PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : NC 700 kopyası çıktı. Taze taze

Sayfa : 1 [2]

Tolga Can
23 Mayıs 2013, 19:45
Ceosu yurtdışına kaçmış. Bu utançla yaşayamam demiş :P

darpgen
23 Mayıs 2013, 20:27
cros değilde bi commuter modelleri var o anadoluda iyi satar fiyatıda makul . şehir için biraz reklam ve servis yedek parca olayında istikrar sağlaması gerekecek . zor sektör.

F54
23 Mayıs 2013, 20:38
Vallahi 5 e satsalar alan olur yani

Tolga Can
24 Mayıs 2013, 10:39
Vallahi 5 e satsalar alan olur yani

yamaha yı satıp yoksa bunu mu alacaksın fatih :P

mete_han
24 Mayıs 2013, 20:22
Mete yemeyip içmeyin bunları mı öğreniyorsun :P

2005 den beri hondanın diğer ülkelerdeki motosiklet web sitelerini takip ederim...:king:

Tolga Can
26 Mayıs 2013, 12:02
2005 den beri hondanın diğer ülkelerdeki motosiklet web sitelerini takip ederim...:king:

Sen bu işi biliyorsun o zaman, bundan sonra seni rahatsız ediyorz. Hondayı aramaya gerenk yok :P

Son durum nedir. Amca Erzincana daha ulaşmadı mı ?

isaaras
27 Mayıs 2013, 01:57
eşek le giyor galiba ne yolmu ş beeeeeeeeeeeeee :queen:

Tolga Can
27 Mayıs 2013, 10:48
Ben arayıp fırça atmaya utanıyorum. Biri arasında bizi de bilgilendirsin :P

aligoe
22 Haziran 2013, 16:14
bugün rastgele bursada gezerken Limit Motors´da Kadirga KD 250 Racing modelini gördüm ve fiyati ise 8.100 TL.. sanirim endruo versiyonuda yakinda gelir..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kadirga-250-racing-128389547/detay

bence basarili bir motor olmus.

altınkartal
20 Temmuz 2013, 12:29
Dün motora yedek parça almak için fabrikaya gittim sadece cup, commuter, ve scooter modelleri vardı ellerinde. Racing'i sordum ondan geldi ama şimdi yok onlar istanbuldaki depoya gidiyor biz montaj yapmıyoruz dedi fakat cross'tan bahsetmedi onunda haberi yoktu heralde :queen:. Bu modelide yeni gördüm fakat tam istediğim şekilde güzel fakat o fiyatla nah satarlar o motoru iyice azdılar bunlar. İmalat müdürünü tanıyordum motoru (((( http://www.jianshetrade.com/wm/en/Products_content.aspx?pid=11&id=26 )))) bu sitedede var jianshe firmasından getirdiklerini söylemişti. Gittiğimdede elimizde vermek için yedek parça yok gümrükte şuan dedi.

search16
23 Eylül 2013, 21:19
Arkadaşlar motoru bugün bayide inceledim. Motor kalıplı ve gayette kaliteli. Yapılan yorumlara bakıyorumda içler acısı. Fotodan bakılıp yorum yapmak..... Birde mok atmak hoş değil bence. Satış elemanı arkadaşla uzun uzuna görüştük. Yedek parçada kesinlikle sıkıntı yok. Olaki parça lazım oldu 2 güne elimizde diyor. Şuan depolarımızda en ufak civatasına varana kadar parçesı mevcut dedi. İlk çıkanları 17 hp çıkmış ve testtede beğenilmemiş. Olumsuz eleştirilere maruz kalmış ve üretimden kaldırmışlar. Şimdi çıkanlar 24 hp diyor. Kitapçıktada da belirtilen veri bu. 24 hp doğruysa çok iyi. max sürati 110 km dedi ve direk gözüm arka dişliye kaydı. Devasa bir arka dişlisi var bununla 110 km bile iyi. Küçülünce normal olarak sürat iyileşir. Test motoru yarın geliyormuş. Mutlaka gelin deneyin diyorlar. Aramızda kalsın ayaklarım yere değmiyor oturunca, durmak için taş yada kaldırım gibi yüksek biryer bulmak lazım.:queen:

---------- Post added at 20:19 ---------- Previous post was at 20:15 ----------

Bu arada fiyat 7600

kefeeee
23 Eylül 2013, 21:47
Baya Derbi Terra 125

flame
23 Eylül 2013, 21:53
bas bas bağırıyor

beş para etmem diye

lastiklerin rengi bile naylonum ben diyor.

