PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1999-2000 yahama yzf r6 fiyat ne kadar ((ilan kabul edilir))

403
23 Nisan 2013, 15:23
çok param yok 1999-2000 model arası bir yamaha yzf r6 buldum motor temiz ama daha sahibiyle konuşmadım ama motor yürekli üstünde (devil) egsoz çelik fren hortumu vs. var çok temiz motor iyi bence bende 10000 tl para var acaba sahibiyle konuşayım mı yoksa daha ucuz var mı dır acaba NOT: model meraklısı değilim iyi gitsin temiz olsun yeter
İLAN TAVSİYESİNDE BULUNURSANIZ SEVİNİRİM

MeTaL
23 Nisan 2013, 15:29
1 Nisan olsa "Şaka mısınız?" yazardım ama değil. Arkadaş iyiden iyiye sahibinden.com a çevirdiler MT yi. 2. el araştırması yapmak isteyen bile burada fiyat soruyor ...

Murat 48/30
23 Nisan 2013, 15:32
MErhaba, 600 lük değil ama üzerine binip sürdüğüm ve çok sevdiğim Adem80 adlı üyeye ait R1 var.Masrafsız bildiğim kadarı ile.Fiyatıda 5 motosiklete sahip olduğu için pek binemediğinden uygun veriyor, tahminimce mt üyesi ile daha bir alakadar olacaktır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-yamaha-yzf-r1-temiz-118494294/detay

Buda Adem Abi nin profili
http://www.motosiklet.net/forum/members/adem80-91153.html

403
23 Nisan 2013, 15:32
eleştiri değil tavsiye bkliyorum

MeTaL
23 Nisan 2013, 15:34
eleştiri değil tavsiye bkliyorum

Eleştri almak istemiyorsan 2. el sitelerine veya alım / satım bölümüne konu açarsın. Beyefendi eleştri almak istemiyormuş. K.bakma bu forumda ve özellikle bu platform altında böyle bir başlık açıyorsan eleştri alırsın arkadaş ...

403
23 Nisan 2013, 15:38
sağol ben alanya oturuyorum ama r1 için kendimi hazır hissetmiyorum motor tutkusundan kazaya neden olmk istemem açıkcası

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:36 ----------

sen kendini sitenin adminimi zannediyosun da benimle böyle konuşabiliyorsun sanane istediğim konuyu açarım kardeşim

Murat 48/30
23 Nisan 2013, 15:39
Kontrolsüz güç güç değil tabi, ama alırsanız ile böyle aletleri mutlaka tanıdıktan alın derim şahsen.İyi şanslar

403
23 Nisan 2013, 15:42
sağol sizin gibi iyi insanları tanımak çok güzel

MeTaL
23 Nisan 2013, 15:43
sen kendini sitenin adminimi zannediyosun da benimle böyle konuşabiliyorsun sanane istediğim konuyu açarım kardeşim

Koyunmuyum ki başıma çoban gereksin? Tek başıma neyin doğru neyin yanlış olduğunu biliyorum, admine moderatöre gerek yok. Sen çobansız hareket edemiyorsun belli ama burada çobana ihtiyaç yok. Sana "doğru olanı yap" diyoruz, sen geçmiş "site admini misin" diyorsun.

İstediğin konuyu açarsın tabii ama çok uzun kalmaz o konu. İllaki 600cc motosiklet görmek istiyorsan, denemek istiyorsan ve Alanyadaymışsında burada meşkuliyet verme, gel Denizatı Restaurantın köşesinde buluşalım 1-2 saat sonra ben sana bendeki 600cc yi göstereyim bi biner denersin. Bakalım beğenecek misin?

Eğerki beğenirsen gelir konuya devam edersin : ) ...

403
23 Nisan 2013, 15:47
sen resim at ben bakyım senin 600 üne bakayım neymiş 600 cc kolayı var resim at eleştireceğine resim at

MeTaL
23 Nisan 2013, 15:52
sen resim at ben bakyım senin 600 üne bakayım neymiş 600 cc kolayı var resim at eleştireceğine resim at

Resime binemezsin ki. Yanlışmıyım? Sen almayacak mısın bu motoru? Alacaksın. Eee denemeden mi alacaksın?

