PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yaz geldi herkezi beklerim

güvenyahya
23 Nisan 2013, 19:13
selamın aleyküm abiler ben çanakkale geliboludayım genelde motorcular buraya gelirler :cherry: gelirseniz lütfen bana mesaj atın size yardımcı olurum hele hafta sonu rahat rahat yardımcı olurum :salut: gelipte ugramaz iseniz bozulurum burdakiler benim abim ablam kardeşim gibi görüyorum nede olsa www.motorsiklet.net ailesiyiz biz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:11 ----------

herzaman kapım MT guruba acıktır

umurcan
23 Nisan 2013, 19:26
Çok istiyorum bir Çanakkale gezisi yapmak aslında da bu yaz imkanım olacak mı bilmiyorum hiç.
Olur da gelecek olursam (bi de unutmazsam tabi :cherry: ) kesinlikle uğramaya çalışacağım.
Şimdilik MT ailesini düşünerek peynir tatlısı yiyin hepimizin adına :rendeer:

MBHoro
23 Nisan 2013, 20:22
Biz haziran 3. Hafta geliyoruz:) 15 motor

arnold
23 Nisan 2013, 20:41
daha pazar günü oradaydık :)
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151533099558116.1073741829.662633115&type=3

güvenyahya
23 Nisan 2013, 20:51
daha pazar günü oradaydık :)
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151533099558116.1073741829.662633115&type=3

keşke buluşsaydık ya çok iyi olurdu burdada bir kardeşiniz var nutmayın hepimiz bir aileyiz :)

arnold
23 Nisan 2013, 20:53
bi dahakine inşallah :)

utkan35
23 Nisan 2013, 21:17
yaza inşallah gelicem kardeşim yanına

jawc
23 Nisan 2013, 21:21
gelibolu'nun neresinde yer

muhahha306
23 Nisan 2013, 21:32
Arkadaşım; Türkçe'mizde "herkez" diye bir kelime yok. "Herkes" olacak doğrusu.
Lütfen öğrenin ama...

güvenyahya
23 Nisan 2013, 22:21
Arkadaşım; Türkçe'mizde "herkez" diye bir kelime yok. "Herkes" olacak doğrusu.
Lütfen öğrenin ama...

saol abi herkes olacakmış zaten benim edebiyat 9 dil ve anlatım 96 :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

gelibolu'nun neresinde yer

gelibolu bir ilce ben ilce merkezindeyim çarşıda elektronik dükyanım var çay içmeye mutlaka beklerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

bi dahakine inşallah :)

inşallah abi :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:19 ----------

yaza inşallah gelicem kardeşim yanına

ayıpsın kardeşim gel misafirim ol :)

ihakanvardal
23 Nisan 2013, 22:25
Daha pazar günü ordaydık 3 VFR ile :) bileydik uğrardık sana :)

güvenyahya
23 Nisan 2013, 22:41
Daha pazar günü ordaydık 3 VFR ile :) bileydik uğrardık sana :)

abi burda bir kardeşiniz var hattımı alayım telefonumu alayım telefon numarımı dagıtacam siteye :) işin acıgı benim burda arkadaşlarım var ama sizin kadar samimi degiller

MeTaL
23 Nisan 2013, 22:45
abi burda bir kardeşiniz var hattımı alayım telefonumu alayım telefon numarımı dagıtacam siteye :) işin acıgı benim burda arkadaşlarım var ama sizin kadar samimi degiller

Çanakkale' de bir tanıdık olması iyi oldu. Yazdım seni bir kenara : ) ...