Lastikler ciddi anlamda ölümcülmüş :D Naylon poşet geri dönüşüm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

Arkadaşlar motoru bugün bayide inceledim. Motor kalıplı ve gayette kaliteli. Yapılan yorumlara bakıyorumda içler acısı. Fotodan bakılıp yorum yapmak..... Birde mok atmak hoş değil bence. Satış elemanı arkadaşla uzun uzuna görüştük. Yedek parçada kesinlikle sıkıntı yok. Olaki parça lazım oldu 2 güne elimizde diyor. Şuan depolarımızda en ufak civatasına varana kadar parçesı mevcut dedi. İlk çıkanları 17 hp çıkmış ve testtede beğenilmemiş. Olumsuz eleştirilere maruz kalmış ve üretimden kaldırmışlar. Şimdi çıkanlar 24 hp diyor. Kitapçıktada da belirtilen veri bu. 24 hp doğruysa çok iyi. max sürati 110 km dedi ve direk gözüm arka dişliye kaydı. Devasa bir arka dişlisi var bununla 110 km bile iyi. Küçülünce normal olarak sürat iyileşir. Test motoru yarın geliyormuş. Mutlaka gelin deneyin diyorlar. Aramızda kalsın ayaklarım yere değmiyor oturunca, durmak için taş yada kaldırım gibi yüksek biryer bulmak lazım.:queen:

---------- Post added at 20:19 ---------- Previous post was at 20:15 ----------

Bu arada fiyat 7600

Gereksiz pahalı yahu...Bu fiyatı kabul edecek kadar kusursuzmu ki ?

mehmetufukde
22 Kasım 2013, 18:43
siftahı yaptık yok satıyoruz. saygılarımla

ozrace
22 Kasım 2013, 19:18
motoru boşverde kadırga diye isimmi olur ulan,kasırga olaymış bari yine bi nebze iyi olurdu...

Seko
22 Kasım 2013, 20:22
Ben bayide gördüm. "Gelen model satışa sunulmayacak, yenisi gelecek" dediler ama bir daha gidip bakmadım. Motorun fiyatı yüksek, çalışırken görmedim ama fena durmuyordu. Ön amortisörler dev gibi, ters konumlanmış, arkada tek amortisör var, oturuşu falan rahat. Genelde Supermoto'ların selesi insana batar ama bununki geniş ve rahattı. Kumanda butonları, göstergeler vasat, motor benim çok içime sinmedi. Motorun en büyük falsosu ismi. Kadırga ismini bulan arkadaşı tebrik ediyorum. Kadırga deyince benim aklıma "Kadırgalı Aysel" yani Seda Sayan geliyor. Bir de zamanında İstanbul'da Kadırga öğrenci yurduna bakmaya gitmiştim, oralarda ruhum kararmıştı. Berbat bir isim Kadırga...

Seko
01 Aralık 2013, 01:17
Bugün bayiye tekrar gittim, yeni motorlar gelmişti. Motoru iyice inceledim, bu gelenler hiç de fena değildi. Bir tane test motoru vardı ama aküsü beklemekten bittiği için test edemedim. Soğukta ayak marşıyla da çalıştıramadık. Bir iki hafta sonra gidip deneyeceğim.

amaninmb
01 Aralık 2013, 01:32
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kadirga-cross-isteyene-10-numara-250-gy-144423891/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kadirga-kampanya-250-cc-enduro-135161048/detay

satılanları bile var...

demirutku
11 Ocak 2014, 12:31
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kadirga-250-racing-128389547/detay/

valla sticker alıp yapıştır bildiğin yamaha :mrgreen: (fotoğraflarda)

Mamba09
11 Ocak 2014, 13:33
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kadirga-250-racing-128389547/detay/

valla sticker alıp yapıştır bildiğin yamaha :mrgreen: (fotoğraflarda)

Arkadaşlar deneyen gören var mı bunları? Önyargısız bi şekilde dinlemek istiyorum bir arkadaştan.

