PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Altın Elbiseli Adam: KTM 390 Duke

Sayfa : [1] 2

Carl Gustav
30 Nisan 2013, 11:59
Piyasaya çıkmadan bizde beyler: KTM 390 Duke

http://www.izlesene.com/video/ktm-390-duke/6934455

Slmlr
Brkn

hocaseko
30 Nisan 2013, 12:10
sevabına birde xj6 lütfen :)

mücahit_89
30 Nisan 2013, 12:13
abi senin videolar, motosiklet hastalığıma ilaç gibi geliyor:)

ellerine sağlık emeğine sağlık...

ferdinandd
30 Nisan 2013, 12:13
130 kg / 44Hp / 390cc kulağa müthiş geliyor :cherry:

Sana destek olan bir markadan çekincemiz olmayacağı çok açık, saklama ihtiyacı hissedeceği bişeyi yoktur zaten, hakikaten sağlam ar-ge yorulmuştur :)

250cc -600cc arasına adam gibi bi motosiklet sürülerek, piyasaya kafadan 1-0 önde gireceğini düşünüyorum.
KTM' den çıkarttığı iş kalitesinde hizmet ve fiyat politikası bekliyoruz :) Emeğine sağlık abi :rendeer:

tahsins
30 Nisan 2013, 12:16
pek çok kişinin takip ettiği bir model. teşekkürler
şu videoları youtube a atsanız, ceptende izleyebilsek.
yada android 2.2 froyo dan izleyebilen varsa bizahmet anlatabilir mi ?

psyche
30 Nisan 2013, 12:18
İzledik Barkın Bey Ktm ve modelleri ülkemize 2 gömlek fazla kalitesi ve 600 f alcılar vampir devlet ve vergileri vs.. yüzünden fakat sayenizde kullanmış kadar olduk :)
Emeğinize sağlık.

GP500-1st
30 Nisan 2013, 15:04
Evlenilecek motor değil eğlenilecek motor... Ve ya aşkın gözü kördür motoru

Bu arada Barkın bey yurt dışına çıkınca OTV'yi çabucak unutmuş olacak ki hiç bahsetmemiş:)

Avrupada millet alıp alıp tekere geliyor, biz burda alınca biraz taklaya geliyoruz gibime geliyor:P

Green Arrow
30 Nisan 2013, 15:22
Bence fiyat olarak abarttığınız kadar pahalı değil.Avusturya malı bir ürün alıyorsunuz parçaların büyük kısmının üstünde adamların üretim damgası var kalite kontrol bizzat orda yapılıyor.130 kg 44 hp bence 210 kg 60-80 hp bir 600 cclik motordan çok fark yaratmaz 2-3-4 silindirin zevki başka ama ağırlıgı ve yarattığı ısınma,manevra sıkıntılarıda mevcut bu motor bence 6750 euro eder.

scooboy
30 Nisan 2013, 16:04
Selenin önüne kaymaktan başka bir kusuru yoksa çok iyi. Şekil şemal, marka güvenilirliği tamam ama fiyat?

antilop_skul
30 Nisan 2013, 16:07
abi sizin ofis 2. kısım 15. sokak ta üst dukkanlardamı

dogrusukru
30 Nisan 2013, 16:17
Adamın uslup süper :)

Sepetçioğlu
30 Nisan 2013, 16:35
Bu sitedeki videoları ben neden izleyemiyorum? :pl:

TAYFUNBORA
30 Nisan 2013, 16:38
Yakın zamandır takipteydim.İşe gidip gelirken tam ihtiyacımı karşılayacak motor.Daha önce Duke 200 varken trafikte çok mutluydum ama bu tam yeterli olacaktır.2. motor olarak almayı düşünebilirim:) 640 lc 4 ile de daha uzun sürüşlerde binerim tadından yenmez.Teşekkürler Barkın,

Tolga Can
30 Nisan 2013, 16:50
Bizim gibi pigme kabilesinden olan kişiler için hafif, hızlı, mükemmel bir motor.
Tek sorun milli piyangodan bir şey çıkarsa alabiliyoruz.
Güzel bir inceleme olmuş. Ellerinize sağlık.
Paylaşım için çok teşekkür ederim

Green Arrow
30 Nisan 2013, 17:33
Fiyatı 6700-7000 civarı birşey demişlerdi caymazlarsa 15 16 ya gelicek yani bilmiyorum bana göre normal bence 250 sınıfında güzel motorlar 10-13 aralıgında bunlar 15-16 600 lük ve üstleride 19 20 bin tlden başlayarak devam ediyor.