ihakanvardal
23 Nisan 2013, 22:48

Valla kardeşim motosiklet arkadaşlığı bir başka ya... Yolda hiç tanımadığın biri ile birlikte bile saatlerce muhabbet edebiliyorsun

alp_tunay
23 Nisan 2013, 22:53
saol abi herkes olacakmış zaten benim edebiyat 9 dil ve anlatım 96 :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

gelibolu bir ilce ben ilce merkezindeyim çarşıda elektronik dükyanım var çay içmeye mutlaka beklerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

inşallah abi :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:19 ----------

ayıpsın kardeşim gel misafirim ol :)Çarşıda bir pasaj vardı.... İçinde de kafe vardı..
Askerde hep oraya giderdik... Aynı pasajda birde fotoğrafçı vardı.. Hala duruyor mu?... :)

MeTaL
23 Nisan 2013, 22:55
Valla kardeşim motosiklet arkadaşlığı bir başka ya... Yolda hiç tanımadığın biri ile birlikte bile saatlerce muhabbet edebiliyorsun

Harbiden öyle. Normalde ben huysuz, soğuk tabiri cayisse uyuz biriyimdir ama motosiklet üstünde başka bir motosikletci görünce nedendir bilmem farklılaşıyorum : ).

Bu gün eşimle çay içmeye gittik, dönüşte motorun yanında Cup tarzı bir motosikleti olan bir arkadaş küçük oğlunu indirdi yanımızda, su almaya gönderdi. Bana "motor güzelmiş uzun yoldan mı geliyorsunuz plaka yabancı." dedi. Bende "yok buralardanım" diye cevap verdim. Arkadaş başladı "ne zevkli olur bununla uzun yol" falan diye. Haliyle bende "evet abi ya iyi oluyor uzun yolda" diye devam ettim. Neredeyse "gel bi çay içelim" muhabbetine başlayacaktık ki, hanım arkadan kaska tıktıkladı "gidelim" diyerekten.

Ne oluyorsa motor üstündeyken oluyor bana :queen: ...

egelim 43
23 Nisan 2013, 22:57
Gelince uğrayacağımızdan emin olabilirsin :cat: Çanakkale çok tercih edilen bi motosiklet gezi rotası sonra pişman olma sakın :sunny: ulem ne bu misafir misafir hep misafir kendimize zaman ayıramıyacakmıyız kardeşim deme birde :wiinkk: :)

hercul3367
24 Nisan 2013, 00:02
mesajımız bulunsun bir gün mutlaka çanakkale.

güvenyahya
24 Nisan 2013, 00:39
Gelince uğrayacağımızdan emin olabilirsin :cat: Çanakkale çok tercih edilen bi motosiklet gezi rotası sonra pişman olma sakın :sunny: ulem ne bu misafir misafir hep misafir kendimize zaman ayıramıyacakmıyız kardeşim deme birde :wiinkk: :)

yeterki motorsikletci abilerim gelsin başımın üstündesiniz... bu sitedeki hiç kimse yabancı degildir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:30 ----------

Çarşıda bir pasaj vardı.... İçinde de kafe vardı..
Askerde hep oraya giderdik... Aynı pasajda birde fotoğrafçı vardı.. Hala duruyor mu?... :)
KIRINTI ADI CAFENİN FOTOGRAFCI İLERDE PASAJIN ORTASINDA KALIYOR 4 KAT BELEDEDİYE İŞ HANI O :)

brooklynnn
24 Nisan 2013, 10:28
Pazar harleyin de olduğu 15 kişilik motorcu grubu siz miydiniz ben de sarkoye gidiyordum
geliboludayım ben de
hafta sonu olur da gelirseniz ben de gelirim
bu hafta sonu yokum ama cuma Kocaeli yolculuğum var

mezit
24 Nisan 2013, 12:03
yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz hooop oradayız...:mrgreen:

güvenyahya
24 Nisan 2013, 13:07
gelin ya lafımı olur alırız kanadımızı etimizi cekeriz motorları fener tepsine ( bogaz manzarasına ) :) yaparız eglencemizi ordan şehitliklere geceriz.

MBHoro
24 Nisan 2013, 13:21
Harbiden öyle. Normalde ben huysuz, soğuk tabiri cayisse uyuz biriyimdir ama motosiklet üstünde başka bir motosikletci görünce nedendir bilmem farklılaşıyorum : ).

