PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hgs'den gişesinden geçince..

seko-
20 Mayıs 2013, 11:11
Merhaba arkadaşlar dün hgs gişesinden geçince hgs okumadı ve alarm çaldı hatta ekranda 78.90 tl diye bir rakkam çıktı acaba cezamıdır bu yoksa nedir ? Bazı arkadaşlar ceza gelmez plakadan hgs olduğunu görünce direk hgs'den düşer diyorlar acaba doğrumudur ?

Şimdiden Teşşekürler..

phradrel
20 Mayıs 2013, 12:45
doğrudur da 78 lira ney ya adam mı öldürdün?

RunemagicK
20 Mayıs 2013, 13:20
Merhaba arkadaşlar dün hgs gişesinden geçince hgs okumadı ve alarm çaldı hatta ekranda 78.90 tl diye bir rakkam çıktı acaba cezamıdır bu yoksa nedir ? Bazı arkadaşlar ceza gelmez plakadan hgs olduğunu görünce direk hgs'den düşer diyorlar acaba doğrumudur ?

Şimdiden Teşşekürler..

ceza gelmez, uğraşıp hgs bakiyendende düşmezler. beleş beleş geçtin yani:)

rahmi34
20 Mayıs 2013, 14:25
senden yana sıkıntı yok, plakana bağlı hgs olduğundan dolayı :). düşmezlerse beleş e geçtin :)

rev'it
20 Mayıs 2013, 14:47
dunyanin en basarisiz elektronik gecis sistemi olan HGS sistemi benim de son 2 gecisimi okumak zahmetinde bulunmadi

Khutuck
20 Mayıs 2013, 15:51
Kamyon, otobüs, minibüs gibi bir aracın arkasında, çok yakın geçerseniz okumuyormuş; plakayı da çoğu zaman okuyamıyormuş bu sistem.

designserhat
20 Mayıs 2013, 16:21
Ben 6 kez boğaziçi köprüsünden geçtim ilk 2 geçişimde kaçak geçiş dedi plakadan sorguluyorum ne bakiyemden düşmüş ne de ceza çıkıyor bu son 4 geçişte de önüme araba yada motor alıyorum ikisinin de kıçına yanaşıyorum beni görmüyor önümdekini görüyor böyle saçma bir sistem olmaz ne yapacağımı şaşırdım artık bakiyemi hala 30 tl 1 lira düşmedi