mhmtesk
30 Nisan 2013, 17:54
Eline sağlık barkın abi :rendeer:

turbocharge
01 Mayıs 2013, 02:42
Adamlar yapiyör yaa:)

tuyra
01 Mayıs 2013, 02:53
250 cc kıyaslama girşiminde inazuma reklamı yaptınız sn. barkın, şimdi de ktm sponsorluğunda tanıtım yapıyorsunuz. objektif olmanızı bekliyoruz.

mali_181
01 Mayıs 2013, 03:06
Abi eline koluna diline sağlık yaaa yine mükemmel bi anlatım motor çok şahane bencede tam olması gereken bir klasman yakıtınada bittim doğrusu

mehmet_gemli
01 Mayıs 2013, 03:15
Bayıldım ya aşık oldum resmen motora Ktm hoşuma gidiyordu da bu adam bir başka anlatıyo ve motorda çok iyi yapmışlar 125 ve 200 cc kasasında 44hp 390 cc 130 kg inş makul fiyat olurda :) alırız bineriz tam istediğim bir motor :thumleft:

necatik35
01 Mayıs 2013, 03:47
Herşeyi güzel hoşta,çok küçük be birader.ufalta ufalta neredeyse cep motosikleti yapacaklar.Daha nereye kadar külçültülecek bu motorlar?
Tamam Asya lıyızda,o kadarda ispenç horoz değiliz be biraderim.
Motosikletlerinde artık ölçülendirilmesi lazım kanımca(M,L,XL Vs.vs. gibi)

Shrieker
01 Mayıs 2013, 03:57
Şu ötv illeti kalksın artık, yeter.

ysfist
01 Mayıs 2013, 16:17
Barkin bey iyi hos cok güzel testler videolar vsvs ama nedwn böyle arkadan atli kosturur gibi kısacık minnacik videolar? taaa avusturyaya git 8 dakikalik videoyla geri gel :-) mesela r1 in test videosu yahu5 dakika oldu mu yani.

sindire sindire izlemek istiyoruz :-)

kefeeee
01 Mayıs 2013, 16:35
KTM'e lafım yok çok isterim herzaman bi 690 smc-r la gezmek ama, SPORMOTO kısmı biraz düşündürücü bana. Serter beyler çok muhteşem yönetmiyo orayı, o kısımdan düşündürücü.

umurcan
01 Mayıs 2013, 16:39
KTM'e lafım yok çok isterim herzaman bi 690 smc-r la gezmek ama, SPORMOTO kısmı biraz düşündürücü bana. Serter beyler çok muhteşem yönetmiyo orayı, o kısımdan düşündürücü.

Onlardan yakınan çok. Ama Ata motor varmış bir de istersen onlarla konuş. smc benim de hoşuma giden bir makine. Zaten haftasonu arkadaşın sm denemesinden sonra yönümü komple sm'e çevirdim. Lakin yine çok para

CONSTANTİNE
01 Mayıs 2013, 17:35
he barkin bayoğlu gene tadından yenmez. :queen:

swath
01 Mayıs 2013, 17:43
Güzel motor,
vergiye takılır, avrupa motoru; kur farkından 2.5la çarpılır...

Parası olana.. güzel motor.

aranel
01 Mayıs 2013, 18:04
Abi yıllardır öğrenemedin şu siteye video koymayı:)

satoyama
01 Mayıs 2013, 18:12
ohhh ne güzel söylemiş..

sallama ile olmuyor

"dayımda 600 lük vardı" ,

en kıl olduğum laf..

chemical
01 Mayıs 2013, 18:31
Naked lerin kralı olmuş. Boş lafla olmuyor onuda doğru demiş ama ah şu vergilerin gözü kör olsun diyelim ne diyelim yoksa güzel ülkemde şöyle kaliteli motorları bolca görsek ne güzel olurdu.

Seko
02 Mayıs 2013, 14:13
Video çok güzel, elinize sağlık ama insanın şunu sorası geliyor : Neden izlesene.com ? Neden bu görüntü kalitesi ?

