapatırken önce depo ve sele üzerine gelecek şekilde peluş sarıp bağlıyorum ki üstünde yatan kedi de rahat etsin :) Peluş sayesinde tırnaklarından kurtulmuş oluyorum. Üzerine bir de eski bir çarşaf gerip bağlıyorum ki yağışlı havalarda nemi çeksin. En sonda bırandayı kapattım mı herkes rahat etmiş oluyor. Ama inanın kullanacağım zaman bu kadar teferruatı toplamak yerine çoğu zaman arabaya binip gidiyorum işe :)

TutkuluAcemi
29 Haziran 2013, 03:40
Ben de yolda giderken park etmiş güzel bir motor gördüğümde durur bakarım seleye falan dokunurum bunlar tamam zarar vermez motora ama motorun selesine oturmak falan nedir ya resmen terbiyesizlik başkasının malına nasıl böyle davranırsın.