PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kredi kartsız taksit olur mu?

dare
21 Nisan 2013, 23:30
Arkadaşlar böyle motor alan var mı aydın izmir çevresinde?

Tİme_shİft42
21 Nisan 2013, 23:38
Senet yapan pek yok artik kredi kartida yoksa banka kredisicektiriyorlar tabi faizi var onunda motoru aliyonmuhatabin artik banka oluyor ihtihac kredisi gibi dusun

kasta37
21 Nisan 2013, 23:42
Al bi kredi kartı senetmi kaldı bu zamanda

dare
21 Nisan 2013, 23:54
bu olmaz demek yani? :D

SolidSnake
22 Nisan 2013, 00:03
Bankadan kredi çekersin, sonra bankaya ödersin taksit taksit. Finansbank'ın motosikletkolay diye bir taşıt kredisi türü var. göz at derim.
Senet. ( biraz tehlikeli bir iştir aslında senet, ancak sanmıyorum bir motosiklet mağazası senetle işini görsün artık )
en iyisi nakit.

Mengu16
22 Nisan 2013, 00:05
Evkur'a gidersin 2500 liralık motosiklete 5-6 bin lira ödersin kredi kartsız taksit taksit alırsın.

dare
22 Nisan 2013, 00:06
Ya nakit para gelecek ama hemen degil o yüzden kredi cekmek istemiyorum ama diger türlüde dayanamıyorum hemen almak istiyorum cok kafam karıstı

Tsubasa
22 Nisan 2013, 00:09
Evkur'a gidersin 2500 liralık motosiklete 5-6 bin lira ödersin kredi kartsız taksit taksit alırsın.
evkura edremitte yörük-kur diyorlar.
yörüklerin kredi kartı yok, biraz cahiller acıkcası. pek bişi bilmedikleri için gidip evkurdan alışveriş ediyorlar
cok üzülüyorum
sebepsiz yere zengin ediyorlar evkuru.
herneyse evkur kadar piyasada dolandırıcı olan bir firma daha yoktur.
evkurdan taksitle alıyorsun 200 liralık fırını 350 liraya alıyorsun
onunda taksitini ödemek için evkura gidip yarım saat sıra bekliyorsun.
evkurdan cakmak almam aldırtmam

Tİme_shİft42
22 Nisan 2013, 00:21
Ben cektim sen cekme banka kredisi ode ode bitmiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:14 ----------

evkura edremitte yörük-kur diyorlar.
yörüklerin kredi kartı yok, biraz cahiller acıkcası. pek bişi bilmedikleri için gidip evkurdan alışveriş ediyorlar
cok üzülüyorum
sebepsiz yere zengin ediyorlar evkuru.
herneyse evkur kadar piyasada dolandırıcı olan bir firma daha yoktur.
evkurdan taksitle alıyorsun 200 liralık fırını 350 liraya alıyorsun
onunda taksitini ödemek için evkura gidip yarım saat sıra bekliyorsun.
evkurdan cakmak almam aldırtmam

Birde Yön avm diye bir yer var dusman basina evkurda galaxi s3 un pesin fiyati 1,700 lira iken yon avmde ayni telefonun sifi fiyati pesin 2,500 tl idi:sunny: