PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motosiklet hırsızlıkları son 2 haftada maksimum yükselişe geçmiş

barodi
24 Haziran 2013, 15:43
bu sabah star tv deki şişman bayan haber spikeri adını bilmiyorum sabah söyledi.gezi parkı olaylarından sonra motosiklet hırsızlıkları çok artmış . polis eskisi gibi hırsızlıklarla mücadelede pasif durumdaymış.gerçi aktif de olsa ne olucak giden mal geri gelmiyorki.bu yüzden daha çok dikkat etmek gerek. örn tek disk kilidi yerine 2 veya 3 tane disk kilini alın zaten ucuz birşey alarmlı zaten sesleri 110 desibel.extradan çelik zincirle bağlayın. bakkala gitseniz bile disk kilidi takın.diyiceksinizki 2 dakikada hiç birşey olmaz. 0 2 dakikalık zaman diliminin ilk 30 saniyesinde yamyamlar motoru götürür ruhunuz duymaz.olmaz olmaz demeyin burası türkiye türkiyede herşey oluyor. geçen haberlerde izlemiştim. kadın yolda yürürken çoçuk doğuruyor .yere düşüyor bebek öylece bırakıp gidiyor bebeği.aman daha çok dikkat etmek lazım. tenha yerlerde motosiklet bırakıp gitmeyin açık alanda toplumun bol olduğu alanda hırsız okadar rahat edemez tenha alandaki hareketine göre daha zor çalar motoru.

tr_select
24 Haziran 2013, 15:45
Bir zamanlar 3 disk kilidi takıyorum demiştim... Yıllar önce RR zamanlarında... Makara konusu haline gelmişti :)

barodi
24 Haziran 2013, 16:41
hırsız her diski kilidi için 1 dk ugrassa 3 dk zaman kaybı çok önemli olabilir.3disk 3 dk. 20 disk 20 dk:) belkide cayıcak ib.oğlu

KTM07
24 Haziran 2013, 17:18
Tek disk alarm lı
arka teker Zincirli
motosiklet kendinden alarm lı
ve kamera önünde duruyo
Daha napayım

MotoGT
24 Haziran 2013, 17:20
Sokak köpeklerini besliyorum onlar koruyorlar..

agilty
24 Haziran 2013, 18:14
bu sabah star tv deki şişman bayan haber spikeri adını bilmiyorum sabah söyledi.gezi parkı olaylarından sonra motosiklet hırsızlıkları çok artmış . polis eskisi gibi hırsızlıklarla mücadelede pasif durumdaymış.gerçi aktif de olsa ne olucak giden mal geri gelmiyorki.bu yüzden daha çok dikkat etmek gerek. örn tek disk kilidi yerine 2 veya 3 tane disk kilini alın zaten ucuz birşey alarmlı zaten sesleri 110 desibel.extradan çelik zincirle bağlayın. bakkala gitseniz bile disk kilidi takın.diyiceksinizki 2 dakikada hiç birşey olmaz. 0 2 dakikalık zaman diliminin ilk 30 saniyesinde yamyamlar motoru götürür ruhunuz duymaz.olmaz olmaz demeyin burası türkiye türkiyede herşey oluyor. geçen haberlerde izlemiştim. kadın yolda yürürken çoçuk doğuruyor .yere düşüyor bebek öylece bırakıp gidiyor bebeği.aman daha çok dikkat etmek lazım. tenha yerlerde motosiklet bırakıp gitmeyin açık alanda toplumun bol olduğu alanda hırsız okadar rahat edemez tenha alandaki hareketine göre daha zor çalar motoru.

taksimde galatasaray lisesinin ordaki kitapçının önünde motorlar var bilirsin. binlerce kişinin önünde hemde. ordan günde 2 motor felan çalınıyor :)

ilkerabi
24 Haziran 2013, 18:44
Yaz sezonu şimdi tavan yapar gezinle gözünle alakası yok. Kar yağdı mı sıfıra düşer. :)
Bagajdan aküm çalındıktan sonra bir süre uykularım kaçmıştı ama sonra baktım anahtarı üstünde bıraksam da çalmıyorlar.. He bi de sipbop kapaklarını çalmışlardı. 50 kuruşluk şey. Bir yerde hurda vaziyetinde bırakılması çalınmasından daha kötü kanımca. Polis çağırıyo sevinip gidiyon bulundu diye.. Aaa bi de bakıyon haşat!!

agilty
24 Haziran 2013, 18:46

taksimde galatasaray lisesinin ordaki kitapçının önünde motorlar var bilirsin. binlerce kişinin önünde hemde. ordan günde 2 motor felan çalınıyor :)

albaywolf
24 Haziran 2013, 19:09
Yine sinirlendim. Bu memlekette polis hiç bir işe yaramıyor. Yararından çok zararı var. Emin olun çalınan motorların peşine bile düşmüyorlar kim uğraşacak diye. Onlar ancak ellerinde sigarayla boş boş devriye atmayı bilirler. Hırsızlık ihbarına hırsız kaçsın da uğraşmayalım diye 2 saat sonra giden adamdan ne beklersin? Benim cebimden polise giden her kuruş zıkkım olsun.

mehmetcan323
03 Temmuz 2013, 13:16
arkadaşlar bu alarm hakkında bilgi verirmisiniz kullann varsa fiyatı nereye takıldığı falan