PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Marushin kask

brocks
21 Nisan 2013, 18:16
Marushin ile ilgili dusunceleriniz nelerdir ses olsun guvenlik olsun fikirlerinzii bildirirseniz bugun alacagim duruma gore

macar_93
21 Nisan 2013, 18:54
Hocam , kaç liraymış bu ?

mali_181
21 Nisan 2013, 18:55
bunu bende çok merak ediyorum fiyatları çok yüksek değil

Gnuk
21 Nisan 2013, 18:59
999 serisi icin yabanci bi forumda makale okumustum.. Bir kac tane de test videosu izlemistim, bende almayi dusunuyordum. Gayet saglam bir kask. 4 yildiz almis guvenlik testinden, ses olarak tum kapali kasklar ses yapiyor, buda ortalama ayarda diyebiliriz. Buyuk sorunu turkiyede ithalatcisinin olmamasi, bir tek antalyada bi dukkan var bildigim ithal eden. Orasi da odemede nakit calisiyor sadece ve euro bazinda. Ama alacaksan kesinlikle tavsiye ederim ben ithalatcisini bulamadigim icin alamamistim, hala uzuluyorum. Hayirli olsun.

doganmizrap
21 Nisan 2013, 19:04
Marushin kaskı iyi diyorlar ama kullanana sormak gerek tabi... Japon kötü mal yapmaz aga :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:01 ----------

Sahibinden.com da var ve şuan indirimde görünüyorlar + türk lirası bazında...

PEHLİVAN94
21 Nisan 2013, 19:23
400 lira ona vercegine AGV K3 alman daha mantikli

hisvarlar
21 Nisan 2013, 19:28
Marushin kasklar güzeldir hele carbon olanlarının ağırlıkları muazzam düşük. Ancak kaskı satın alırken yedek parça durumunada dikkat etmek lazım. Vizörü ne kadar ve ne kadar sürede elinize ulaşıyor ? yada havalandırma kanalı kırılsa bulabilecekmisiniz ? Bunlara dikkat ederek seçim yapmanızı öneririm.

Termoplastik kask alacaksanız shark 900c modeline bir göz atın derim

Green Arrow
22 Nisan 2013, 00:12
Üretim tarihine çok dikkat edin fiyatın uygunluguna aldanıp size belkide 3 4 senelik kaskı verebilirler.