PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Koltuk Kesme Fantazisi Nedir Ya

salvoo
09 Mayıs 2013, 11:39
Geçenlerde gece motorumun koltuğunu boydan boya kesmişlerdi dün gecede benım motorun yanına bağlayan bi vatandasın koltuğunu kesmişler bu nedir arkadaş ya kodumun mahallesinde bu motor düşmanlığı nedir ya motoru alalı 1 sene oluyo 4 5 kere motoru bağlamak için yer değiştirdim.nedir bu milletin garezi.!

piyanist_irf
09 Mayıs 2013, 11:41
memleketin iti kopuğu bitermi arkadaş ,

MBHoro
09 Mayıs 2013, 11:42
kötü kadın evlatları !! onlar var anasını alıyor geziyor motorla bizim motorumuz yok keselimde masraf etsin hıyarlığında olan kişiler bence..

salvoo
09 Mayıs 2013, 11:48
motor için 5 mlıyar kredi çek 12 ay boyunca öde sonra bunlar yüzünden uğraş dur.Otoparka her ay 70 lira vermeyi sanki biz bilmiyoruzda motoru sokağa bırakıyoruz.

sailor33
09 Mayıs 2013, 11:52
doğum kontrolü hakkında bilinçsiz insanların neticesinde onlardan olan veletlerin yapacağı şey bu olur ancak. Öylelerini alacan sabun yapacan bi işe yarasınlar

serdar1547
09 Mayıs 2013, 11:56
bazı insanlar kullandığı condomları imha etmiyorlar,ondan sonra o kişiden habersiz bir canlı kendi kendinin oluşumunu sağlıyor ve tür canlılar bu tür eylemleri yapmaya meyilli oluyor
pamukta yetişen fasülye misali...

Proud
09 Mayıs 2013, 12:10
eeeeeee Prezervatiften haberi olmayan sorumluluksuz anne-babanın çocuklarından ne hayır gelecek ? 5 dakikalık zevk için velet doğururlar sonra hayvan atar gibi sokağa atarlar.

s.e.c
09 Mayıs 2013, 12:21
İnsanın hayatı boyunca gördüğü tek motor annesi olunca böyle oluyor. Onu yapanı yakalayıp egzozun soğuk yerini bir tarafına sokacaksın ki sıcak yerden tutamayıp çıkaramasın.

canerol
09 Mayıs 2013, 14:10
İnsanın hayatı boyunca gördüğü tek motor annesi olunca böyle oluyor. Onu yapanı yakalayıp egzozun soğuk yerini bir tarafına sokacaksın ki sıcak yerden tutamayıp çıkaramasın.

:thumleft: bu nedir yaw ufkum genişledi :D

Eagle7
09 Mayıs 2013, 14:16
doğum kontrolü hakkında bilinçsiz insanların neticesinde onlardan olan veletlerin yapacağı şey bu olur ancak. Öylelerini alacan sabun yapacan bi işe yarasınlar

:cherry: :cat:

cenkşenver
09 Mayıs 2013, 14:17
kedi tırmalamıştır :P cocuk olsa elindeki kesici aletle biryerlerini keser :queen: yetişkin olsa lastik patlatır yada çalar :pl:

kasta37
09 Mayıs 2013, 14:23
Bu istanbul it kopuk kaynıor

6PaTLaR
09 Mayıs 2013, 14:33
Hangi semttesin?

Sinan Er
09 Mayıs 2013, 14:52
Geçen arkadaşın arabasını çocuklar çizdi. Hemde nasıl, anlatayım Araba sıfır alındı senesi daha yeni doldu, çocuklar yerdeki çakılları toplamış ve arabanın üzerine resim yapmaya çalışmış. Epeyde bi uğraşmışlar manzarayı siz düşünün artık. Bunun adı sahipsizlik. Çocugunu eğitmekten aciz aileler gündüz sokağa terkedip akşam topladıkları için bu durum kimse için birşey ifade etmiyor.