NoMotorNoCry
02 Mayıs 2013, 14:37
BArkın beyin incelemeleri çok güzel ancak hep gereksiz motorları incelemekte ısrarcı.Bu motor Türkiyeye gelse en az 12-13 bin liraya satılır.Kimse de o kadar parayı bu motora vermez.Enduro olsaydı verecek çok olurdu orası ayrı konu.

bY_aLp
02 Mayıs 2013, 14:42
istanbulun ve izmirin neşeli asfaltı :queen:

KeaSH-07
02 Mayıs 2013, 14:47
BArkın beyin incelemeleri çok güzel ancak hep gereksiz motorları incelemekte ısrarcı.Bu motor Türkiyeye gelse en az 12-13 bin liraya satılır.Kimse de o kadar parayı bu motora vermez.Enduro olsaydı verecek çok olurdu orası ayrı konu.

bu motor 12-13 bine gelmezki gelse alıcı bulur.15-17 belki 18 biin gibi fiyatları olur
250 cc üstü özel tüketim vergisi şişircek fiyatı.o vergi olmasa senin dediğin fiyatlarda olur

Seko
08 Mayıs 2013, 12:02
15 bin TL'ye kadar alınır. Distribütörler de koyun gibi bekleyeceklerine birlikte gidip devletten vergileri düzeltme talebinde bulunsunlar. Avrupa 300 - 400 cc'ye dönüyor, vergiler böyle olursa alacak motor kalmaz. 250 cc altına veya 600 cc'ye talim.

BerKToprak
08 Mayıs 2013, 14:14
kendi sınıfındaki 500 lük 600lük makinaları deler :=)

YILDIRIMBORA
08 Mayıs 2013, 15:25
Yeni neslin tavrını yansıtacak , içi geçmişleri ise her zaman ki gibi ishal edecek bir motosiklet.Eğlence anlayışını temsil ediyor ve tamamen buna yönelik tasarlanmış.Her zaman ki gibi mecburen ülkemiz şartları konuya ağırlığını koyuyor.Enfes birşey olmalı.Duke 200'ün bile tadı damağımda kalmıştı.Hafiflik faktörü artık yeni neslin belirleyici etkenlerinden olacak.Güçlü ama ağır motosikletler yerinde hafif ve torklu olanlar tercih sebeplerinden biri olacaktır aynı zamanda.Bununla birlikte Supermoto türünün katkıları da var .Tabi bütün bunlar Çantada domatesle hıyar taşımanın planını yapan kişiler için hiç önemli değil.Bu üslupla fiyat konuşulması da her beni zaman güldürmüştür.Sanki anasayfa da forumun gelir dağılımına güncel olarak hergün bakabiliyoruz da , burada ''Şuan forumun bunu almaya gücü yetmiyor ne saçma motor kaka motor küçük motor '' gibi söylemlerde bulunmamız anormal kaçmayacak.Zevkli adam parası da varsa alır bu kadar büyütmeyin.

Flashock
19 Mayıs 2013, 04:07
Gereksiz dediği motor KTM. Sakın bunu başka bir mecrada söyleme arkadaşım afaroz edilmeden tut her türlü olay başına gelir. 220 kilo BMW ile trafikte başarılar size veyahutta hava soğutmalı oturuş pozisyonu rahat olmayan Racing'lerle. Bu bi tarz meselesidir bununla bir sorunum yok fakat buna gereksiz diyorsa birileri tüm motor endüstrisi gereksiz. Belkide piyasada en gerekli olan boşluğu kapatmış KTM şapka çıkarmak lazım Duke 125'İmden inanılmaz memnundum fakat artık güç gerekliydi acemiliği attıktan sonra bu motor ilaç gibi geldi gerçekten. Umarım SPORMOTO'da gerekli mesajı alır ve fiyatı maksimum 16.000 TL'lerde koyarda millet motora biner.

GP500-1st
19 Mayıs 2013, 06:06
Yeni neslin tavrını yansıtacak , içi geçmişleri ise her zaman ki gibi ishal edecek bir motosiklet.Eğlence anlayışını temsil ediyor ve tamamen buna yönelik tasarlanmış.Her zaman ki gibi mecburen ülkemiz şartları konuya ağırlığını koyuyor.Enfes birşey olmalı.Duke 200'ün bile tadı damağımda kalmıştı.Hafiflik faktörü artık yeni neslin belirleyici etkenlerinden olacak.Güçlü ama ağır motosikletler yerinde hafif ve torklu olanlar tercih sebeplerinden biri olacaktır aynı zamanda.Bununla birlikte Supermoto türünün katkıları da var .Tabi bütün bunlar Çantada domatesle hıyar taşımanın planını yapan kişiler için hiç önemli değil.Bu üslupla fiyat konuşulması da her beni zaman güldürmüştür.Sanki anasayfa da forumun gelir dağılımına güncel olarak hergün bakabiliyoruz da , burada ''Şuan forumun bunu almaya gücü yetmiyor ne saçma motor kaka motor küçük motor '' gibi söylemlerde bulunmamız anormal kaçmayacak.Zevkli adam parası da varsa alır bu kadar büyütmeyin.