Macit250
11 Ocak 2014, 14:14
Yuki ile kadırganın arasındaki 1 farkı bulun :queen:

Linwelin
11 Ocak 2014, 14:53
Arkadaşlar deneyen gören var mı bunları? Önyargısız bi şekilde dinlemek istiyorum bir arkadaştan.

Türk milleti olarak feci bi hastalıgımız var.. Kimse aldığı mala çöp demiyor.. Almış adamdan objektif olarak bişey duyabileceğini zannetmiyorum.. Ne çin malları dinledik, babasının fabrikası gibi savunanlar falan. Üstelik ben her motor titrer diyorum, benim motorum belli bi devirden sonra titriyor diyorum, herkes ybr titreşim yok sıfır titreşim diye yardırıyor.. Ondan dolayı, bayiye gidip deneyip kendiniz yorumlamanız daha iyi olacaktır..

yqavuzhyan
11 Ocak 2014, 15:38
125 cc Racing tipinde olana hakikaten 7500 tl mi istiyorlar. Milli piyango önümüzdeki yıl bana çıksa yine almam.

The Machine
11 Ocak 2014, 16:19
125 cc Racing tipinde olana hakikaten 7500 tl mi istiyorlar. Milli piyango önümüzdeki yıl bana çıksa yine almam.

Abi KDR-250 resimlerde olan. Adam KD-125 kategorisine koymuş ondan öyle görünüyo. Ama alınır mı orası ayrı tartışılır. :queen:

ugur sengul
16 Ocak 2014, 17:46
Isimden kaybediyor ya senin motor ne kadirga yok ismini sevmedim :D

Jokzilla
16 Ocak 2014, 17:49
NC 700 Naked mi enduro mu? Honda bunu ne diye satiyor?

Eagle7
16 Ocak 2014, 20:34
NC 700 Naked mi enduro mu? Honda bunu ne diye satiyor?

nc700x endruo nc700s naked

Seko
23 Mart 2014, 20:17
Bugün motoru deneme fırsatı buldum. Gerçekten motorda titreşim yok. Çekişi güzel, çok rahat ve çok zevkli bir motormuş. Fiyatı 8350 TL yine de bu motora fazla ama Sahibinden'de 6250 TL'ye satan var ki bu fiyata çok iyi motor. Bursa bayisi sandığım kişi aslında distribütörüymüş ve fuarda 30 tane bayilik vermişler. Açıkçası bu tarz motor arayan varsa 6250'lik ikinci elleri kaçırmasın derim.

UrbanTR
28 Nisan 2014, 23:07
arkadaşlar 5 gün kadar önce trabzondan 2500 km de aldım, 4500 lira verdim motoru çok severek ve beğenerek aldım. grenaj ve boya hakkında ki yorumlara katılmıyorum bana kalırsa fazlasıyla kaliteli, ancak dönüş yolumda ziganadan tam inmiştim ki arka lastiğim patladı daha sonra üstüne çıkmamama rağmen jantta patlakla oluşan çok küçük bir yamukluk olduğunu kasise sert girersem sıkıntı yapabileceğini söylediler. lastik tamirinden sonra elbette ki orjinali gibi olmadı vibrasyon başladı diyebilirim birazda olsa, öncesinde devir düşükken sadece oluyordu şu anda var diyebilirim ama. yakıt ve performans olarak çok güzel motor gerçekten canavar gibi boyum 170 sele yüksekliği 90 cm doğrusu yere zor basıyorum binen korkup geri iniyor ama motor yere çok sağlam basıyor kendi lastikleri fazlasıyla güzel ziganayı çıkarkende inerkende sıkıntı olmadı sağanağa dahi yakalandım yol ıslanmamış su olmuştu ancak buna rağmen gram bir oynama hissetmedim, elbette ki kendi sınıfında. başka sıkıntı olabilecek bir şey varsa sağanağa yakalandığımda sinyal kısa süre ilede olsa bir kendiliğinden yanma moduna girdi :) bağlantı noktaları öylece dışarıdalar ve bana sorarsanız önceden çin scooterda kullandım o bile yapmadı bunu ve kesinlikle bunu artık düzeltmeliler. sorularınız olursa bilgim olduğunca cevaplayacağım, iyi forumlar.

