PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeni kanuni tigerim...

mezit
25 Nisan 2013, 18:30
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kanuni-acil-satilik-121320415/detay# bugün itibariyle aldım hayırlısı olur inşallah.. 1500tl aldım üzerindeki yazılan fiata değil arkadaş vasıtasıyla...:)

kakare
25 Nisan 2013, 18:36
3.250'lik fiyatı arkadaşımda olsa 1.500'e kapattırmazdım açıkçası...
Gerçi bu makinelerin fiyat aralıklarınıda bilmem ama, ya fiyatı şişirmiş fazlasıyla ya da farklı bşiy var sanki :)

Hayırlı olsun :)

blt_59
25 Nisan 2013, 18:58
3250 nere 1500 nere,3250 vermezler o motora ama 1500 de insafsızlık olurdu,iyi fiyata almışsın sorun yaşamassın inş,hayırlı olsun..

Lucas
25 Nisan 2013, 19:03
Burdan da hayırlı olsun madem :)

brds
25 Nisan 2013, 19:03
hayırlı olsun...

mezit
25 Nisan 2013, 19:06
kısaca şöyle özetleyeyim tigerin sahibi arkadaşımdaki bmw 650f le takasa girdi tigeri 1500alırımdedi 5000tl nakit aldı karşı taraf kabul etti bende pazarlık esnasında ordaydım.. 1500tlye al senin olsun deyince arkadaş fırsatı kaçırmadım. olay bundan ibaret...:)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:04 ----------

Burdan da hayırlı olsun madem :)

devrinide hallettim :)

kasta37
25 Nisan 2013, 19:41
HAYIRLI OLSUN

Lucas
25 Nisan 2013, 19:56
kısaca şöyle özetleyeyim tigerin sahibi arkadaşımdaki bmw 650f le takasa girdi tigeri 1500alırımdedi 5000tl nakit aldı karşı taraf kabul etti bende pazarlık esnasında ordaydım.. 1500tlye al senin olsun deyince arkadaş fırsatı kaçırmadım. olay bundan ibaret...:)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:04 ----------

devrinide hallettim :)

Çaylar senden o zaman motorun da var gelir alırsın artık evden :P

sakinseytan
25 Nisan 2013, 19:59
hayırlı olsun düşeşe gelmiş güzel motor:)

mehmet_gemli
25 Nisan 2013, 20:04
Mevlüt abi hayırlı olsun çok iyi denk getirmişsin :) kazasız belasız cezasız kullanırsın inşallah. Maşallah Sarı Sarı :)

özcan1980
25 Nisan 2013, 20:37
Hayırlı olsun :cat:,

benim eski motorumun aynısı. 2500 km. de bir yağını değiştir, iki yağ değişiminde bir buji değiştir. 8 bin devirin üzerinde uzun süre kullanma, hiç bir problem yaşamazsın. Arka stop çabuk kırılıyor ona dikkat et, yanında japon yapıştırıcı gezdir :bounce:

hisvarlar
25 Nisan 2013, 20:49
3 bin lira bu motor için hayali bir rakam zaten, hayırlı olsun. Motora dikkat edin kronik sorunlarını halletmeden uzun yola çıkmayın, üzülürsünüz.

E.Gülbeyaz
25 Nisan 2013, 21:01
Yurtdışına çıkacak adam, takasa neden girer ki?

tigermbz
25 Nisan 2013, 21:03
hele şükür

Uğur
25 Nisan 2013, 21:05
Abim hayırlı olsun.İnsallah kazasız,belasız kullanırsın. Artık gelince bi tur binerim değil mi :P

çelikatlı
25 Nisan 2013, 21:08
hayırlı olsun..

fromghetto
25 Nisan 2013, 21:24
hayırlı olsun kardeşim Allah kaza bela vermesin inşallah aramıza hoşgeldin :) :)

haojin2005
25 Nisan 2013, 21:47
Hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin.Ben de benzer şekilde ucuza aldım motorumu.

mert136
25 Nisan 2013, 21:55
Hayırlı olsun.

Samet Ağır
25 Nisan 2013, 22:39
ülem manyak :pl:

hani regal raptor topluyordun? ticaretemi atılıyorsun yoksa???
hayırlı uğurlu olsun ....daha öncede yazdığım gibi....4 ayak seniiii....:pl::rendeer:

benide pindirmezsen arkana bozarım motorunu....:pl:

Sepetçioğlu
25 Nisan 2013, 22:44
Hayırlı olsun,güle güle kullan :cat:

özcan1980
01 Mayıs 2013, 03:15
Arka dişli saplamalarını da sık sık kontrol et, takozlarda gevşeklik veya saplamalarda yamulma gördüğün anda değiştir. 5 lira maliyeti var ama yolda bırakabilecek bir arıza.

alp_tunay
01 Mayıs 2013, 03:24
Hayırlı olsun :rendeer:

tomass
01 Mayıs 2013, 04:21
Hayirli olsun hocam.

baysamin
01 Mayıs 2013, 10:15
vay vay vay Mevlüt abicim hiç haberdevermiyorsun.! hayırlı olsun...

mezit
01 Mayıs 2013, 23:17
Arka dişli saplamalarını da sık sık kontrol et, takozlarda gevşeklik veya saplamalarda yamulma gördüğün anda değiştir. 5 lira maliyeti var ama yolda bırakabilecek bir arıza.özcan bu konu benimde kafamı karıştırdı dediğingibi en büyük sorunuymuş..ama saplama takoz neresi bilmiyorum zaten uzun yol niyetim olduğundan baktıracam.. :) sağolasın sana işim çok düşecek iyi anlıyosun tigerin dilinden..:rendeer:

3.250'lik fiyatı arkadaşımda olsa 1.500'e kapattırmazdım açıkçası...
Gerçi bu makinelerin fiyat aralıklarınıda bilmem ama, ya fiyatı şişirmiş fazlasıyla ya da farklı bşiy var sanki :)

Hayırlı olsun :)tşkler farkı fiyatı denk düştü pek şans yoktur bende...

