PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ninja 250R ile ilgili yardım

brkklc
25 Haziran 2013, 01:50
Arkadaslar bu yaz motora başlıyorum başlangıç motoru olarak da ninja 250R düşünüyorum e tabi amatörlugu attıktan sonra motoru büyütmek şart o yüzden ninja 250R in 2 el piyasası hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mı lütfen

151rsfa
25 Haziran 2013, 01:52
http://www.sahibinden.com/motosiklet-kawasaki-ninja-250r?sorting=price_asc

saturn
25 Haziran 2013, 02:30
http://www.sahibinden.com/motosiklet-kawasaki-ninja-250r?sorting=price_asc
Adam noktayı koymuş, tebrikler :queen:

brkklc
25 Haziran 2013, 02:44
aslında tam anlatamadım 2.el fiyatlarını sormuyorum ninja 250R in 2 el alım satım piyasası canlı mı anlamında sordum yani motor elimde kalmasın diye soruyorum

Green Arrow
25 Haziran 2013, 03:35
Kawasaki Ninjanın sayfasında herşey yazıyor dünya kadar başlık açıldı araştırısanız bulursunuz.

zerzura
25 Haziran 2013, 06:09
Adam gayet normal bir soru sormuş. Forum burası arkadaşlar. Soru sorulacak elbet. Cevaplamak istemiyorsan da cevap vermezsin olur biter.

Satarken fiyatını makul seviyede tutarsan elinde kalacak bir motor değil. Hyo ya da CBR kadar hareketli bir piyasası da olmadığı bir gerçek. Müşterisi her daim hazırdır Ninja'nın ancak alım-satım kaybı rakiplerine göre biraz daha fazladır.

braveguy
25 Haziran 2013, 12:38
ben de size sahibinden deki ilanlarla ilgili bir şey soracağım. sahibinden'de yer alan ninja fiyatları gerçek piyasa fiyatları mıdır yoksa satıcıların ya tutarsa fiyatları mıdır bu konuda bilgisi olan var mı?

astorojna
25 Haziran 2013, 12:43
brkklc kırıkkalenin neresindesin? motoru alınca haber ver. ben merkezde çalışıyorum.

c3nk
25 Haziran 2013, 12:58
merak etme oldukça canlı bir piyasadır, zaten sahibinden.com a gir birkaç ilanı favorine ekle birsüre sonra satıldığını göreceksin..

Ose
25 Haziran 2013, 13:10
Kawasaki olsun taştan olsun :D Yeşilde oldumu kapının önünde kalacağını bile zannetmiyorum :D

Green Arrow
25 Haziran 2013, 14:41
ben de size sahibinden deki ilanlarla ilgili bir şey soracağım. sahibinden'de yer alan ninja fiyatları gerçek piyasa fiyatları mıdır yoksa satıcıların ya tutarsa fiyatları mıdır bu konuda bilgisi olan var mı?

Sahibinden fiyatına hiç bir zaman inanmayın uçuyorlar.Bayi ve 2.el satan yerlerden fiyat öğrenmeye çalışın.Hele motor 3 5 sene devirmişse tam bir komedi geçen birini aradım adamın fiyatı görüp dedim son bu mu fiyat evet dedi.İstediği fiyat motorun sıfır fiyatından 500 lira eksik,dedim adama,adam utançla karışık sinirle istemessen alma kardeş diyip kapattı.

brkklc
25 Haziran 2013, 15:09
Adam gayet normal bir soru sormuş. Forum burası arkadaşlar. Soru sorulacak elbet. Cevaplamak istemiyorsan da cevap vermezsin olur biter.

Satarken fiyatını makul seviyede tutarsan elinde kalacak bir motor değil. Hyo ya da CBR kadar hareketli bir piyasası da olmadığı bir gerçek. Müşterisi her daim hazırdır Ninja'nın ancak alım-satım kaybı rakiplerine göre biraz daha fazladır.
Cok teşekkürler kardes aradığım cevap tam anlamıyla buydu

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:07 ----------

brkklc kırıkkalenin neresindesin? motoru alınca haber ver. ben merkezde çalışıyorum.
Bende merkezde oturuyorum motoru aldıktan sonra tanisiriz İnşallah :)

astorojna
25 Haziran 2013, 15:34
Cok teşekkürler kardes aradığım cevap tam anlamıyla buydu

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:07 ----------

Bende merkezde oturuyorum motoru aldıktan sonra tanisiriz İnşallah :)

inşallah buradan özel mesajla iletişime geçebilirsin. cc gurupları ile tanıştırırım ben seni akşamları turluyoruz.

94CanRR
25 Haziran 2013, 15:39
Piyasa canlı canlı olmasına da zaten ninja 250 başlangıç için kuvvetli bi motor 3 sene götürür seni zaten ondan önce 250 den büyük bi motora geçmek saçma olur.Honda kawa hyo bunların 250 piyasa hep iyidir...

brkklc
25 Haziran 2013, 15:53
Piyasa canlı canlı olmasına da zaten ninja 250 başlangıç için kuvvetli bi motor 3 sene götürür seni zaten ondan önce 250 den büyük bi motora geçmek saçma olur.Honda kawa hyo bunların 250 piyasa hep iyidir...
biraz da tipi iyi olsun istedim an makul bu geldi o yüzden buna karar verdim

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:51 ----------

inşallah buradan özel mesajla iletişime geçebilirsin. cc gurupları ile tanıştırırım ben seni akşamları turluyoruz.
direk konuşabilecegimiz bir program ismi yada telefon numarası yollarsan özelden iyi olur :)

Ercument
25 Haziran 2013, 15:53
aslında tam anlatamadım 2.el fiyatlarını sormuyorum ninja 250R in 2 el alım satım piyasası canlı mı anlamında sordum yani motor elimde kalmasın diye soruyorum
Sezon başı 3.000 km. deki 2012 ninjamı ilana koydum 3.gündü herhalde 9.500 sattım acil ihtiyaçtan.