Ben bir motosiklet sever olarak ve 30 yıldırda Alanya da olmam sebebiyle Alanyalı bir arkadaşımıza almak istediği motosiklet ile ilgili yardımcı olayım dedim. Sana 1000 tane 600cc resimi atsam ne olacak ki? Ayrıca sana "motoru satacam" demedim ki resimini atayım. "Gel bindireyim" diyorum ama ciddi değilsin sanırım ki soğuk bakıyorsun teklifime : ).

23 Nisan' da ilköğrenimler tatildi değil mi? Erhan (senin şu admin) acaba "gelin koltuğuma oturun" falan mı dedi? Merak ettim ...

kasta37
23 Nisan 2013, 15:55
Adama niye kızıorsunuz adam size yemek tarfimi soruor motorsikletin fiatını soruyor motosiklet forumundan bundan daha doğal ne var

MeTaL
23 Nisan 2013, 15:57
Adama niye kızıorsunuz adam size yemek tarfimi soruor motorsikletin fiatını soruyor motosiklet forumundan bundan daha doğal ne var

Doğru diyorsun, burası 2. el piyasa araştırma sitesi. Benim yanlışım kusura bakmayın. Zaten kızmıyorum, bak çocuğu davet ettim, gelsin denesin diyerekten. Sevsek ayrı dert, sevmesek ayrı ...

403
23 Nisan 2013, 16:02
atar yapmasana oğlum motoru satmayacaksan git başka yerde öt tamam mı artiist artist yorum atıyosun diye adam mı oldun bana çocuk diyene bak adam hala ergen tripleri yaşıyo lan senin kafa kırık mı git başka yere yorum at

MeTaL
23 Nisan 2013, 16:02
atar yapmasana oğlum motoru satmayacaksan git başka yerde öt tamam mı artiist artist yorum atıyosun diye adam mı oldun bana çocuk diyene bak adam hala ergen tripleri yaşıyo lan senin kafa kırık mı git başka yere yorum at

Tamam abi ...

403
23 Nisan 2013, 16:06
adam ol ...

MeTaL
23 Nisan 2013, 16:09
adam ol ...

Tekifim halen geçerli ama, binmek istersen gel memnuniyetle bindiririm, tur attırırım sana : ). Telefonum profilimde var çekinme. Denizatı Restaurantın köşeye gel, Güllerpınarındayım zaten ben gelirim 5 dakikaya gezdiririm seni ...

agilty
23 Nisan 2013, 17:35
atarlı ve öfkeli. uslubu hiç beğenmedim şahsen. ben sana yardımcı olmak istemem.

suhatr
23 Nisan 2013, 18:51
yanlış oldu üslup burası diklenme ve atarlanma mekanı değil buradaki her üye birbirine saygı içerisinde birşeyler paylaşır yardımcı olur sizizn konuya girişiniz bence yanlış oldu konuyu açarken arkadaşlar yeni üyeyim 600 lük bir makina düşünüyorum tecrübelerinizi aktarırsanız ve fiyat konusunda yardımcı olursanız gibi bir tavırla yaklaşsaydınız olaya buradaki tüm ikiteker dostları size yardımcı olurdu emin olun bunlar benim şahsi düşüncelerim herkese iyi forumlar

Green Arrow
23 Nisan 2013, 20:43
403 burası Kurtlar Vadisi değil adam gibi konuşucaksan burada barınma hakkına sahipsin.Forum kurallarında kendini tanıtman gerektiği ve araştırma eğilimine girmeden keyfi başlık açmak yasak tepki ve rahatsızlık durumunda bu başlık silinir şuan istesek bu başlığıda sildiririz senin yanlış yerde açman ve çocuksu tavırlarından ötürü.Daha bugün üye olmuşsun buranın kaç senelik üyelerine artislik yapıyosun önce bi yerini bilmek lazım anladın mı?

adem80
23 Nisan 2013, 20:57
MErhaba, 600 lük değil ama üzerine binip sürdüğüm ve çok sevdiğim Adem80 adlı üyeye ait R1 var.Masrafsız bildiğim kadarı ile.Fiyatıda 5 motosiklete sahip olduğu için pek binemediğinden uygun veriyor, tahminimce mt üyesi ile daha bir alakadar olacaktır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-yamaha-yzf-r1-temiz-118494294/detay

Buda Adem Abi nin profili
http://www.motosiklet.net/forum/members/adem80-91153.html

