PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : trafik ışıkları asla güvenme, emin olmadan geçme...

swath
16 Mayıs 2013, 00:44
http://www.youtube.com/watch?v=A4gFkVOZAWE

Iz5GY6t4_zU

GorkeM
16 Mayıs 2013, 01:45
Güzel bir hatırlatma yapmışsınız.
Asla ve asla sadece ışıklara güvenmeyin, kavşağı 2 kere kontrol edin.

Hatta İstanbuldaysanız geliş yönüne de bakın.
Kırmızının yanmasını fırsat bilip de karşı yöne geçmeye çalışan bir motosikletli tersten gelip de size çarpabilir.

-ZERO-
16 Mayıs 2013, 02:53
2. videoda herşeyi geçtim, bi tane motorcu çıkıp da kafa göz dalmamış nası bi hoşgörü anlayışıdır anlamadım :P

ques1
16 Mayıs 2013, 09:14
2.video 1:44 benim düşme şeklim ve aynı ortam nerdeyse hemen hemen etraf ağaçlık ormanın içinden geçerken :(

turkish39
16 Mayıs 2013, 09:27
Motosiklet tepesinde kendinize bile güvenmeyin...

amaninmb
16 Mayıs 2013, 09:54
Hep küçük cc li motorlar. Büyükler daha temkinli sanki.
4:52 deki faci olmuş ya. çarparda patlar parçalar dağılır ya onun gibi :) teker geliyor...

phradrel
16 Mayıs 2013, 12:03
aman dikkat: daha dün ara yoldan hiç hız kesmeden çıkan kurye önünden sıyırarak geçen anayoldaki diğer kuryeyi durdurup bir sürü bi şey söyledi. oysaki suçlu kendisiydi.

kısaca aman dikkat yol sizin de olsa, yeşil de yansa geliş gidiş bütün yolları süzüp öyle geçin. ışıkta ilk çıkan siz olmayın, çıkacaksınız da temkinli olun.

bu arada büyük cc li motorlar ağır oldukları için ağır hareket ediyorlar :) ufacık olup araçların arasından geçebilseler emin ol onlar da senin benim yaptığımı yapacaklar :)