PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 125ZNU Hakkında

deeJayreLax
05 Mayıs 2013, 00:10
Merhaba arkadaşlar ,

Bu yaz için şehir içi ufak geziler yapmak amacı ile 125ZN almaya karar verdim , şirin görüntüsünden dolayı daha önce almaya karar vermiştim , fakat yeni modellerinin ön kısmı , yani modern znu görünümü pek beğenmedim , 125ZN ön grenaj alıp , ZNU ya takma şansım olur mu ? Sizce boyutları aynı mıdır ? sinyallere bir çözüm bulunabilir herhalde... yorumlarınız için teşekkürler.

omeruby
05 Mayıs 2013, 00:17
Takılır. Asya nostalji eski tipte hala aynı modelleri ona da bakabilirsiniz.

oknglr
05 Mayıs 2013, 00:19
Asya nostalji 125 lere bakabilirsin 125zn ile aynı ama renkleri daha güzel bende kırmızı beyaz var sormak istediğin varsa elimden geldiğince cevaplarım :cat:

deeJayreLax
05 Mayıs 2013, 01:23
125ZNU alıp , klasik ön grenaj ile değiştireceğim sanırım... 2013 model znu lar arasında , klasik görünümlü olanlar var sahibinden.com da fakat renk olarak siyah mevcut değil , çift renkleri mevcut , aslında bu modellerin beyaz - krem rengi de güzel geldi gözüme. karar veremedim :)

Edit: baktım da nostaljilerin siyahı mevcutmuş ama sanki biraz değişik geldi grenaj koltuk döşemesi vs soluk , yada banamı öyle geliyor anlamadım :) Koltuklarında dikiş kısımlarında beyaz şeritler görüyorum.

Kırmızı beyazı da pek hoşmuş fakat siyah alasım var , arka tarafa deri çanta ile siyah modeli daha karizma oluyor sanki.. Sizin görüşleriniz nedir :)