PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ilk maddi hasarlı kazamı yaptım hayırlı uğurlu olsun :)

fromghetto
20 Nisan 2013, 23:32
evet arkadaşlar, ne yazıkki hafta başında pazartesi sabahı işe geç kalmış olmanın telaşı ile tem'de saat 8:30 civarı, (ne yazıkki) emniyet şeridinde ilerlerken ve önümde 3 adet sivil polis aracı ile yol temizlik aracına denk geldik. 3 polis bir de ben, 4'lü kafile temizlik aracını solladık ve ben, bir polis aracını da gayri ihtiyari sollamış bulundum. temin ilerlememesi üzerine tam emniyet şeridine dönerken, arkamda kalmış olan polis aracının selektörü üzerine çizgi üzerinde kaldım ve geçişine müsaade edeyim derken; (tam o anda arkadaki aracı kesiyodum) önümdeki son model toyota corolla ani fren yaptı ve güm pat çat :) araca sağ arka köşeden girdimiş bulundum :) ani reflexim sağesinde sol bacağımı araca kaptırmaktan kurtuldum çünkü sol ayaklık ve vites pedalım adamın çamurluğu yardı parçaladı resmen ben düşmeden durabildim Allaha şükür ve sadece vites pedalım yamulmuştu ama zavallı corollanın tamponun sağ tarafı parçalandı... sabah sabah adamdan bir ton özür diliyerek ve suçlu olmuş olmanın verdiği utançla rapor tuttum ve adamı gönderdim. bu arada artçımda inanılmaz bi korku ( bembeyaz oldu gariban) :)

şimdi arkadaşlar bilmiyorum bu durumu yaşamış olanınız varmı. benim trafik sigortası seneye nekadar patlar artık :)

ReiZzZ
20 Nisan 2013, 23:36
o değilde öyle bir başlık yazmışsın ki geçmiş olsun yerine Allah gönlüne göre versin hergün kaza yaparsın nşallah diyesim geldii :cherry: şaka tabiki geçmiş olsun

tahsins
20 Nisan 2013, 23:37
geçmiş olsun. boşver sigortayı.
cana bişey olmasın.
motoru eşinin dostunu üstüne yapıp sigorta yenile primde artış olmaz :)

kasta37
20 Nisan 2013, 23:37
Siftah senden bereket allahtan

fromghetto
20 Nisan 2013, 23:39
sağolun arkadaşlar teşekkür ederim heralde bu kaza özgüvenimi makul seviyelerde tutarda piskopatlıklar yapmam artık :D

motoru eşinin dostunu üstüne yapıp sigorta yenile primde artış olmaz :)
gayet mantıklı

BatuhanK
20 Nisan 2013, 23:40
o değilde sitede kaza haberleri artmaya başladı. Dikkatli olmak lazım, havalar ısındıkça insanların trafikteki hareketleri sapıtmaya başlıyor.

utkan35
20 Nisan 2013, 23:44
geçmiş olsun ucuz atlatmışınız...

yürekçe
20 Nisan 2013, 23:59
geçmiş olsun, tekrarlanmaması dileğiyle!!!

ReiZzZ
21 Nisan 2013, 00:06
o değilde sitede kaza haberleri artmaya başladı. Dikkatli olmak lazım, havalar ısındıkça insanların trafikteki hareketleri sapıtmaya başlıyor.

trafikteki motosiklet sayısıda giderek artıyor hal böyle olunca sürekli kaza Allah korusun çok dikkatli olmak lazım

fromghetto
21 Nisan 2013, 00:11
sağolun arkadaşlar Allah hepimizi beterinden saklasın....

dreamkiller
21 Nisan 2013, 02:50
Bundan sonraki suruslerde yusuf u artici olarak al yanina :-) saka bir yana buyuk gecmis olsun.. Allah beterinden korusun..

İmportant
21 Nisan 2013, 02:52
Geçmiş olsun.