PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : antalya nebioğulları zorunlu etiket yapıştırıp oyle satıyor..

recaptain
26 Nisan 2013, 15:18
Antalya nebioğulları motorların ustune etiket yapıştırıyor yıllardır?

sök kardeşim oyle alıcam deyince de sökemem patron maaşımda 120 tl mi ne kesiyor diyor eleman?

var mı böyle bir sey ya ben senin reklamını yapmak mecburiyetin ddemiyim?

zaten kime sorsam memnun olan yok onlardan

işin enterasan tarafı bunlar yamaha nın bayisi servisi.

İstanbul yamaha motor u arıyorum 6 defa ne operatör açıyor telefonu ne satış ne diğerleri. hakikaten çok kaliteli.

ben motor almadan once servisi tanımak istiyorum kardeşim?

Mercedes BMW araba satacak üstüne etiket yapıştıracak var mı böyle bir şey..?

plakaya koyuyorsan koy onu kolayca sökebiliriz ama etiketi ben sökersem abi altına parlatacı sprey sıkarım kabak gibi belli olur diyor once eleman soranları caydırmak için..

sonra ben çok zorlayınca abi sen sokağın koşesini donunce ben sokeyim bari filan dedi. ne günlere kaldık.. gerçekten çok komiksiniz..

bu konuda antalyada yaşayan motorcu arkadaşların fikirlerini merak ediyorum doğrusu..

Murat 48/30
26 Nisan 2013, 15:28
Honda Kıvrak aynı duruma sahip.Etiket dediğinizde en kalitesiz olanı

yasdal
26 Nisan 2013, 15:30
Araba alınca da arka cama yapıştırabiliyor bayiler. Bence sıkıntı edecek bir şey yok. Zaten yeni takılmış bir şey. Biraz ılık su ile kolayca çıkarırsınız. Altında falan da iz kalmaz neden kalsın.

Sinan Er
26 Nisan 2013, 15:30
Ne etiketi bu ? Foto varmı ? Motora zarar veriyormu ?

BLACK TIGER
26 Nisan 2013, 16:07
amaç reklam olsun diye yapıştırıyorlar müşteri onların reklamını yapmak zorundamı :pr: dostum bu konuda senle aynı fikirdeyim harbiden ne günlere kaldık :mrgreen:

KeaSH-07
26 Nisan 2013, 16:09
takıntı yapcak bi durum yokki niye bu kadar büyütüyorsunuz.ılık suyla hemen iz kalmadan çıkar

M.balibey
26 Nisan 2013, 16:10
etiketi söktükten sonra altındaki yapışkanın üzerine wd40ı sıkın hafif bastırarak silin iz kalmadan çıkıyor

MeTaL
26 Nisan 2013, 16:31
Nebioğulları eskiden plaka çerçevesinde yapardı reklamını. Etiket olayı ilginç olmuş ama ben her türlü söktürürüm. Zaten Antalya da moda oldu bu motosikletcilerin etiket yapıştırması. Eğer es kaza önünden geçerseniz uğramayın diye söylüyorum; Mototime diye bir motosikletci var ne servisine motorunuzu sokun, ne de oradan motosiklet alın. Adamlar sahtekarın bayrak tutanı ama onlar bile çakıp etiketi yolluyorlar ...

satoyama
26 Nisan 2013, 16:33
yamaha
kawasaki
suzuki

kağıt üstünde olmasada fiilen ülkemizde sahipsiz markalardır.

bunu lütfen unutmayalım..

Mengu16
26 Nisan 2013, 19:11
Benim geçen sene motor aldığım mondial bayii de, şu kalın üzeri şeffaf plastik kaplı armalardan yapıştırmış ön cama, sıcak hava tabancasıyla yapışkanını yumuşatıp söktüm attım izi falan da kalmadı

kasta37
26 Nisan 2013, 19:12
Çok saçma ben motoruma niye etiket taktıdam biizm buralarda yapsalar adamı döverler

recaptain
26 Nisan 2013, 19:15
herkesin düşüncesi farklı ama ılık su, tabanca fian 10000 tl gibi bedeller ödeyeceksin etiketli mi alıcaksın?

bence bunun kesinlikle karşısında durmamız lazım..

takıntı değil ama ben bu konuyu büyütürüm o alıcağım motoru almadan çıkarım arkadaş..

swath
26 Nisan 2013, 19:22
satoyama; korkarım o listeye hondayı da dahil edebilirsin...

rs_guven
26 Nisan 2013, 19:30
herkesin düşüncesi farklı ama ılık su, tabanca fian 10000 tl gibi bedeller ödeyeceksin etiketli mi alıcaksın?

bence bunun kesinlikle karşısında durmamız lazım..

takıntı değil ama ben bu konuyu büyütürüm o alıcağım motoru almadan çıkarım arkadaş..

Bende olsam şart koşarım. Ya yapıştırmayacaksın ya da motosikleti almam diye.