PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 24 nisanda ehliyet açıklandı 26 mayıs ta direksiyon sınavı !!

kaizeN188
26 Nisan 2013, 01:53
Arkadaşlar yardımınız lazım. A2 ehliyetim var B sınıf ehliyet için 13 nisanda sınava girdim ve trafik ve motor dan geçer not aldım. kursu aradım ne zaman direksiyon diye 26 mayıs dediler afalladım şaşırdım nasıl olur dedim bakanlık böyle tarih verdi dediler tamam dedim kapattım girdim netten araştırma yaptım.
1. ayak 27-28 Nisan

2. ayak 4-5 Mayıs

3. ayak 11-12 Mayıs (kalanlar için) yazıyor. Motor ehliyetini aldığımdada böyle yapmışlardı 1 ay sonra girmiştim direksiyona. Bizim bu konuda bir hakkımız var mı tarihler nasıl olcak nasıl itiraz edebiliriz. Kurstaki kadın sınav olmucak o tarihlerde diyor ilçe milli eğitim sınav yapmak zorunda değil mi ? iyi geceler şimdiden sağolun

thepope
26 Nisan 2013, 03:37
bu tarih 2 ay önceden söylenmişti zaten tüm teorik ve uygulama sınav tarihi bu hafta sonuda direksiyon sınavı yapılacak ben ikinci ayak diye bir şey duymadım ama kalanlara vardır o 13 nisanda girenler 27-28 nisanda yanı yarın ve pazar günü sınava girecekler

utkan35
26 Nisan 2013, 17:19
walla kardeş bi daha sor banada 26 mayıs demişlerdi dün aradı sürücü kursu milli eğitimin yeni sınav actı dedi 27 nisan cumartesi yani yarın girmek istermisn dedi tabi seve seve dedim bu gun sınav harcı werdim hatta bi daha sor derim

Proud
26 Nisan 2013, 18:45
Beni aradı hoca, Mayısın 12'sindeymiş sınav.

kaizeN188
26 Nisan 2013, 20:07
Valla arkadaşlar aradım bağırdım çağırdım yine olmuyor. utkan arkadaşım özellikle izmir için Bornova buca karabağlar... bi kaç ilçe katıldığı toplantıda 26 27 mayıs karar verildi zart zurt dedi nasıl gircek giremez dedi. Valla siz girebiliyorsanız ben milli eğitime başvurcam 1 ay direksiyon sınavı beklemenin hiç bir mantığı yok

---------- Post added at 19:07 ---------- Previous post was at 19:04 ----------

Anlamıyorum niye biz online olarak bu sınav sürecini inceleyemiyoruz mebin sitesinde direksiyon sınav tarihleri yok hiç bir açıklamaya yok bir sistem yok. Ceza yazmaya gelince anında 1 milyar yazıyorlar sınavdan geçmişim ehliyet vermiyorlar hakkaten bu ülkede bir tane düzgün iş olmaz mı arkadaş ya

utkan35
26 Nisan 2013, 21:26
Valla arkadaşlar aradım bağırdım çağırdım yine olmuyor. utkan arkadaşım özellikle izmir için Bornova buca karabağlar... bi kaç ilçe katıldığı toplantıda 26 27 mayıs karar verildi zart zurt dedi nasıl gircek giremez dedi. Valla siz girebiliyorsanız ben milli eğitime başvurcam 1 ay direksiyon sınavı beklemenin hiç bir mantığı yok

---------- Post added at 19:07 ---------- Previous post was at 19:04 ----------

Anlamıyorum niye biz online olarak bu sınav sürecini inceleyemiyoruz mebin sitesinde direksiyon sınav tarihleri yok hiç bir açıklamaya yok bir sistem yok. Ceza yazmaya gelince anında 1 milyar yazıyorlar sınavdan geçmişim ehliyet vermiyorlar hakkaten bu ülkede bir tane düzgün iş olmaz mı arkadaş ya

walla öyle bende 1 ay sonra giricez diye sıkılıyordum fakat öğrenince sevindim tabi yarın saat 9 da giricem sınava izmir urlada oturuyorum urlada giricem sınava walla sürücü kursuda çok şanslısınız dedi neden böyle birşey oldu onuda anlamadım herhalde direksiyon sınavına çok giren var yada kalan war o yüzden

just4techno
26 Nisan 2013, 21:30
Bana 4 mayıs ta sınavın var dediler şaşırdım.Mesaj da atmadılar.Bugun gidip sordum sormasam heralde haberim olmıcak pazartesi gidip birdaha sorucam

kaizeN188
26 Nisan 2013, 21:33
walla öyle bende 1 ay sonra giricez diye sıkılıyordum fakat öğrenince sevindim tabi yarın saat 9 da giricem sınava izmir urlada oturuyorum urlada giricem sınava walla sürücü kursuda çok şanslısınız dedi neden böyle birşey oldu onuda anlamadım herhalde direksiyon sınavına çok giren var yada kalan war o yüzden

Valla 4 mayıs falan olsa üzülmicem de 1 ay çok ya lazım olmasa sorun yok da lazım. sen çok şanslıymışın. Yarın ben bir daha gidicem kursa bakalım ne dicekler

Just4techno 4 mayıs seninde çok iyi

Proud
26 Nisan 2013, 21:34
Sizden kaç lira sınav harcı istediler ? Benden 60 lira istedi hoca.

memduhb
26 Nisan 2013, 21:57
Sizden kaç lira sınav harcı istediler ? Benden 60 lira istedi hoca.

bendende 60tl aldılar yarın sabah dreksyon sınavına gırıyorum.

suhatr
27 Nisan 2013, 00:24
banada 11-12 mayıs dediler ankara etlik sürücü kursu

mitmuallim
27 Nisan 2013, 00:34
sınav yarın ben görevliyim :)

utkan35
27 Nisan 2013, 00:35
bendende 60tl aldılar yarın sabah dreksyon sınavına gırıyorum.

bende sabah 9 da sınava giriyorum benden 50 TL ALDI

emrb
27 Nisan 2013, 00:37
geçen cumartesi girdim direksiyona 2. kez kurtardık çok şükür.şimdide sertifika bekliyoz :(

memduhb
27 Nisan 2013, 00:40
bende sabah 9 da sınava giriyorum benden 50 TL ALDI
bu sınav ücretlerını kurslar kafalarına goremı alıyo kafam karıştı ehlıyetımı garantı sürücü kursundan alıyorum sızın hangısı acaba.

utkan35
27 Nisan 2013, 01:07
bu sınav ücretlerını kurslar kafalarına goremı alıyo kafam karıştı ehlıyetımı garantı sürücü kursundan alıyorum sızın hangısı acaba.

ben izmir/urla çağdaş sürücü kursu

kaizeN188
27 Nisan 2013, 01:12
Kurslar kendi saltanatını kurmuşlar ne deseler yapmak zorundayız. Sınavlar falan hiç bir bilgi yok çok saçma bir sistem şansınız varsa işiniz oluyo yoksa 1 ay beklersin işte böyle

utkan35
27 Nisan 2013, 11:48
arkadaşlar sınavdan yeni geldim geçtim sınavı 3 tane dubanın arasından geçip geldik başka yaptığımız birşey yoktu allah izin verirse önümüzdeki hafta ehliyet elimde olucak...

kaizeN188
27 Nisan 2013, 13:21
Hayırlısı olsun kardeşim

utkan35
27 Nisan 2013, 17:53
Hayırlısı olsun kardeşim

saolun inşallah sizde kısa sürede alırsınız ehliyetinizi...