3250 nere 1500 nere,3250 vermezler o motora ama 1500 de insafsızlık olurdu,iyi fiyata almışsın sorun yaşamassın inş,hayırlı olsun..tşkler..kısmet...:rendeer:

Burdan da hayırlı olsun madem :)sağol la:rendeer:

hayırlı olsun...tşkler..:rendeer:

HAYIRLI OLSUNamin :rendeer:

hayırlı olsun düşeşe gelmiş güzel motor:)öle oldu:) tşkler..

Mevlüt abi hayırlı olsun çok iyi denk getirmişsin :) kazasız belasız cezasız kullanırsın inşallah. Maşallah Sarı Sarı :)senin rengin sağolasın mehmet görüşemiyoz hiç...:rendeer:

Hayırlı olsun

benim eski motorumun aynısı. 2500 km. de bir yağını değiştir, iki yağ değişiminde bir buji değiştir. 8 bin devirin üzerinde uzun süre kullanma, hiç bir problem yaşamazsın. Arka stop çabuk kırılıyor ona dikkat et, yanında japon yapıştırıcı gezdir :bounce:çok zevkli motor bide titremese..

3 bin lira bu motor için hayali bir rakam zaten, hayırlı olsun. Motora dikkat edin kronik sorunlarını halletmeden uzun yola çıkmayın, üzülürsünüz.elden geçmiş ama içime sinmedi...bide ben bakacam..

Yurtdışına çıkacak adam, takasa neden girer ki?gemici gelince yollara vurayım die bmw 650f le gezmek isityomuş artık..

hele şükürşükür kavuşturana..:)

Abim hayırlı olsun.İnsallah kazasız,belasız kullanırsın. Artık gelince bi tur binerim değil mi :Pdireğe kadar tamammı.. sağlasın. kardeşim..:rendeer:

hayırlı olsun..sağolun..:rendeer:

hayırlı olsun kardeşim Allah kaza bela vermesin inşallah aramıza hoşgeldin :) :)AMİN hoşbulduk:rendeer:

Hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin.Ben de benzer şekilde ucuza aldım motorumu.bende şanyok ama denk düştü bikere...:mrgreen:

Hayırlı olsun.tşkler..

ülem manyak :pl:

hani regal raptor topluyordun? ticaretemi atılıyorsun yoksa???
hayırlı uğurlu olsun ....daha öncede yazdığım gibi....4 ayak seniiii....:pl::rendeer:

benide pindirmezsen arkana bozarım motorunu....:pl:regal duruyor sametim toplanıyor sana güzel fiyata verim..ciddiyim..:)

Hayırlı olsun,güle güle kullan :cat:sağlun inşallah..:rendeer:

Hayırlı olsun :rendeer:sağol alp ağa..:rendeer:

Hayirli olsun hocam.sağlun hocam:rendeer:

vay vay vay Mevlüt abicim hiç haberdevermiyorsun.! hayırlı olsun...valla mert zaten seni arayacaktım. senin usatana götürelim die iyice bi baktıralım yalovada baktırmıcam uyuz oldum aklıma senin usta geldi...bi ara müsait zamanımda gelicem gideriz hem toplanırız. :)

Samet Ağır
01 Mayıs 2013, 23:21
toplamadan beleş vereydin iyiydi ama...:pl:

mezit
01 Mayıs 2013, 23:35
toplamadan beleş vereydin iyiydi ama...:pl:uyanık spor bende toplayıp sana kakalamay çalışıyodum şimdi hangimiz daha masum:mrgreen:

Samet Ağır
02 Mayıs 2013, 00:50
yemesler onu...

işbaşı yapayım accık para kazanayın,500 veririm helalinden...:pl::wiinkk:

özcan1980
02 Mayıs 2013, 02:23
özcan bu konu benimde kafamı karıştırdı dediğingibi en büyük sorunuymuş..ama saplama takoz neresi bilmiyorum zaten uzun yol niyetim olduğundan baktıracam.. :) sağolasın sana işim çok düşecek iyi anlıyosun tigerin dilinden..:rendeer:

Arka tekerin yanına çömelip bakacaksın. Dikkat et çömelmek ile do.almak arasında ince bi çizgi var onu kaçırma :D
Dişliyi elinle bi yokla çok fazla hereket etmemesi lazım.Dişlinin göbeğe bağlantı noktalarına bak, orada 4 adet saplama var onlarda aşınma gördüğün zaman tamircinin yolunun tut. Yanında her zaman takoz ve saplama bulundur, selenin altında ufak bi avadanlık kutusu var, koy oraya dursun. Ani gazlamalardan kaçın bu takozların ömrünü azaltır. 1 yıl sorun çıkartmadığı da oldu, 1 ayda koparttığım da oldu, ona göre... :bounce:

baysamin
02 Mayıs 2013, 20:03
Emrin olur abicim gel gösteririz...