PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ve mutlu son...

güvenyahya
23 Nisan 2013, 14:49
öncelelikle mt gurup selamın aleyküm 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramınız kutlu olsun
kaç gündür hatta kaç aydır toplamaya çalıştıgım mobyletimi topladım öncelikle yapyıklarımı yazayım.

silindir temizlendi piston segman degişti.(orjinal 49.9 cc) :cherry:

zincir ön dişli arka dişli zincir kasnak kayış degişti(ön 13 arka 45 diş zincir kaliteli diye aldım)

ön takımın yayları ön camurluk( flipperdan çıkma tertemiz gibi )

4 adet sinyal(yamaha galaxy yada zoomla aynı )

ön arka fren balataları komple tel takımı ( ön fren telini akşama takacam

ayak marşı yine flipperdan çıkma :cherry:

kavrama balatalarının tümü

bobin kablo orjinal aldım kablo eskimiş

ve buji vb. küçük şeyleri aldım

ama şöyle bir sorum var arkama çanta almayı düşünüryorum
bide arkama artcı olarak 80 kilo bir insan biniyor sizce böyle bir sorun çıkartırmı birde bu siteye rsimleri nasıl atıyorsunuz. söylerseniz inanın çok menmun olurum. :mrgreen: :cat: bu arada flipper egsozsunun bogazını kesim çırçır bogazı kaynattık şimdi çok güzel gidiyor ama ses çıkmıyor bu daha güzel

aksoyy
23 Nisan 2013, 15:08
Şu mobiletlere hastayım yaa... bide sesi bu kadar kötü çıkmasa vallahi alırım bi tane fantezi olsun diye :P

güvenyahya
23 Nisan 2013, 15:12
:bestmt: motorsikletimi seviyorum yaa mobylet çok saglam 3 tane cup 100 eskitti karşı komşu ben daha 2005 den beri biniyoruz daha bu sene actım üst kapagını 43 892 km de idie ( resimleri nasıl atacagız

Eagle7
23 Nisan 2013, 15:30
sizleri tebrik etmekten başka diyecek birşey yok ya sabrınız ve becerilerinizden dolayı :cat:

güvenyahya
23 Nisan 2013, 19:07
sizleri tebrik etmekten başka diyecek birşey yok ya sabrınız ve becerilerinizden dolayı :cat:

saolun yapıcak bişey yok babamın maddi sıkıntısı oldugu için hemide seviyorum ayagımı yerden kesiyormu bitti. :)

Eagle7
23 Nisan 2013, 20:48
birde bu siteye rsimleri nasıl atıyorsunuz. söylerseniz inanın çok menmun olurum.

http://www.motosiklet.net/forum/faydali-bilgiler/76952-bilmeyenlere-foruma-resim-ekleme.html :bestmt: