PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Altınoluk'ta gorulmesi gereken yerler

brooklynnn
16 Mayıs 2013, 02:35
Merhabalar arkadaşlar
cuma gunu geliboludan altınoluka dogru yol alacagım
daha onceden gıdenler gorenler nereye gıtmemı ne yıyıp ıcmemı tavsıye ederler ?
c.kaleden katılımcılar olursa gelebilirler zıra tek kısıyım

Tame_RR
16 Mayıs 2013, 02:50
Merhabalar arkadaşlar
cuma gunu geliboludan altınoluka dogru yol alacagım
daha onceden gıdenler gorenler nereye gıtmemı ne yıyıp ıcmemı tavsıye ederler ?
c.kaleden katılımcılar olursa gelebilirler zıra tek kısıyım

bi edremitli olarak oraları memleketım sayılır yolda gelırken asos a bır gırmenı tavsıye ederım manzara ve gorulucek yerler bakımından oldukca guzeldır cok vaktını almaz ama gorulmesı gereken yerler ordan altınoluga gelırsen altınolugun yukarkı tarafı olarak beledıyenın oldugu yokustan yukarı cık orda manzaraya karsı cay bahcelerı var bı gozlemesını ye karnını doyur denız manzarasına karsı sonra asagı ın kordona kordonda gezebılırsın orda olsam eslık ederdım gezdırırdım ama kırklarelındeyım guzel yerlerdır bol fotolu olsun gezın özledım memleketımı :)

takendy
16 Mayıs 2013, 08:57
Hasan boğuldu,
Zeus'un tapınağı,

initial-D
16 Mayıs 2013, 10:35
limanda su ürünleri kooperatifinin canlı balık akvaryumu,hala içinde balık varsa eğer sahile inildiğinde bi bakılabilir.

Eagle7
16 Mayıs 2013, 10:46
Karakartal alışveriş merkezinin yanındaki yoldan yukarı doğru çık orda çay bahçeleri var manzara çok iyidir. hatta meydana geldin mi fırının yanında ki çay bahçesinin çayı güzeldir.

HULK
16 Mayıs 2013, 11:20
Mıhlı Şelalesini de görmeden geçme... Behramkale ve daha ilerde Türkiye'nin en batı ucu Babakale var. Motorla çok keyifli yeşillikler arasında düzgün yollar kıvrıla kıvrıla gider. Her yeri bir günde dolaşmaya kalkma, tadını çıkar, Allah kaza bela vermesin, keyifli sürüşler...

zaferkarizma
16 Mayıs 2013, 12:02
ne kadar cok altınoluku bilen varmış ben şuan altınolukta oturuyorum bu kadar yer bilmiyorumdur :)

brooklynnn
16 Mayıs 2013, 17:05
cok tesekkurler arkadaslar not edıyorum
HULK arkadasımız lınk atmıs onlara baktım notlar aldım

yarın kısmetse cıkıyorum yola
var mı katılacak olan gelibolu eceabat kılıtbahır c.kale ıstıkametınden ?

brooklynnn
16 Mayıs 2013, 23:58
pazar gunu istanbuldan bir misafir katılabilir bana bakalım hayırlısı :)
katılırsa pazar gene yolculuk var

Tsubasa
17 Mayıs 2013, 00:02
altınolugun köyü var yukarıda anfi tiyatroyu geçtikten sonra orada oturup çay bahcesinde ablalar gözleme yapıyor ve manzarası 10 numaradır.
limanda oturup sahil kıyısında gezebilirsin.