M.balibey
09 Mayıs 2013, 15:21
kediler yapmasın benimkine yapmıştı çünkü biraz gözlemleme imkanınız var ise gözlemleyin kesin birinin yaptığından eminseniz polis çağırıp parmak izi aldıra bilirsiniz biz araba çizilmesi sonucu gidip araçtan parmak izi almıştık birkaç gün önce tartıştıkları birinin yaptığı çıkmıştı ortaya şimdi okuyunca saçma gelebilir fakat biraz ısrar edince yapacaklardır kimsenin malına kimse zarar veremez

oknglr
09 Mayıs 2013, 15:30
Enteresan bi durum gerçekten. Ben otogarda çalısıyorum şuan bekleme salonundaki koltuklara oturan vatandaş eline anahtar yada ne bulduysa kolduğu delicem diye uğraşıyor daha 1 sene lik koltuklar delik deşik. :) boydan boya kesinlenlerde var. Benim motorda peronların yanında gözümün önünde duruyor bir vatandaş benim koltuğu kültablası niyetine kullanmış çıktım bi baktım full kül dolu mercimek kadar bi bölge erimiş çok belli olmuyor. Amaç ne çözemedim bir türlü sanırım sizin koltuğu kesenlerle aynı olsa gerek , çekememezlik kıskançlık yada sırf cinslik olsun sahibini üzelim başka bişey gelmiyo aklıma.

salvoo
09 Mayıs 2013, 17:59
kedi olmasına imkan yok boydan boya tek çizgi halinde falçata tarzı bişeyle kesilmiş.Çocuk olmasınada pek imkan yok o gece motoru gece 1 de falan bağladım.park ettiğim yerde kımseyede zararı yok.yeni koltuk diktircektım bugun herşeyi hazır ama diktirmeye korkuyorum. ulan yaz geldi takılırız diye xenon amerikan park stickerlar falan derken lavugun yaptıgına bak diken üstünde yatırcaklar gece benı

Tolga Can
09 Mayıs 2013, 18:02
Benim motoruma böyle bir şey yapsalardı.
Yanıma bir miktar vazelin, Bir kova buz, Ağrı kesici, teramisin alır. Arkadaş Redline girene kadar abanırdım.
Ondan sonra sokağa salardım. Saatlerce hüngür hüngür ağladıktan sonra, Anne ve Babası ile el ele uçurumdan aşağıya atlayıp intihar ederlerdi. :cat:

salvoo
09 Mayıs 2013, 18:20
Yanıma bir miktar vazelin, Bir kova buz, Ağrı kesici, teramisin alır. Arkadaş Redline girene kadar abanırdım.
Ondan sonra sokağa salardım. Saatlerce hüngür hüngür ağladıktan sonra, Anne ve Babası ile el ele uçurumdan aşağıya atlayıp intihar ederlerdi. :cat:

Yapanı bulursan hersey yapılır. neyse dikkat edin arkadaslar dicemde nereye nasıl kime dikkat ediceksiniz

Tolga Can
09 Mayıs 2013, 18:22
Siz oraya bir motor daha koyup, soteye yatın. inanıyorum ki, çevrenizden bi komşunun çocuğudur.
Size uyuz olduğu için yapıyordur. O motora da aynı şeyi yapmaya kalkacaktır.
O esnada enseleyin. Ver çoşkuyu kolonlara :P

c3nk
09 Mayıs 2013, 18:23
israf sonucu oluşmuş eğitimsiz mahlukatların yaptığı şeyler işte.. geçmiş olsun, umarım bi şekilde denk gelirsinizde haddini bildirirsiniz.

satoyama
09 Mayıs 2013, 18:25
Geçenlerde gece motorumun koltuğunu boydan boya kesmişlerdi dün gecede benım motorun yanına bağlayan bi vatandasın koltuğunu kesmişler bu nedir arkadaş ya kodumun mahallesinde bu motor düşmanlığı nedir ya motoru alalı 1 sene oluyo 4 5 kere motoru bağlamak için yer değiştirdim.nedir bu milletin garezi.!

semt tam olarak neresi?

