PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Altın Elbiseli Adam: Subaru BRZ'ye Karşı Honda CBR 600RR

Carl Gustav
22 Mayıs 2013, 15:25
http://www.izlesene.com/video/subaru-brzye-karsi-honda-cbr600rr/6954590

sedici
22 Mayıs 2013, 15:28
taze taze :) soğumadan izleyelim hemen

ysfist
22 Mayıs 2013, 15:28
saldirin gencler

Khutuck
22 Mayıs 2013, 15:34
Aynen bakıyorum.

shrek
22 Mayıs 2013, 15:43
pist sonucu noldu?

Acil112
22 Mayıs 2013, 15:43
Gidişini göremedik, bari kaputun altına baksaydık, bir sesini duysaydık...

ysfist
22 Mayıs 2013, 15:54
yine cok kisa alelacele cekilmis bir video.. yine de elinize sağlık

SonpoL
22 Mayıs 2013, 15:57
Ortada bir kıyaslama, kapışma göremedim fakat yinede eline sağlık. :)

extrem_015
22 Mayıs 2013, 16:12
teşekkürler.

aksoyy
22 Mayıs 2013, 16:15
bence güzel olmuş

Khutuck
22 Mayıs 2013, 16:34
Güzel bölüm, çok teşekkürler :)

Ek bilgi, Subaru BRZ ile Toyota GT86 aslında aynı araç. Toyota'nın reklamları daha çok.

Sinan Er
22 Mayıs 2013, 16:44
Emek verilmiş Güzel çalışma. Teşekkürederim.

Karşılaşma başlığına ile içerik beklentileri karşılayamamış :))

Carl Gustav
22 Mayıs 2013, 16:53
Biz zaten genelde motosiklet.net'in beklentilerini karşılayamayacağımız fark ettik artık.

Slmlr
Brkn

hocaseko
22 Mayıs 2013, 16:56
xj6 benim beklentim bu arada...hala karşılanmadı beklentim :)

ysfist
22 Mayıs 2013, 17:05
Biz zaten genelde motosiklet.net'in beklentilerini karşılayamayacağımız fark ettik artık.

Slmlr
Brkn

Barkin bey insanlar patlamis misir ve kolalarini alip bikac saat izlemek istiyor :-) ancak sizin videolar10 dk yi geçmiyor :-) dertlenmeler bu yuzden

umurcan
22 Mayıs 2013, 17:47
Bir yarış gibi tanıtılsa da zaten 600rr'ın brz'ye ne kadar karşı koyabileceği muamma. Hiç SS sürmedim ama Aprilia RSV4, Lamborghini LP570-4 Superleggera'ya karşı yenildiğinde arabaların hafif virajlar hariç her konuda motorlardan daha iyi gittiği belirtiliyordu. Belki 1000rr bşr fark yaratırdı. Tahmin tabii bunlar hep. Belli bir birikimle konuşmuyorum.

Bence bir yarış videosunun olabileceğinden çok daha güzel olmuş bu video. CBR600RR ve Subaru BRZ güzelce tanıtılmış, eğlenceli çekimler eşliğinde.
Barkın Abi de artık söylenenleri çok ciddiye almamaya başlamış neyse ki :mrgreen: Çok fazla gönderme de yoktu.

Abi valla çok seviyorum videolarını falan ama TE449'dan beri bir asabiyet bir gönderme havası vardı sürekli. O sevimli Barkın Abi değildin hani oralarda.
Gerçekten şu videoda sevindim yani böyle olmadığına :) Nacizane bir fikrimdir.

Kendi adıma ve benimle aynı düşünceyi paylaşan varsa o arkadaşlar adına teşekkür ederim.

Carl Gustav
22 Mayıs 2013, 18:29
Bir yarış gibi tanıtılsa da zaten 600rr'ın brz'ye ne kadar karşı koyabileceği muamma. Hiç SS sürmedim ama Aprilia RSV4, Lamborghini LP570-4 Superleggera'ya karşı yenildiğinde arabaların hafif virajlar hariç her konuda motorlardan daha iyi gittiği belirtiliyordu. Belki 1000rr bşr fark yaratırdı. Tahmin tabii bunlar hep. Belli bir birikimle konuşmuyorum.

Hacım biz aynı kareye sığsınlar diye motorla yavaş, arabayla tam gaz gittik.

Düzlükte, viraj ortası ve çıkışında falan arabanın yetişmesine normalde imkan olmuyordu.

Sabah çekimlerinden sonra baktık ki, ikisi bir karede neredeyse hiç yok, tempoyu değiştirdik, ben hep 1. ve 2. viteste gittim. Birkan da tapa gaz gidince, beraber dolanma imkanı oldu. Yoksa bir pistte birbirinden alakasız 2 araç olacaktık. Çekimlerde de ya tek araba ya da tek motor olacaktı.

Abi valla çok seviyorum videolarını falan ama TE449'dan beri bir asabiyet bir gönderme havası vardı sürekli. O sevimli Barkın Abi değildin hani oralarda.
Gerçekten şu videoda sevindim yani böyle olmadığına :) Nacizane bir fikrimdir.

Şartlar; TE449'u çektiğim arkadaşla yeni başlamış sayılırız. Ekipte çok eksik vardı.

Eğer kamera arkasındaki ekip, beni delirtirse sunum ona göre oluyor. Şov Xıçıyor. Fakat prodüksiyonda bunu anlamak istemeyenlere çok rastlıyoruz.

Ayrıca bu Subaru-Honda sunumunu, pistte bütün gün gazladıktan sonra yapınca, laf edecek mecalimiz kalmadı. Pamuk gibi olmuştuk (Ki bizim takımın - Frido ve Ege - yaka mikrofonlarını unutmuş olmalarına rağmen).