16 dan koyulan ilanı ihtiyaç fazlası olduğundan 13 bine düşürdüm. Mt den olan arkadaşlara bişeyler düşünürüm. Bu arada birader motoru birine göstermeye gitti. Alıcıya. Her an satılabilir. 100 km de 10-11 litre sarfiyatı var ama hepsi genel olarak bu kadar yakıyor.

serkanADH13
23 Nisan 2013, 21:44
dostum sahibindene girip araştırmak varken buraya neden yazılır böyle başlık anlamış değilim...

bardaktan
23 Nisan 2013, 22:09
SerkanADH13 dikkat et, başlığa böyle yorum yazma, sana da ayar çekebilir. :D

numangokce
23 Nisan 2013, 22:15
SerkanADH13 dikkat et, başlığa böyle yorum yazma, sana da ayar çekebilir. :D

.d haklı. hatta o kadar korktum ki konuyla ilgili dûsüncelerimi yazmaya korkar oldum. abilerim sizde de kusur var. COCUGA forumumuzun kurallarini uygun(!) bi dille anlatmaniz lazimdi. sezarin hakki sezara .d

Egemen06
24 Nisan 2013, 00:08
Bu forum sitesine 7-8 ay önce geldim ve ilk geldiğim zamanlardaki canlılık yok,sadece yeni üyeler geliyor soru sorup gidiyor.NEDEN? Çünkü çok bilmiş diyeceğim hiç kusura bakmayın,sürekli konuları açan kişileri tersliyorlar,yok başlığa takılıyorlar yok başka birşey... !

YA BU KONUYA GEREKSİZ BİR ŞEKİLDE KARŞI ÇIKAN ARKADAŞLAR;

1)Burası forum sitesi ,forumlarda tartışılır,konuşulur,fikirler ortaya atılır,adam gelmiş sormuş,bu siteye sormayacaksa MYNET'mi soracak ?
2)adem80 'in ilanı varmış onu tavsiye etmişler,sitemizin bir üyesinin motoru başka bir üyesine satılabilir.

AMACINIZ NE BU KONUYA GEREKSİZ BİR ŞEKİLDE YORUM YAPMANIN? YARDIMSA YARDIM,BİLGİYSE BİLGİ VERİN,BİLGİNİZ YOKSADA SUSUN,GEREKSİZ YORUM YAPARAK FORUMU KİRLETMEYİN.

(Hiç kimse tekrardan kusura bakmasın bu bir gerçek ve artık kendimi tutamadım.)

adem80
24 Nisan 2013, 00:32
16 dan koyulan ilanı ihtiyaç fazlası olduğundan 13 bine düşürdüm. Mt den olan arkadaşlara bişeyler düşünürüm. Bu arada birader motoru birine göstermeye gitti. Alıcıya. Her an satılabilir. 100 km de 10-11 litre sarfiyatı var ama hepsi genel olarak bu kadar yakıyor.

12.5 ğa el sıkışılıp 4 bin tl kaparo alındı. Yarın büyük ihtimal satış. teşekürler.:)

MeTaL
24 Nisan 2013, 00:36
Bu forum sitesine 7-8 ay önce geldim ve ilk geldiğim zamanlardaki canlılık yok,sadece yeni üyeler geliyor soru sorup gidiyor.NEDEN? Çünkü çok bilmiş diyeceğim hiç kusura bakmayın,sürekli konuları açan kişileri tersliyorlar,yok başlığa takılıyorlar yok başka birşey... !

YA BU KONUYA GEREKSİZ BİR ŞEKİLDE KARŞI ÇIKAN ARKADAŞLAR;

1)Burası forum sitesi ,forumlarda tartışılır,konuşulur,fikirler ortaya atılır,adam gelmiş sormuş,bu siteye sormayacaksa MYNET'mi soracak ?
2)adem80 'in ilanı varmış onu tavsiye etmişler,sitemizin bir üyesinin motoru başka bir üyesine satılabilir.

AMACINIZ NE BU KONUYA GEREKSİZ BİR ŞEKİLDE YORUM YAPMANIN? YARDIMSA YARDIM,BİLGİYSE BİLGİ VERİN,BİLGİNİZ YOKSADA SUSUN,GEREKSİZ YORUM YAPARAK FORUMU KİRLETMEYİN.

(Hiç kimse tekrardan kusura bakmasın bu bir gerçek ve artık kendimi tutamadım.)