Bu gün eşimle çay içmeye gittik, dönüşte motorun yanında Cup tarzı bir motosikleti olan bir arkadaş küçük oğlunu indirdi yanımızda, su almaya gönderdi. Bana "motor güzelmiş uzun yoldan mı geliyorsunuz plaka yabancı." dedi. Bende "yok buralardanım" diye cevap verdim. Arkadaş başladı "ne zevkli olur bununla uzun yol" falan diye. Haliyle bende "evet abi ya iyi oluyor uzun yolda" diye devam ettim. Neredeyse "gel bi çay içelim" muhabbetine başlayacaktık ki, hanım arkadan kaska tıktıkladı "gidelim" diyerekten.

Ne oluyorsa motor üstündeyken oluyor bana :queen: ...

Sorma bizdede ayni olay var. ben pek geyik muhabbetini sevmem ve konuskan biri degilimdir ama is moto olunca degisiyor. Esimde kiziyor bana, niye baskasi olunca konusmuyorsunda hic tanimadigin elin adamiyla saatlerce konusuyorsun diye. Diyorum adam motorcu daha ne olsun !

güvenyahya
24 Nisan 2013, 13:42
Sorma bizdede ayni olay var. ben pek geyik muhabbetini sevmem ve konuskan biri degilimdir ama is moto olunca degisiyor. Esimde kiziyor bana, niye baskasi olunca konusmuyorsunda hic tanimadigin elin adamiyla saatlerce konusuyorsun diye. Diyorum adam motorcu daha ne olsun !

bendede aynı abi ben çok konuşurum aslında genelde motorlar la konuşuruz burda pek olmazdıgı için pek arkadaşım yoktur motorcular arasında bir bag vardır :cat: motorsiklet dedinmiydi akan sular durur

güvenyahya
02 Mayıs 2013, 13:13
konuyu güncel tutsak :) gelecek olursa bana mesaj atın :)

Rr6
02 Mayıs 2013, 13:21
inşallah kardeşim bende bu yaz geziler planlıyorum gelmek kısmet olursa bende gelirim yanına:) reklam gibi olmasın ama İstanbul olarakta bende herkesi beklerim ofisime çay kahve içmeye halkalıda ikamet ediyorum:rendeer:

toujours09
02 Mayıs 2013, 14:41
gelin ya lafımı olur alırız kanadımızı etimizi cekeriz motorları fener tepsine ( bogaz manzarasına ) :) yaparız eglencemizi ordan şehitliklere geceriz.
Temmuzda Aydın-Edirne yapmayı düşünüyoruz iki amcaoğlu(yaş 48-58)Geliboluya 1 gece 1 gündüz planladık nasipse.Karşılaşırız umarım.

özcan1980
02 Mayıs 2013, 15:00
Haziran ayı içinde Bursa dan kamp için gelmeyi planlıyoruz. Görüşürüz hemşerim.

acayüp
02 Mayıs 2013, 15:04
Sen şimdiden özel mesajla numaranı gönder. HAziranda rahatsız ederim. :)

Rr6
02 Mayıs 2013, 15:32
hatta arkadaşlar bu kadar gidicek abilerimiz ablalarımız kardeşlerimiz varsa ortak bir gün belirleyelim toplanıp hep beraber gidelim:)

güvenyahya
04 Mayıs 2013, 23:18
keşke varya anasını sattımını gelibolusundaki insanlarda sizin gibi olsalar ben karamanlıyım varsa konyalı falan hemşerilerim tel numaramı paylaşacagım beni arayın çünki benim sizden başka arkadaşım abim yok. ben bu forum kadar sıcak çana yakın adam gibi forum görmedim

güvenyahya
10 Mayıs 2013, 00:15
konuyu güncel tutalım :) ya

güvenyahya
13 Mayıs 2013, 13:41
yokmu gelen giden :)