Çoğunlukla hiç bir şey dışardan gözüktüğü gibi olmuyor.

Slmlr,
Brkn

umurcan
22 Mayıs 2013, 18:51
Eğer kamera arkasındaki ekip, beni delirtirse sunum ona göre oluyor. Şov Xıçıyor. Fakat prodüksiyonda bunu anlamak istemeyenlere çok rastlıyoruz.

Hmm :silent: Evet ben o gerginliği hep burada ve benzeri yerlerde beğenmediğin laflara cevap olarak algılıyordum.
Neyse cevabın için teşekkür ettim abi :wiinkk:

htmetin
22 Mayıs 2013, 19:05
Barkın abi çok gergin gördüm seni

Murat 48/30
22 Mayıs 2013, 19:13
Elinize emeğinize sağlık.Eleştiri ve eksiklikler olduğunu söylesenizde her yeni videonuzda çocuk gibi sevinen ben dahil bir çok tutkunun olduğu aşikar.Videoların devamını arayı soğutmadan beklemekteyiz.

agilty
22 Mayıs 2013, 19:28
barkın abi videoların başarılı emeklerin için çok teşekkürler.

-ZERO-
22 Mayıs 2013, 20:04
ellerin dert görmesin Barkın abi. yeni videolarını merakla bekliyoruz

COQ
22 Mayıs 2013, 23:55
http://www.izlesene.com/video/subaru-brzye-karsi-honda-cbr600rr/6954590
Hocam bu video yeniyse fena ziçmisin.:P
Kenan iki degil 3 defa sampiyon oldu.
Neyse mt gelenegini sürdürmek için elestiri yazdim.
:cherry:
Videonun amaci anlasilamiyor.
Keske bir süre tutsaydiniz yani izleyiciyi heyecanlandirma açisindan.
Bir de cbr az yakiyor demissin.
Millet inanip alacak bak günahi boynuna, çok kulagin çinlar,
benden söylemesi.
Kurgu ve yönetim ise zekice.
Begendim.

Ha unutmadan,
saga virajlarinda problem var.

dreamkiller
23 Mayıs 2013, 00:10
Hocam bu video yeniyse fena ziçmisin.:P
Kenan iki degil 3 defa sampiyon oldu.
Neyse mt gelenegini sürdürmek için elestiri yazdim.
:cherry:
Videonun amaci anlasilamiyor.
Keske bir süre tutsaydiniz yani izleyiciyi heyecanlandirma açisindan.
Bir de cbr az yakiyor demissin.
Millet inanip alacak bak günahi boynuna, çok kulagin çinlar,
benden söylemesi.
Kurgu ve yönetim ise zekice.
Begendim.

Ha unutmadan,
saga virajlarinda problem var.

Hacım ne ettin :) Kenan Honda CBR600RR la iki defa şampiyon oldu :) Üçüncü şampiyonluğu Kawasaki ZX6R la idi.. Barkın Üstadıma laf yok haydarla kovalarım :P

COQ
23 Mayıs 2013, 00:17
Hacım ne ettin :) Kenan Honda CBR600RR la iki defa şampiyon oldu :) Üçüncü şampiyonluğu Kawasaki ZX6R la idi.. Barkın Üstadıma laf yok haydarla kovalarım :P
Ulem dogru söylüyon,
ben gene ne guzel sevinmistim Barkin'a geçirme firsati dogdu diye.
Ulem su ayran sisede durdugu gibi durmuyor anasini satayim.:pr:

erro
23 Mayıs 2013, 00:29
biri diğerine karşı olunca bir müsabaka bekledim açıkçası...

elinize sağlık...

brk194
23 Mayıs 2013, 01:08
Eline sağlık yine eğlenceli bir video birde r6 incelemesi yapıcaktın ertelendi mi?

KeaSH-07
23 Mayıs 2013, 01:12

Slmlr
Brkn

abi biraz daha uzun yap videolarını cayı kahveyi hazırlayıp uzun uzun senin videolarını izlemek istiyoruz

imza
23 Mayıs 2013, 01:19
bu video motosiklet dünyasına '' türkiye'sine'' mesafeli olmuş barkın abi. seni gerçekten çok taktir eden bir takipçinim, ama bu videoyu beğenmediğimi açıkgönüllülükle yazabilirim. imkanların ne derecede bilemiyorum tabii ki işin o kadar zor ki, kısaca daha popülist incelemeler bekliyorum senden. mesela bir crf 250l, inazuma, gibi yeni beklentiler içine sunulmuş motosikletleri incelersen, belki bu motosiklet net camiasına da papuç bırakmazsın.

tombo
23 Mayıs 2013, 08:38
Emek, çalışma ve paylaşım için teşekkürler abicim :)

Sinan Er
23 Mayıs 2013, 11:20

Slmlr
Brkn

"Subaru BRZ'ye Karşı Honda CBR 600RR" İçerik ile başlık uyumsuzlu var. Motosiklet.net hakkında bir eleştiride bulunmak istiyorsan bunu daha uygun bir şekilde yapmalısın.

Khutuck
23 Mayıs 2013, 11:37
"Subaru BRZ'ye Karşı Honda CBR 600RR" İçerik ile başlık uyumsuzlu var. Motosiklet.net hakkında bir eleştiride bulunmak istiyorsan bunu daha uygun bir şekilde yapmalısın.

Yahu niye uyumsuz olsun, "Boğaz'a karşı ev" diye ilanlar da mı uyumsuz :cherry: