PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kuzguncuk-Beylerbeyi arasında yola motor yağı dökülmüş...

acemi60
15 Mayıs 2013, 21:13
Akşam saat 17:30 sularında Kuzguncuk-Beylerbeyi arasında tünele girdiğimde yerlerin ıslak olduğunu farkettim. Motor gezmeye başlayınca yağ olduğunu anladım. Gazı bırakıp ayaklarımı yere uzattım. Dengeyi sağlayıp kuru kısma doğru ilerledim. 70-80m. ileride belediye otobüsünü gördüm. 70-80m. boyunca yağ dökerek ilerlemiş, sonunda büyük ihtimalle stop edip kalmış. Biraz dikkat biraz da şans ile düşmeden geçtim. Ne bir uyarı işareti ne de yolu yağdan arındırmak için hiç bir şey yapılmamış. Malum. Önce insan.:) Aman dikkat...

htmetin
15 Mayıs 2013, 22:06
Duyarlılığın için teşekkürler hem viraj hem tünel hem yağ gerçekten tehlikeli..

mete_han
15 Mayıs 2013, 22:52
ordan geçsek düşsek bilinci titürsek başka bir arac bizi görmeyip ezip gitse buna Niyazi olmak denir herhalde...

TATLIHIZ
15 Mayıs 2013, 22:58
ordan geçsek düşsek bilinci titürsek başka bir arac bizi görmeyip ezip gitse buna Niyazi olmak denir herhalde...

Hep kötü adam bilerek PİSTONU asagı indirmiş sanki :)

htmetin
15 Mayıs 2013, 23:00

Niyazi ne kelime abi, Ödül takarlar ödül :) yılın niyazisi diye

mete_han
15 Mayıs 2013, 23:36
Hep kötü adam bilerek PİSTONU asagı indirmiş sanki :)

:P

Niyazi ne kelime abi, Ödül takarlar ödül :) yılın niyazisi diye

böyle .ok yoluna gitmekten korkarım...Allah yazdıysa bozsun ...

telmessos
15 Mayıs 2013, 23:59
belediye hemen temizlerdi yolları bal dök yala olurdu :)

mete_han
16 Mayıs 2013, 00:05
belediye hemen temizlerdi yolları bal dök yala olurdu :)

biri ölmeden belediyenin devletin hareket ettiği görülmemiştir...:cat:

ama işin ilginc yanı o ölen bu gavatların kendileri veya akrabaları asla olamamıştır...

acemi60
16 Mayıs 2013, 00:10
böyle .ok yoluna gitmekten korkarım...Allah yazdıysa bozsun ...

Çok yorgun olduğum için oldukça düşük bir hızla gidiyordum. Adeta gaz kolunu çevirecek halim yoktu. Normalde bu kadar düşük bir hızda gitmem. Yağ tam tünelin başladığı yerden itibaren dökülmüş. Aynı anda viraj başlıyor ve tünelin içinde aydınlatma yok. Kaydığın anda karşı şeritten gelen aracın altındasın. Ölümlü kaza yapmak için her şey müsaitti. Başımıza ne zaman ne geleceği biraz da şansa bağlı. Hakkımızda hayırlısı...