Çok güzel anlatmışsınız motoru kaleminize sağlık ama fiyat konuşulması ve eleştirilmesindeki(distiribitörle ilgili değil) eleştiriniz gerçekten yanlış. Bir motor üretim amacı ve kullanıcı amacı dahilinde iyi motordur. kTM bu motoru fiyatlandırırken tüm avrupada gerçekten 5.000 avro gibi uygun bir fiyata satışa sunmayı amaçlayarak tabiri caizse eğlenceyi biz motor manyaklarının ayağına getiriyor. Ve bu şekil peşinden oldukça kalabalık bir kitleyi kendine çekmesi hedefleniyor. Ama türkiyede vergilerle mümkün olan fiyat 7000 avro motorun üretim amacına çok ters. Böylece motorun bütün espirisi ve büyüsü yitip gidiyor.

Alan alır demek biraz manasız geleyior bu noktada bana. Alan tabi alır. Avrupada bile bu motoru 7.000 avroya sat satışlarda sınıf sonuncusu olur ve nefret edilen sürekli eleştirlen bir motor konumuna düşer. ve üretim bandından 2 yıl bile kalamaz.

Yani fiyat konusunda arkadaşlar tamamen haklı sanırım:)

Ama KTM yi kutlamak lazım çünkü büyük enduro, SM, touring, 600-1000 Racing motorlarının hepsinin yanına ikinci motor olarak uyuyor:cat:

agilty
19 Mayıs 2013, 07:26
duke 200 12 bin lira abs siz 390 a + vergi farkinida koyarsan 17-18 den assagi olmaz. Nerden cikardin 12 yi. Birde 12 milyar olsa kimse almaz diyosun 300 luk ninjayi bile alan o kadar adam varken 17.500 fiyatiyla bunu 12 ye getirseler almazmisin :) tamamen bos yorum... Ha bide 2013 model 44 beygirlik motorun 10 milyar olmasini felanmi istiyosun onu anlamadim. Ki marka KTM.

---------- Post added at 06:26 ---------- Previous post was at 06:19 ----------

Bu motor bu sene gelecekmi onu merak ettim simdi ?

otopsici
19 Mayıs 2013, 08:19
duke 200 12 bin lira abs siz 390 a + vergi farkinida koyarsan 17-18 den assagi olmaz. Nerden cikardin 12 yi. Birde 12 milyar olsa kimse almaz diyosun 300 luk ninjayi bile alan o kadar adam varken 17.500 fiyatiyla bunu 12 ye getirseler almazmisin :) tamamen bos yorum... Ha bide 2013 model 44 beygirlik motorun 10 milyar olmasini felanmi istiyosun onu anlamadim. Ki marka KTM.

---------- Post added at 06:26 ---------- Previous post was at 06:19 ----------

Bu motor bu sene gelecekmi onu merak ettim simdi ?
sen diğer yorumu boşver adam başka motor kullanmadığından kendisindeki ejderha sanıyor

bu motoru türkiyeye 15 bine kadar getirseler gözüm kapalı atlarım kuşkusuz
ama herifler avrupa sitesinde bile fiyat yazmamış o yüzden biraz düşündürücü

KUVVETMİRA
19 Mayıs 2013, 09:16
yalnız bizim barkın reise dümbeleğin biri kahve makinesinin yanında laf sokmuş galiba, çok içerlemiş :mrgreen:
yık de yıkalım reis!

Flashock
19 Mayıs 2013, 09:26
Benim anlamadığım birşey var yeri geldiğinde motoru yaşam tarzıdır efendim aldığın zevk hiçbirşeyle ölçülmez diyor ahali ama bi başlık açıldığı zaman ilk muhabbet fiyatı oluyor. Fiyat öğrenildikten sonrada ilk başlarda ağzının suyu aktığı motora verip veriştirmeye başlıyor. Hani bu zevk hiçbirşeyle ölçülmezdi, imkanı olan arkadaşlar alsın kimseyi iplemedem çatır çatır kulansın aşın artık bu muhabbetleri. İnsanların alın teriyle kazandığı parayı ağzınızla harcamaktan ve harcadığı yerlere verip veriştirmekten vazgeçin artık. Durumum şahane bi insan değilim Allah'a şükür kendimi döndürüyorum fakat motor mevzuusunda en son konuşacağım şey paradır şahsen. Çünkü ne olursa olsun sevdiğim bir motora bindiğim zaman bunun hazzıi zevki parayla ölçülmüyor. Tabiiki pahalıysa pahalı vergi giydiriyosa giydiriyor bunlarıda söylemekten vazgeçmem ama bunlar bir motorun hoş olmadığını gösteren şeyler değil tam tersine ülkemizin ayıbı.