rumelian
28 Nisan 2014, 23:29
arkadaşlar 5 gün kadar önce trabzondan 2500 km de aldım, 4500 lira verdim motoru çok severek ve beğenerek aldım. grenaj ve boya hakkında ki yorumlara katılmıyorum bana kalırsa fazlasıyla kaliteli, ancak dönüş yolumda ziganadan tam inmiştim ki arka lastiğim patladı daha sonra üstüne çıkmamama rağmen jantta patlakla oluşan çok küçük bir yamukluk olduğunu kasise sert girersem sıkıntı yapabileceğini söylediler. lastik tamirinden sonra elbette ki orjinali gibi olmadı vibrasyon başladı diyebilirim birazda olsa, öncesinde devir düşükken sadece oluyordu şu anda var diyebilirim ama. yakıt ve performans olarak çok güzel motor gerçekten canavar gibi boyum 170 sele yüksekliği 90 cm doğrusu yere zor basıyorum binen korkup geri iniyor ama motor yere çok sağlam basıyor kendi lastikleri fazlasıyla güzel ziganayı çıkarkende inerkende sıkıntı olmadı sağanağa dahi yakalandım yol ıslanmamış su olmuştu ancak buna rağmen gram bir oynama hissetmedim, elbette ki kendi sınıfında. başka sıkıntı olabilecek bir şey varsa sağanağa yakalandığımda sinyal kısa süre ilede olsa bir kendiliğinden yanma moduna girdi :) bağlantı noktaları öylece dışarıdalar ve bana sorarsanız önceden çin scooterda kullandım o bile yapmadı bunu ve kesinlikle bunu artık düzeltmeliler. sorularınız olursa bilgim olduğunca cevaplayacağım, iyi forumlar.

Kardes son hizi ve yakit tuketimi nedir? Son hizina max 120 dediler. Tuketimine de 4 litre dediler. Sen cok uygun almisin. Sifiri 8500 e satiliyor. O yuzden tutmadi. Yoksa fiyat uygun olsa bende alirdim.

ayhan.s
28 Nisan 2014, 23:39
Bugün bayiye tekrar gittim, yeni motorlar gelmişti. Motoru iyice inceledim, bu gelenler hiç de fena değildi. Bir tane test motoru vardı ama aküsü beklemekten bittiği için test edemedim. Soğukta ayak marşıyla da çalıştıramadık. Bir iki hafta sonra gidip deneyeceğim.

Adamların yaptığı işi ne kadar ciddiye aldığı zaten buradan belli değil mi? allah kurtarmış bence sizi.

UrbanTR
03 Mayıs 2014, 14:20
Kardes son hizi ve yakit tuketimi nedir? Son hizina max 120 dediler. Tuketimine de 4 litre dediler. Sen cok uygun almisin. Sifiri 8500 e satiliyor. O yuzden tutmadi. Yoksa fiyat uygun olsa bende alirdim.

ben 2 kişi hafif yokuş eğimli yolda 117 gördüm tek kişi 120 olabilir diye tahmin ediyorum, iki kişi düz yolda 113 gördü. yakıt olarak 4 litre bencede uygun bir miktar olmuş çünkü 80 lira ile 200km uzun yol dip gaz, 200 km şehir içi rahat yaptım.

Adamların yaptığı işi ne kadar ciddiye aldığı zaten buradan belli değil mi? allah kurtarmış bence sizi.

akü konusuna bende katılıyorum. neyse ki aldığım kişi içindeki sulu aküyü sorun yaşadığı için kuru aküye çevirmiş.

eksiklerini gördükçe yazacağım, artılarınıda. hayırlı forumlar.