KeaSH-07
09 Mayıs 2013, 19:03
memlekette o. çocuğu çok

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:01 ----------

fantazilere bak :)

dreamkiller
09 Mayıs 2013, 19:09
Bknz : Döl israfi..

ertuğrul66
09 Mayıs 2013, 19:12
yıllar önce okula(lise)bisikletimle gitmiştim..çekemeyen 1-2 o.ç. vardı. çıkışta 2 tekerin siboplarını sökmüşlerdi..yapanları yüzde yüz bilmen ve kesin delil kanıtın olmaması çok sinir bozucu oluyor..

Brnde sırf bu korkudan okula bisikletle gidemiyorum :pr:

Re!S*33
09 Mayıs 2013, 23:04
öyle bi şey olsun mahalledeki arabaları çizmezsem neyim

-ZERO-
09 Mayıs 2013, 23:13
koltuk fetişizmi böyle birşey olsa gerek

azizsele
09 Mayıs 2013, 23:25
sırf motor çalınır, çizilir, çoluk çocuk üzerine düşürür ölüp birde üstüne başıma bela olur korkusuyla 4280 liraya aldığım motorsiklet için 1000 liradan fazla para harcayıp full kapalı garaj yaptım komik olan kışın kediler üşürse girsin ısınsın diye el kadar boşluk bırakmıştım kedi girmiş ısınmış konforu da beğenmiş olmalı ki motorun heryeri tüy ve ayak izi doluydu koltuklar ise delik deşik :):) geçmiş olsun kardeşim

OGUZHANKY
10 Mayıs 2013, 00:21
barett M107 50 Cal. One shot one kill.

SolidSnake
10 Mayıs 2013, 00:30
Abicim istanbul'da öyle mahlukatlar var ki, trafikte de böyle bu iş. Ben bunu gözlemledim, sinir oluyorlar. Ya sana oluyorlar ya da altında ki motoru kıskanıyorlar. İki durumda da aynı şeyler oluyor. Trafikte herif senin motorunu kıskanıyor dur la bi şunun üzerine kırayım diyor, ya da geliyor seleyi kesiyor. Var böyle şeyler.

ReiZzZ
10 Mayıs 2013, 00:42
babası ya da babaları gönülsüz yapmış bunları ondan sorunlular

hyce
10 Mayıs 2013, 01:02
Resmen küfür olmayıp küfür etkisi yaratan methiyelerinizi okurken çok eğlendim, hepinize katılıyorum, söylediklerinizin altına imzamı da atarım. En saf haliyle vandalizm bu. Psikolojik bir sorun. Trafik tabelalarıyla atış talimi yapan adamla motorunuzun selesini kesen adam arasında fark yok. Aynı hacetin yeşili.

Bizim mahallede de zaman zaman geceleri sokaktaki motorlara tüküren biri var. Derdi zoru ne anlayabilmiş değilim. Ya mahallede biri lama besliyor ve ben boş yere günahını alıyorum ya da başkasının malını kirletmeyi kendine amaç edinmiş bi şuursuz var. Umarım bir gün adamı iş üstünde yakalar da motoru cila niyetine adama yalatırım.

meto322
10 Mayıs 2013, 01:13
benim koltuğu da birisi anahtar yada jilet gibi bi şeyle geçerken çizmiş süngeri görüküyo:jocolor:

hello_moto
10 Mayıs 2013, 01:29
Kendince bunu marifet sanıyordur.

Bu tür izansızlar çok çıkıyor maalesef.

Yaptığının ne olduğunun farkında değil.

Toplum kendi evlatlarına temell edep, ahlak bilinci veremiyor.

cool113
10 Mayıs 2013, 09:24
bunları yapanlar kendi bir baltaya sap olamamış, memlekette asalak olarak yaşayan, başkasının malını gözü götürmeyen hazmedemeyen yaratıklar.

serkan_emp
10 Mayıs 2013, 09:35
çok ağır ve seviyeli hakaretler var birinci sayfada, hoşuma gitti :)

emocan
10 Mayıs 2013, 10:16
demokrasi denilen sistemin bug ları onlar.