Peki sen bizleri "çok bilmiş" diyerekten aşağlamaya çalışan, mütevazi arkadaş. Sana şunları sorayım;

sence bu forumda neden genel konu başlıkları var? Örneğin Moto Sohbet, Satılık İlanları, Almak İstedikleriniz, Taziye, Etkinlik Gezi Duyurular v.b gibi?

Biz gelip soru sorana "arkadaş neden soru soruyorsun" demiyoruz ki. "Gerekli yere aç konunu" veya "ilgili konu başlığı altında konuşalım" diyoruz.

Gelen herkez "istediğim yere istediğim başlığı açarım, kimseyide ırgalamaz" zihniyetinde olursa ve senin gibi "çok bilmiş bana ne söylüyor" diye düşünürse, yakında Taziye haberlerinin olduğu bir başlıkta "Gezdik, eğlendik, bakın bunlarda fotolar" tarzında veya benzeri çok başlık görürsün.

KTM veya Yamaha başlığı altında Hondayı tartışalım, moderatör veya admin gelmeden, "höyyyt" demeden durumayalım.

O zaman sana uygun olur mu MT? O zaman gelen ne yidüğü belirsiz, yazı yazmaktan bile aciz insanlar gelip MT de takılır mı? Yakarmıyız mangalı forumda? Çekermiyiz kafaları? Ne dersin, mutlu olur musun? ...

Edit: Asıl forumu kirleten sen ve senin gibi büyük puntolu yazılar yazınca bağırdığını zanneden, başında modaratör olmadan rahat edemeyen, karşısındakini statüsüne bakmadan azarlarcasına yazmaktan çekinmeyecek kadar terbiyesiz olanlardır. Ben neredeyse 10 senedir bu forumdayım ve bu forum ben gelmeden öncede, geldikten sonrada kurallarına bağlı ve intizamlı bir şekilde yayın hayatını sürdürdü. Sen mi değiştireceksin bunu? Düzeni aşağlamak, doğruyu eleştirmek, olmaması gerekeni oldurmaya çalışmak garip ...

eren özer
24 Nisan 2013, 00:38
12.5 ğa el sıkışılıp 4 bin tl kaparo alındı. Yarın büyük ihtimal satış. teşekürler.:)
Alan arkadaşa ve size Hayırlı uğurlu olsun.Kaç paraya almışdınız bu aleti ?

adem80
24 Nisan 2013, 01:06
Alan arkadaşa ve size Hayırlı uğurlu olsun.Kaç paraya almışdınız bu aleti ?

sağol. 14 bine almıştık. 1.500 tl zararına sattık. Dosta giderdi. Burda satılık motor kısmına ilan koymuştum. Mt üyesi arkadaşlara yardımcı olacağımı yazmıştım. 56 bin km deydi. Kazası yoktu. Temizdi. Borcu harcı yoktu. Vize sigorta tamdı. tanıdığa gitseydi iyiydi. Neyse hayırlısı olsun diyelim.

eren özer
24 Nisan 2013, 01:09
sağol. 14 bine almıştık. 1.500 tl zararına sattık. Dosta giderdi. Burda satılık motor kısmına ilan koymuştum. Mt üyesi arkadaşlara yardımcı olacağımı yazmıştım. 56 bin km deydi. Kazası yoktu. Temizdi. Borcu harcı yoktu. Vize sigorta tamdı. tanıdığa gitseydi iyiydi. Neyse hayırlısı olsun diyelim.
Hımm Sağlık olsun ee Tabi Titan ve Wolf den sonra çok Geldi dimi benzin sarfiyatı :queen:

adem80
24 Nisan 2013, 01:16
100 km de 10-11 litre. Ama r1 lerin hepsi o kadar yakıyor. 300 km leri rahat görüyor. Ben 180 den yukarı pek cesaret edemedim, birader 300 ü geçtiğini söylüyor. Yani 12-14 liralık bi makinayla 300 lere çıkıyosun. Yarım tirilyon veripte bi ferrari almaya gerek yok. :) biraz tecrübe kazanıp sattık. Evet çok yakıyor ama herşeyin bi bedeli var :)

numangokce
24 Nisan 2013, 10:19
adem80 hayirli olsun abicim.

satoyama
24 Nisan 2013, 10:36
bu racing sevdası milli heba etti be