PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karabük MT ye Sesleniyorum ...

Rr6
17 Mayıs 2013, 19:50
Evet arkadaşlar yakında (1 ay içinde) İstanbul'dan artık bunaldığım için karabük e yerleşme kararı aldım " memleketime "

orda motorcu ortamı varmıdır ? nerelerde bulunurlar , aralarına yeni kişi alırlarmı ? ve orda bulunan evimizin alt tarafında dükkan

yapılabilecek bir alanımız var motosiklet tamir işi yapmayı düşünüyorum zamanla , bana destek olurlarmı / olurmusunuz bu konuda ?

şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim:rendeer:

Green Arrow
17 Mayıs 2013, 20:01
Bir bilgim yok ancak hakkınızda hayırlısı olsun.Klasik temennimi iletiyim kalbiniz ve eliniz temizse heryerden size ekmek çıkar umarım aradığınızı bulursunuz.

serkanADH13
17 Mayıs 2013, 20:11
yapılan işte dikkat ve temiş işçilik,
onun yanı sıra güler yüz ve hoş sohbet elbette ekmek çıkartır,
ilk zamanlar tanınmadan çok iş beklemek tabiki olmaz,

bunda çevrede motor sirkülasyonuda önemli,
Umarım düşündüğünüz kadar güzel bir yeni yerleşme yaşarsınız,
Hakkınızda hayırlısı olsun...

Rr6
17 Mayıs 2013, 20:14
teşekkür ederim arkadaşlar iyi dilekleriniz için iyiki varsınız:rendeer:

dogus2006
17 Mayıs 2013, 20:18
Görüşürüz abi İstanbula gelince görüşürüz gelmezsen ben ehliyeti alınca gelirim :)

Rr6
17 Mayıs 2013, 20:24
Görüşürüz abi İstanbula gelince görüşürüz gelmezsen ben ehliyeti alınca gelirim :)

saol kardeşim:) sen yeterki görüşlim de ben fizana bile gelirim senin için :)

çelikatlı
17 Mayıs 2013, 20:24
karabüke senede 5 6defa giderim. özellikle safranboluda baya motorcu var. ufak tefek çin malı motor pek yok.az ama öz motorlar var.
bitane hastanenin olduğu caddede. bitanede yeşil mahhallede olmak üzere iki motor tamirhanesi görmüştüm karabükde.

Rr6
17 Mayıs 2013, 21:06
karabüke senede 5 6defa giderim. özellikle safranboluda baya motorcu var. ufak tefek çin malı motor pek yok.az ama öz motorlar var.
bitane hastanenin olduğu caddede. bitanede yeşil mahhallede olmak üzere iki motor tamirhanesi görmüştüm karabükde.

yardımınız ve yorumunuz için çok teşekkür ederim sizde iyiki varsınız , iyiki bu MT ailesini tanıdım çok teşekkür ederim herkese:rendeer:

Güncell:cat: