PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yuh arkadaş bu kadar olmaz

otopsici
02 Mayıs 2013, 13:48
http://www.haberler.com/bir-tasla-iki-kus-6-4582349-haberi/

gerizekalılar var arkadaş

ogzcngdk
02 Mayıs 2013, 13:57
bisikletliler olmasa bile çıkacaktı zaten o şeritten.. olan bisikletlilere olmuş

antilop_skul
02 Mayıs 2013, 14:09
sitede videosu vardı

eren özer
02 Mayıs 2013, 14:10
Orası Dünyaca Ünlü Mulholland Virajı. Viraj Boyunca düşmeyen olursa bitişte tekmeleyip düşürüyorlar :mrgreen:

cbr125cbr
02 Mayıs 2013, 14:46
Los Angeles'te meydana gelen kaza izleyenleri şoke ediyor.Dikkatsiz motosiklet sürücüsü iki bisikletçiyi art arda çarparak yaralanmalarına neden oluyor.Bisiklet sürücülerinin tek suçu motosikletlilerinin yaygın olarak kullandığı bir yolu tercih etmek.

4 yıldır kaza yaşanmayan yolda izleyenleri şaşırtan bir olay meydan gelmiş oluyor. Neyse ki 3 sürücü de kazadan hafif yaralarla kurtuluyor.

Tayfur bu kısmı için söyledi sanırım başlıktaki cümlesini.

raven71
02 Mayıs 2013, 14:55
bisikletin gidonunu sokacaksın bir daha motosiklete binemesin...::cekic::

emrb
02 Mayıs 2013, 15:54
O değilde kask olmasaydı motorcunun beynini asfalttan jiletle kazırlardı ilk darbe fena

Terapist
02 Mayıs 2013, 16:23
Bir tek ben mi haberin başlığına takıldım acaba? "Bir taşla iki kuş" dalga geçer gibi:farao:

BankerBilo
02 Mayıs 2013, 16:28
Mulholland seyretmesi en zevkli virajlardan biri :) tabi orada ben 50'yi geçemem herhalde... Yarışçılar, fotoğrafçılar, kameralar herkes oraya kamp kuruyor yazın ve millet düşmeyi göze alarak "snake run" yapıyor, çok ilginç bir yer... Youtube'da bir çok video var highside, lowside, ne ararsan :) en güzelleri de "rnickeymouse" adlı arkadaşın kanalında http://www.youtube.com/user/rnickeymouse/videos

phradrel
02 Mayıs 2013, 16:37
sitede videosu vardır :) kritiği de yapılmıştı sanırım. göründüğü kadarıyla öküz bisikletçilere odaklandığı için gitti frene bile bas(a)madan geçirdi adamlara.

Blackeagletr
02 Mayıs 2013, 17:00
4 yıldır kaza yaşanmayan kısmına takıldım ben de. Yüzlerce kaza videosu var o Mulholland virajında. Tabi şu "Bir taşla iki kuş" kısmı da ayrı saçmalık. Umarım o başlığı yazan bir gün iki kuştan biri olmaz.

eren özer
02 Mayıs 2013, 20:19
Hatta Düşmeyeni Polis Tutukluyor O yüzden adamlar düşecekleri yoksada kendilerini yere atıyorlar :queen:

http://www.youtube.com/watch?v=oBTGgT_V5F8

Felon
02 Mayıs 2013, 20:47
http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-videolari/115582-motosikletiyle-bisikletcileri-ezdi.html

kasta37
02 Mayıs 2013, 20:55
O haberi yazan gerizekalı neyin kafasındaydı acaba

ogzcngdk
02 Mayıs 2013, 22:44
haberlerde yazanları takmamak lazım aslında habercilerinde bişeyden haberi yok haber ekileyici olsun diye sallıyorlar aslında olay tam tersi sürekli kaza olan ünlü bir viraj :)

ugrgnr
02 Mayıs 2013, 22:50
asıl ' gerizekalı ' olan bence bu virajı tanımayıp da o adama gerizekalı diyendir bence. o virajın videolarını seyredin anlarsınız. ferrari olsun mustang olsun suzuki olsun yamaha olsun farketmiyor. hepsi orda yanlıyor. ' ünlü mulholland virajı ' diye boşuna demiyorlar oraya

umurcan
02 Mayıs 2013, 23:04
asıl ' gerizekalı ' olan bence bu virajı tanımayıp da o adama gerizekalı diyendir bence. o virajın videolarını seyredin anlarsınız. ferrari olsun mustang olsun suzuki olsun yamaha olsun farketmiyor. hepsi orda yanlıyor. ' ünlü mulholland virajı ' diye boşuna demiyorlar oraya

Gören de bi tane adam akıllı dönüş yapan yok sanacak arkadaş.
Mekanın virajları sağlam olabilir ama dönemeyen sayısının katı kadar orayı başarıyla dönen var. O adamlar nasıl yapıyor. Hadi onu geçtim buradaki eleman doğru dürüst yatırmamış bile motoru. Dümdüz girmiş adamlara rahatça kaçabilecekken.
Ya eleman panikle dondu ki frene bile basmamış, ya da daha yeni başlamış. Eğer ikinci seçenek doğru ise dümdüz gerizekalıdır.

