PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ATV motosikletimin sorunları

EnemyHunter
07 Haziran 2013, 11:23
Herkese merhaba kanuni atv 150gv s on road kullanıcısıyım herşey motorumun gazı bırakınca stop etmesiyle başladı normal çalışıyordu gidiyordu fakat elimi gazdan çekince stop ediyordu servise gittik karbüratörde pislik var dendi temizlendi servisten motoru alınca motor kalkışta gaz yemiyor gibiydi sanki daha sonra üniversitede sınavım vardı oraya gittim sorunsuz bi şekilde fakat gelirken yolda ATV'nin gazı kendi kendine basılı kaldı durduramıyomda hemen kontağı kapattım çektim sağ tarafa marşa basınca cıgır cıgır cıgır diye ses geliyo motosiklet çalışmıyordu servise telefon açtık geldi 5 10 dk sonra uğraştı motosiklet çalıştı fakat kontağı kapatınca tekrar cıgır cıgır çalışmıyodu motor sibob kesmiş dedi götürdük servise yapıldı ATV yi aldık heleki ilk çalıstırmada motoru sanki arkadan 100 kişi tutuyomus da öyle kalkıyor gibi gaza basınca booorr boor diye bi boğulma sesimi desem fakat biraz ısındıktan sonra kalkısında bi problem olmuyor birde ATV'nin son hızı 60km 45km gelince motordan acayip yüksek bi ses ve titreme alıyor motoru sorunlarımı birde burdaki ustalara sormak istedim şimdiden teşekkürler kilometrisi 4225 de sadece düz yolda kullanıyorum

EnemyHunter
26 Haziran 2013, 23:29
konuya kaç kişi bakmış cevap 0

serkanADH13
27 Haziran 2013, 00:09
hakkaten yaw :)
ilk defa görüyorum bu TOPIC'i :)

dostum motorunu toplayan ustaya danış tekrardan,
sente kayık olabılır,
veya dıaframda delik veya manifoltta hava alan bir yer olabilir,

Tekrar kontrol edilmeli...

Geçmiş olsun...

EnemyHunter
05 Eylül 2013, 19:49
hakkaten yaw :)
ilk defa görüyorum bu TOPIC'i :)

dostum motorunu toplayan ustaya danış tekrardan,
sente kayık olabılır,
veya dıaframda delik veya manifoltta hava alan bir yer olabilir,

Tekrar kontrol edilmeli...

Geçmiş olsun...

götürdük yapıldı diye geldi gene aynı yav gene soydular video filan çekipte buraya koysam bi faydası olabilir mi sorunun ne olabileceği açısından