PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara için bakım onarım

eastone32
14 Haziran 2013, 14:23
Arkadaşlar merhaba, ben yeni bir motosiklet kullanıcısıyım o yüzden biraz yardıma ihtiyacım var. Yamaha XT 125 R kullanıyorum. zincirde, ön firende ve bi kaç yerde sıkıntılarım var ve kıştan sonra bi bakıma ihtiyacım var. Ankaradayım ve motoruma uygun anlayan işini yapan ve çok anlamadığım için beni kazıklamayacak bir yere ihtiyacım var. Önerilerinizi bekliyorum teşekkür ederim.

eastone32
17 Haziran 2013, 14:32
Arkadaşlar cidden yardıma ihtiyacım var. Yok mu Ankara'da gidebileceğim bir bakım onarım yapan bir yer?

poweranimal
17 Haziran 2013, 14:58
Metin ustayı tavsiye ederim. Hem ustalığı hem insanlığı on numaradır.

başkent motosiklet
gimat oto sanayi sitesi nu:18
macunköy-ankara
312-3970193

erro
17 Haziran 2013, 15:34
kardeş bi çok yer ama kimse önerme konusunda risk almak istemiyor sanırım...bizim gruptakilerin motorlarını götürdüğü 3-4 usta var...

eastone32
17 Haziran 2013, 15:41
Poweranimal Teşekkur ederim.

Erro ya şöyle bi durum var çoğu motor ustası kurye motorundan çok iyi anlıyor ama ben motoru götürünce çok fazal çözüm üretemiyorlar sanayide herhangi bir egzozcuya BMW götürmek gibi :) Dediğim gibi Yamaha xt 125 kullanıyorum Enduro cross tip motorlardan da anlayan biyerler lazım. Hiç bilmeden gitmektense, sizin önerilerinizle gitmek daha iyi. en azından bi sorun olduğu zaman rahatlıkla irtibata geçebileceğim biyer lazım.

poweranimal
17 Haziran 2013, 16:30
Poweranimal Teşekkur ederim.

Erro ya şöyle bi durum var çoğu motor ustası kurye motorundan çok iyi anlıyor ama ben motoru götürünce çok fazal çözüm üretemiyorlar sanayide herhangi bir egzozcuya BMW götürmek gibi :) Dediğim gibi Yamaha xt 125 kullanıyorum Enduro cross tip motorlardan da anlayan biyerler lazım. Hiç bilmeden gitmektense, sizin önerilerinizle gitmek daha iyi. en azından bi sorun olduğu zaman rahatlıkla irtibata geçebileceğim biyer lazım.

Rica ederim, umarım işine yarar.

alp_tunay
17 Haziran 2013, 16:34
Metin ustayı tavsiye ederim. Hem ustalığı hem insanlığı on numaradır.

başkent motosiklet
gimat oto sanayi sitesi nu:18
macunköy-ankara
312-3970193
Bende tavsiye ederim...
İzmirden Alper yolladı dersin...

ScootFan
19 Haziran 2013, 13:12
kardeş bi çok yer ama kimse önerme konusunda risk almak istemiyor sanırım...bizim gruptakilerin motorlarını götürdüğü 3-4 usta var...

Evet Erro, sana katılıyorum. Şimdi birini tavsiye edersin sonra kulakların çınlar :sunny: usta milletinin sağı solu belli olmaz !

Dışkapı'da Çayıroğlu Mondial bayisinde Gaffar usta var, genç çocuk ama iyi ustadır. Mondial bayisi olmasına rağmen bütün motorlara bakıyorlar. İstersen önce cepten arızaları anlat bakalım ne diyecek: 0533 164 5250.