PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uzun bir ayrılıktan sonra tekrar sizleyim.(Kanuni hakkında)

Choppery
25 Kasım 2004, 18:44
Evet arkadaslar uzun zamandır teknik bir aksaklık sebebiyle sizlerden ayrıydım. Tekrar birlikteyiz ne mutlu dimi !!!
Bu arada çok seyler oldu tabii.
Mesela Selcuktaki Drag yarışlarının fotoları falan bi ara bunları beyeninize sunacağım. :P
Mesela Kanuni hakkında kimsenin bilmedigi bilgiler edindim.
Yeni modeller hakkında Tek silindir 250 lik Chopper modelini 2005 yılında piyasaya süreceklermiş.
2005 te Kanuninin yeni ATV lerini göreceğiz
Cross yapmayıda unutmamışlar.
Yeni Scooter modelleri falan çıkacakmış.
Adamlar araba bile yapacaklarmış.
Bunları iyi bir kaynaktan öğrendim.
Şimdilik bukadar nasılsa artık burdayım sıksık görüşeceğiz

Bike_Boyz
25 Kasım 2004, 20:09
hosgeldın bende yenı katıldım bu foruma mobilet hakkındada her turlu arızayı bana sorun 4 sene bındım :P vıteslılere karısmam :flower:

Darkfriairs
26 Kasım 2004, 22:45
Hele şükür yahu... Nasıl senin motor hakkında ki son durumlar nedir?

Sparrow
27 Kasım 2004, 19:03
eh birinin sonunda araba piyasasına da el atması gerekiyordu ama zor iş yani

Oytun
28 Kasım 2004, 04:29
Tekrar hoşgeldin geri.

powerbyaydin
29 Kasım 2004, 14:22
tekrar hoşgeldin
kanuninin tek sevdiğim özelliği piyasayı karıştırması :farao: yani fiyatlar fazla fırlamıyo sayesinde :mrgreen:

JetAime
29 Kasım 2004, 14:45
choppery kanuni ile ilgili gelişmeleri an ve an bekliyoruz senden.. Hoşgeldin sefalar getirdin.. Ya gelmeseydin yetişemeseydin bizi bulamasaydın ne yapardık sensiz kalırdık :) Kaptırmışım şarkıya döndü bi an olay ;)

Choppery
29 Kasım 2004, 17:32
Evet geldim. İşte geldim burdayım...
Motorumu soranlar için hala kız gibi bi sorun yok.
Yalnız en büyük sorun şu oldu. Motoru yaklaşık 1 aydır çalıştırmamıştım, geçen gün çalıştırayım dedim çalışmadı. Bi akücü çağırdım oda çalıştıramadı.Yarın servis getirip çalıştırtacam.
Ne olmuş olabilirki.

JetAime
30 Kasım 2004, 08:02
Dostum kolay.. Benzin musluğu kapalıdır. Elektrik kapalıdır. Boğulmuştur. Yapabilceklerin: Benzin musluğunu kontrol ey, elektrik anahtarını kontrol et. Jikleyi aç ve motoru vurdurarak çalıştırmayı dene. %99 çalışacaktır..

JetAime
30 Kasım 2004, 08:03
Benim motorda 1 ay yattı çalışması yaklaşık 5 dakika sürdü.. 5 dakika gayet uzun bir zaman.. Ama ben sadece elden marşla çalıştırdım.. Gaz verip iyice boğma motoru.. Alacaktır mutlaka..

Choppery
30 Kasım 2004, 13:00
eywallah JetAime

JetAime
30 Kasım 2004, 13:46
Yaw bi deneyip haber ver merak edioz dimi :)