PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motordan Gelen Ses!!!

kral8181
10 Haziran 2013, 22:54
Herkeze merhaba!
Arkadaslar motorumda garip bi sorun var motorsikletim 1,2,4,5 viteste giderken hıc ses gelmıyor.
Ama motosikletimi 3 vitese atınca vuruntu sesı ve zincirden sesler geliyor.Ben Sanzuman diye tahmın etmıstım.
Tahmınlerım Doğru cıktı bugun tamırcıye goturdum sanzuman dişlileri değişecek dedi Yani sanırım motoru komple dağıtacaklar:(
Şimdi Arkadaslar Motor kopmle dağalıcagı ıcın ılerde sorun olurmu motorum suan henuz 2000kmde :(
Bide Garantıden degısecegı ıcın hıc bır ucret odemeyecegım bıde degıstırmesem ılerde ne gıbı sorunlar cıkar!!
Bide motor bastan toplanacıgı ıcın ılerde bı bozuntulu yapabılırmı malum kul yapısı yanlıslık falan yaparlar :(

motorum:Kuba Çita 125
Daha 2000kmde:( Yardım edersenız cok sevırınım:(

rumelian
10 Haziran 2013, 23:16
Fabrikada toplayan cinli kadar, hatta daha iyi bir sekilde burda da toplarlar dert etme.

cenkito
10 Haziran 2013, 23:24
bence yaptır daha sonra daha kötü olabilir. madem garantiden servis yapacak ilerde de bişey olursa gene kapısına atarsın motoru, yaptırırsın.
motorun acılmasıyla bişey olmaz merak etme

kral8181
11 Haziran 2013, 13:36
hcam sımdı motoru actırırsamda her yerınden ses gelecek bu sefer.s off

cenkito
11 Haziran 2013, 14:08
adam akıllı yaparsa usta işini ilk günki gibi olur merak etme,
yada merak edeceğin konu ustanın ustalıgı olsun, ben kendi motorumu 5000 km acıp modifiye ettim 210cc yaptım halen ilk günki gibi sessiz pürüzsüz calısıyor

kral8181
11 Haziran 2013, 15:19
Servise O kdr guvenemıyorum hocam :( olmazsa az bole ıdare edecem sonra daha cok rahatsız olursam yptırırım artk yapcak bısı yok :(

canki585858
12 Haziran 2013, 11:10
kardeş mesele senin rahatsız olman değildir umarım ??? Sen şimdi bozulan parçayı değiştirmiyorsan bi süre sonra o parça başka parçalara da zarar verecek.Yani daha büyük masraf çıkacak... Allah korusun parça gider bi yere sıkışır sürüş esnasında kitler bi yerleri kaza felan olur mazallah...

ugrgnr
12 Haziran 2013, 21:37
:( bu ısaretler noooluyo ya. goren de oglunu katledıyolar sanar. iyi bı usta bul yaptır kardesım ne gerek var bu kadar konusmaya

K o r @ y
12 Haziran 2013, 22:25
doğru rodaj yapılmadığı için oluşan bir sorun.. dişliler uyum sağlamamış..tamirini yaptır açılıp açılmaması sana sıkıntı olmaz..