Mengu16
02 Mayıs 2013, 23:10
Azıcık yavaş gitsinler gaz kolu ellerine mi yapışır. O virajda motorunu düşürenler ya çok acemi ya da çok hızlı oluyor. Scooterı ayaklık demirini yere sürtecek kadar yatırıp sonra düşenler var, arkadaş 15-20 km daha yavaş gitsen olmaz mı nedir bu acele.

leventgocukl
03 Mayıs 2013, 01:57
adam kitlenmis.Altin kural 'nereye bakarsan oraya gidersin'!!

otopsici
03 Mayıs 2013, 10:33

uğur yaptığın yorumun farkındasındır umarım hakaret ediyorsun :farao:

gerizekalı olmasa o yolda öyle bir kaza yapmaz
ve haberi yapanlar gerizekalı olmasa öyle bir haber yapmaz
ne diyor 4 senedir kaza olmuyordu demekki 4 senenin sonunda çıkan ilk gerizekalı bu
ayrıca iyi bak viraj bitiyor ve düzde çarpıyor bisikletlilere "gerizekalı"

ugrgnr
06 Mayıs 2013, 00:29
Azıcık yavaş gitsinler gaz kolu ellerine mi yapışır. O virajda motorunu düşürenler ya çok acemi ya da çok hızlı oluyor. Scooterı ayaklık demirini yere sürtecek kadar yatırıp sonra düşenler var, arkadaş 15-20 km daha yavaş gitsen olmaz mı nedir bu acele.

yok abi çok videosunu ızledım bunun, konu hızla alakalı degıl. arabayla da gıren var. gul gıbı yarıs arabasıyla sıkır sıkır alırken vırajı herif, bı anda kıç atıyor araba. motorda da aynı sekılde, şeridin tam ortasından gecerken motor, kontrol kayboluyor. bısey var orada hafıf bır egım gıbı bısey.. gazla alakası yok yanı abi. bir-iki video izleyip de soylemıyorum bunu ki, Ünlü Mulholland virajıdır kendisi ki mulholland virajları da ünlü ama bu virajların ıcındekı en şeytani virajdır o.

uğur yaptığın yorumun farkındasındır umarım hakaret ediyorsun :farao:

gerizekalı olmasa o yolda öyle bir kaza yapmaz
ve haberi yapanlar gerizekalı olmasa öyle bir haber yapmaz
ne diyor 4 senedir kaza olmuyordu demekki 4 senenin sonunda çıkan ilk gerizekalı bu
ayrıca iyi bak viraj bitiyor ve düzde çarpıyor bisikletlilere "gerizekalı"

abicim, o viraj ünlü virajdır. ister scooterla gir, ister zx9'la. dusersın. soylemesı basıt. al altına motorunu gıt bakayım. o adam o vıraja ılk defa gırıyorsa duser. cok ızledım vıdeolarını ki konusuyorum. o vırajı alan da var alamayan da ama 10da 8i alamıyor. serıtın tam ortasında bısey var kı cozemedım, orda adam kontrolu kaybedıyor. ellerını ızleyın isterseniz, gazla alakası yok dusmenın, hafıf egım gıbı bırsey var cok hafıf bır egım, lastık bosa cıkıyor sonra da kaydırıyor. bılmeden konusmamak lazım. virajı bitirme konusuna gelınce, illa virajda mı dusuluyor ? vırajı toparlarsın ama cıkısta atar senı, hıc mı gormedın vıdeolardan. neyse bakalım

Jubaa
06 Mayıs 2013, 00:51
4 senedir kaza olmuyomus...
Habercilik 10 numaraymis adamlarda.

Ben kendim daha 1 nisanda kaza yaptim o yol ustunde, 10 gun hastanede yattim?
Kimden duymuslar kaza olmuyor diye.
En azda 10 kazaya sahit oldum gozlerimle son 3 yil icinde, bide benim gormedigim kim bilir kac tane var.