PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil

gokhan1
26 Haziran 2013, 03:27
17 YAŞINDAYIM SIFIR KANUNİ WİNDY 125 ÇIKARDI FATURA BENİM ADIMA KESİLDİ SİGORTA FALAN KESTİM PLAKA ÇIKARMAK İÇİN TRAFİĞE GİTTİM FAKAT ORADAKİ MEMUR YAŞIMIN TUTMADIĞI İÇİN PLAKA ÇIKARAMIYCAMI SÖYLEDİ NE YAPMALIYIM ACİL CEVAP VERİRSENİZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

monolog17
26 Haziran 2013, 07:27
benimde yaş 17 kardeşim bende 2 gün önce çıkarttırdım herşeyi annemin üstüne ruhsat plaka ve sigorta yani anne babadan birini bul.

KTM07
26 Haziran 2013, 09:23
18 olana dek bekle yada anne baba abi dayi büyük birinin üzerine yaptir

utkan35
26 Haziran 2013, 10:11
durun benim yaşımda 17 fatura benım adıma kesildi muhafakatname ile ruhsat plaka çıkarabilirsin annenle babanla notere gidiyosun muhafakatname çıkarıyosun orda söylüyosun filan nedenini 50 yada 70 lira alıyorlarmış ondan sonra gidip cıkarıyosun ben de böyle yapıcam

---------- Post added at 09:11 ---------- Previous post was at 09:01 ----------

durun benim yaşımda 17 fatura benım adıma kesildi muhafakatname ile ruhsat plaka çıkarabilirsin annenle babanla notere gidiyosun muhafakatname çıkarıyosun orda söylüyosun filan nedenini 50 yada 70 lira alıyorlarmış ondan sonra gidip cıkarıyosun ben de böyle yapıcam

antilop_skul
26 Haziran 2013, 11:03
yada MOTORU ALDIIN YERE GIDIOSUN IADE YAPTIRIYOSUN FATURAYI . IADE YAPTIGIN FATURAYI ANAN BABAN UZERINE CIKARTTIR OLSUN BITSIN

amaninmb
26 Haziran 2013, 11:52
17 yaşında bir yıl daha bekleyememişin motor almışın. oldu olacak plaka çıkartma zaten ehliyetsiz bineceksin. Bir kaza yapda o zaman yiyeceğin cezaya güleceğiz. Ehliyetsiz - ruhsatsız - sigortasız çıkma yola. senin için değil , karşıdaki kişiye acırım.

Panter38
26 Haziran 2013, 12:20
17 yaşında bir yıl daha bekleyememişin motor almışın. oldu olacak plaka çıkartma zaten ehliyetsiz bineceksin. Bir kaza yapda o zaman yiyeceğin cezaya güleceğiz. Ehliyetsiz - ruhsatsız - sigortasız çıkma yola. senin için değil , karşıdaki kişiye acırım.

Adamin ehliyetsiz oldugunu nerden biliyorsun zaten plakasız gezecek adam plaka cikartmaya ugrasirmi

alper_sahin
26 Haziran 2013, 12:49
adamın sorduğu soruya bak verilen cevaba bak be ne güzel bu zihniyet güzel ülkem. Kardeşim annenin üzerine yap sonra kendi üzerine alırsın yada arkadaşın dediği gibi 65tl ücretle noternen annenin babanın üzerine belge alırsın o belge ilede yapabilirsin istediğin plaka işlerini kazasız belasız bin...

gokhan1
26 Haziran 2013, 13:05
ismail açıkgöz ehliyet var

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:58 ----------

Fatura kesildi

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:01 ----------

ehliyet varrrrrrr

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:03 ----------

ehliyet var olmasa ne yapmaya plaka çıkarmaya çalışayım

Panter38
26 Haziran 2013, 18:08
ismail açıkgöz ehliyet var

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:58 ----------

Fatura kesildi

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:01 ----------

ehliyet varrrrrrr

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:03 ----------

ehliyet var olmasa ne yapmaya plaka çıkarmaya çalışayım

Ben zaten sana demefim ki direk ehliyetsiz muamelesi yapaba lafim kolay gelsin :)

utkan35
26 Haziran 2013, 18:44

ehliyet 17 yaşında alınıyor neden 1 yıl beklesinki motorun ruhsatını ustune yapmaya bende öyle yapıcam muhafakatname ile üstüme cıkartıcam ruhsatı