PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Regal Raptop 350 Spyder T Gidon ile Takasa Girilirmi

Yanagisawa
25 Haziran 2013, 18:05
Arkadaşlar motorum (Spitzer 250R ) eşimle artçı olarak rahat yolculuk yapamadığım için malum siteye satılık olarak ilan verdim ve bir çok motorsiklet takası teklifi aldım bunlardan dün gelen takas teklifi 2011 model 10.000 km de Regal Raptor 350 Spyder T gidon titreşim konusunda 350 liklerde balansör varmış bu motosiklet hakkında bilgisi olan veya tecrübesi olan varsa çok sevinirim son hızı nedir her forumda farklı 110 km gider diyende 170 gördüm diyende var motor 350cc 17kw ortalama 23.11 hp ve su soğutmalı ayrıca her forumda en iyi çinli diye bahsediliyor artçı konforu nasıldır kullanıcılarınınyorumlarıbenim için çok önemlidir açıkçası 2013 model 2400 km deki motorumla takas edilecek bir motormudur :silent:

Green Arrow
25 Haziran 2013, 18:24
Selam,geçen sene denk geldiğim bir başlıkta bunun beşiktaş civarında bir bayisi ve meşhur bir ustası varmış diye bir konu hatırlıyorum,ilgilisi çok regal raptorun ancak dediğiniz gibi 2011 motorla takas bilemiyorum tarz olarakta bambaşka yani çok detaylı incelemek lazım ancak sizdeki motorunda artçılı sürüş için olmayacağı gayet aşikar :)

xismailaydin
25 Haziran 2013, 19:44
Abi öncelikle tebrik ederim. 2 ay gibi bir zamanda 2.400 Km yapmışsın ;)

Kocaeli MT grubumuzda Kürşat Işık adlı arkadaşımızda Regal Raptor 250 var ve her açıdan mükemmel bir motosiklet. En azından elemana hiç sorun çıkarmamış. Bakımlarını aksatmadıkça yolda bırakmaz.

Diğer Çin markalarına göre çok farklı ve yolda giderken dökülmüyor ;)

Senin söylediğin model için bir şey söyleyemem ama Regal Raptor'lar yabana atılır makineler değil.

Git motosikleti gör, eşinin de fikrini al. Kafana yatarsa, motosiklet de temizse takas olur. Sonuçta mühim olan keyif almak ki bunu en iyi bilenlerden biri sensin ;)

Yanagisawa
26 Haziran 2013, 01:54
Abi öncelikle tebrik ederim. 2 ay gibi bir zamanda 2.400 Km yapmışsın ;)

Kocaeli MT grubumuzda Kürşat Işık adlı arkadaşımızda Regal Raptor 250 var ve her açıdan mükemmel bir motosiklet. En azından elemana hiç sorun çıkarmamış. Bakımlarını aksatmadıkça yolda bırakmaz.

Diğer Çin markalarına göre çok farklı ve yolda giderken dökülmüyor ;)

Senin söylediğin model için bir şey söyleyemem ama Regal Raptor'lar yabana atılır makineler değil.

Git motosikleti gör, eşinin de fikrini al. Kafana yatarsa, motosiklet de temizse takas olur. Sonuçta mühim olan keyif almak ki bunu en iyi bilenlerden biri sensin ;)
Yarın resimlerini yolluycaklar motorun bakalım baya bi araştırma yaptım ama çok tutarsızlıklar var özellikle son hız,titreşim vs gibi konularda regal genel olarak bir çok marka kadar bilindik ve oturmuş bir marka beşiktaştaki ustayıda duydum ama yinede kafamdaki motorlardan biri değildi açıkçası kullanmadan motoru görmeden bişey söylemek zor gözüküyor

aksoyy
26 Haziran 2013, 02:32
usta boyun ne dir bilmiyorum ama 1.70 boyundaysan biraz sıkıntı olabilir vites ve ayak pegleri baya ileride o motorun

ogzcngdk
26 Haziran 2013, 02:48
o motor baya büyük bir motor hele t gidon.. :) sanırım sizde ss tarzı var.. ss den sonra çook farklı gelecektir..

eşiniz her halükarda rahat eder sisybar ayarlarsanız çok rahat olur muhtemelen yoktur motorda..

regale gelince güvenebiliceğiniz bir makina benim okulun orda fark edili bir adet vardı bütün sene gözümün önündeydi benim motorla yan yana geldiklerinde herkez bu daha şekil alsana bundan diyordu (okul muhabbeti işte) neyse gereksiz bir sürü bilgi verdim.. regal sağlamdır eğer 350cc 23 beygirse torku baya yüksek demektir su soğutmalıdır benden bu kadar umarım yardımcı olmuşumdur

Tsubasa
26 Haziran 2013, 02:54
fuarda görmüştüm sanırım. şaseyle motor arasından iki kolum gececek kadar boşluklar vardı.
regal raptor oldum olası sevmedim. güvenerek alıpta binmem yani o paralara.
başka 250 cc mi yok sanki

Yanagisawa
26 Haziran 2013, 02:55
usta boyun ne dir bilmiyorum ama 1.70 boyundaysan biraz sıkıntı olabilir vites ve ayak pegleri baya ileride o motorun

Boydan yana bi sıkıntım yok 177 boy var sıkıntı neyapacağıma karar veremedim,takas için cevap vermem gerekiyor en iyisi araştırmaya devam.
Eşim SS ten sonra baya bir rahat edicektir ama benim kafamdaki sorulara cevap bulmadım motorun yorumları hakkında,araştırmaya devam.

Yanagisawa
29 Haziran 2013, 03:08
Motoru malum satış sitesine 129818468 ilan nosu ile satışa koymuşlar regalciler bi göz atsa ne durumdadır diye çok sevinirim takas için cevap bekliyorlar.

Green Arrow
29 Haziran 2013, 04:14
Motoru malum satış sitesine 129818468 ilan nosu ile satışa koymuşlar regalciler bi göz atsa ne durumdadır diye çok sevinirim takas için cevap bekliyorlar.

Sizce 2011 model bir motora göre fazla yıpranmış durmuyor mu ?

Yanagisawa
29 Haziran 2013, 04:31
Sizce 2011 model bir motora göre fazla yıpranmış durmuyor mu ?

Banada öyle gözüktü sanki 25.000 km devirmiş gibi:silent:

KTM07
29 Haziran 2013, 10:22
Şuanki motorun yuki değilmi
bence regal raptor daha iyi

serkanADH13
29 Haziran 2013, 11:47
dostum o motorun gücü çok ıyı,
fakat motorun tarzı sebebi ile maşa çok uzun,
orjınal zincir dışında bir incir uyumlu değil,
ya ek yaptıracaksın,,yada zincircilerden zincir kestireceksin,

tek kişi ile hafif gevşekken ses yapıyor,