PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 350 cz sticker aranıyor.

starizmir
22 Nisan 2013, 14:43
Arkadaşlar trafiğe kapattığım 1989 model 350 cz motorumu geçenlerde çaldırdım , çok geçmeden neyseki bulundu fakat çalan .............( boşluğu hayal gücünüze bırakıyorum ) hırsız bulunmasın diye motoru önce maviye boyamış sonra bi motorcuya satmış oda orjinal rengine boyamaya çalışmış yazarken bile geriliyorum anlayacağınız orjinalliğini bozmuşlar , bide motoru devirip ön fren kolunu kırmışlar ,kol kırılınca aynaları sökmüşler aynalar şu an yok Benim için manevi değeri olan bu motorun orjinal stickerlarını nereden bulabilirim hatta koltuk döşemesi yırtık ve debriyaj balatasına ihtiyacım var bu motorun parçalarını bulabileceğim parçacı biliyormusunuz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:18 ----------

temsili birde resim ekleyeyim resim netten bulunmadır birebir aynısı .
http://p1.bikepics.com/2006/08/17/bikepics-658249-800.jpg

frantisec
22 Nisan 2013, 15:02
debriyaj balatası 3 bacak debriyaj tası olanlarından bunlar.Var çankayaya git orda bulursun numune al birtane yanına 2.5 jawanınki ile aynı idi sanırım kolay o bulursun.Ön fren koluda izmirde çok kolay bulursun jawanınki ile aynı.Hurdacıda bile çoktur şu an.Stiker işinide dur ben arkadaşlarıma sorayım bulunmazsa boya ile yapanlar var birebir aynısı.

starizmir
22 Nisan 2013, 16:08
özellikle sticker olarak istiyorum olmadı son çare boya yaparız