Kısmet olursada bu yılın sonunda Türkiye'de olacağı söylendi Göktürk'teki KTM söyledi banada ben onların dediklerini iletiyorum.

otopsici
19 Mayıs 2013, 09:39
Benim anlamadığım birşey var yeri geldiğinde motoru yaşam tarzıdır efendim aldığın zevk hiçbirşeyle ölçülmez diyor ahali ama bi başlık açıldığı zaman ilk muhabbet fiyatı oluyor. Fiyat öğrenildikten sonrada ilk başlarda ağzının suyu aktığı motora verip veriştirmeye başlıyor. Hani bu zevk hiçbirşeyle ölçülmezdi, imkanı olan arkadaşlar alsın kimseyi iplemedem çatır çatır kulansın aşın artık bu muhabbetleri. İnsanların alın teriyle kazandığı parayı ağzınızla harcamaktan ve harcadığı yerlere verip veriştirmekten vazgeçin artık. Durumum şahane bi insan değilim Allah'a şükür kendimi döndürüyorum fakat motor mevzuusunda en son konuşacağım şey paradır şahsen. Çünkü ne olursa olsun sevdiğim bir motora bindiğim zaman bunun hazzıi zevki parayla ölçülmüyor. Tabiiki pahalıysa pahalı vergi giydiriyosa giydiriyor bunlarıda söylemekten vazgeçmem ama bunlar bir motorun hoş olmadığını gösteren şeyler değil tam tersine ülkemizin ayıbı.

Kısmet olursada bu yılın sonunda Türkiye'de olacağı söylendi Göktürk'teki KTM söyledi banada ben onların dediklerini iletiyorum.
hay ağzına sağlık ne güzel dedin

ferhatugur
05 Haziran 2013, 13:56
bu sabah spormoto ile görüştüm.TEMMUZ ayı içerisinde satışa sunulacağını ve fiyatının 7000-7250 EURO olacağını söylediler...

integra mı satabilirsem alıcam inşallah :cherry:

eren özer
05 Haziran 2013, 13:59
Çok Ufak be usta Bizim 125lik Commuterler kadar :cyclopsan

KTM07
17 Haziran 2013, 15:19
125 duke dan sonra suzuki Gsr600e geçiş düşünüyordum Taaki bunu görene kadar :D
2 sene daha dişimizi sıkarız alırız :D sabır bende bol:D ama motor harbiden süper ya tam istediğim şey 125 duke küçük gelmeye başladı 200 dede aynı sorunu yaşarım biliyorum 690 abartı kaçar 390 tam kıvamında

ferdinandd
23 Temmuz 2013, 18:40
Ne oldu bu alet, geldimi gelecekmi fiyatı ne alemde olacak net bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Spormoto belki bir kez olsun hepimizi utandırır, "Dünya ile aynı anda aynı fiyata" der diye bir ümit :mrgreen:

Daha kuş pisletmemiş NC700S fiyatına da (~16000 TL) satmaya kalkışmayacaklarına göre, bi sürpriz çıkamazmı buradan, bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim :)

Dışarda sanırım $6495=12.400 TL :silent:

magicboy135
30 Ekim 2013, 07:27
http://motosikletblog.blogspot.com/2013/10/ktm-390-duke-abs-2013-yil-sonu.html

Serk21
15 Ocak 2015, 16:24
Fiyatmış,nc miş,xj miş yok 2005 fazermiş,amanda 1853 model racingmiş,atatürkün silah arkadaşı r1 miş dinlemedim gittim aldım :)
Bazi gerizekalilar "lan o paraya r1 alirdin" diyorlar ama istedigim r1 r6 zx10 degil. Zaten yillardir "garantisiz motora binmeme" karari almişim, 10 yaşinda milletin turşsuyla işim olmaz. Drz400 al diyende oldu lakin yine dinlemedim.

Arkadaşlar,eger duke390 i caniniz cekiyorsa sizde benim gibi yapin ve kimseyi dinlemeyin gidin alin. Varsin 3-5 fazla olsun ama istedigim olsun.

Gelelim sonrasina,uzerinde metzeler sportec m5 lastik var, viraji fln super ama gaz acinca fena sariyor.. abs sistemi dehşet, gazla cok oynamamak lazim arkayi salmasa kafayi kaldiriyor. Sanirim depo cok ufak hemen benzin bitiyor,vites araliklari kisa,ust devirlerde mermi, boyu cok kucuk ve hafif.. simdilik memnunum bakalim :) zaten 2 gun oldu alali toplasan 300 km fln yaptim