PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yüreğimden bir parça koptu sanki ...

beko12345
19 Nisan 2013, 22:24
Merhabalar , ilk aklıma buraya yazmak geldi en çok böyle rahatlarım diye düşündüm,

Motorumla geziyordum altınşehir civarlarında. bir motoru kaza yapmış şekilde gördüm , hemen yanındada bir araç duruyordu . Hemen araca baktım içinde motorsikletin sürücüsü vardı arabanın sahibi su falan çarpıyordu adamın yüzüne...

Aklıma benim kazam geldi aynı benim gibiydi yarı baygın bir şekilde kafası bir sağa bir sola gidiyordu . Hemen yanlarına gittim indim motordan tam yanlarına koşuyordum araba birden kalktı büyük ihtimal sürücüyü hastaneye götürüyorlardı,

Kazalı motorun yanına geldm 5-10 dk motora baktım , dalmışım farkında değilim kendi kazam geliyor tabiki aklıma , bir yandanda adamı düşünüyorum...

Şuan evdeyim fakat hala çok kötüyüm , şuan erkekliğimi bir kenara koydum , dayanamadım ağladım ...

İnşallah biran önce sağlığına kavuşur . Bu yazıyıda rahatlamak için yazdım çünkü olaydan 2 saat geçmesine rağmen üzerimde bir mutsuzluk var.

Ayrıca araba sürücüsünüde tebrik ederim kaçmamış , arabasının içine almıs yardım ediyordu ...

Okuyan herkeze teşekkür ederim.

ugrgnr
19 Nisan 2013, 22:40
ne güne geldik be. insanlar birbirine yardım ediyor diye seviniyoruz. çok kötüye gidiyoruz çok. eğitilmemiş öğretilmemiş insanlarla bu hayatı yasamak zor. ne kadar basit bir hayatımız var ya. düşünsenize hayatınız carptıgınız araca baglı. sürücüsü insansa yasarsınız saglam kalırsınız, degılse ya ölürsüünüüüz ya da biryerleriniz sakat kalır genç yaşta hayata küsersiniz. inşallah iyi insanlara denk geliriz hepimiz. kader diyoruz ama, pisi pisine ölmek sakatlanmak da, kader mi be kardeşim. konuyla pek alakası yoktu ama, aklıma bir arkadasımın kazası geldi. carptıgı adama yalvarmıs benı hastaneye gotur dıye. boyle bırsey olabılır mı ? neyse, siz de içinizi döktünüüüz ben de...

sailor33
19 Nisan 2013, 22:47
inşallh kötü birşey olmaz sürücüye:pale:

beko12345
19 Nisan 2013, 23:02
ne güne geldik be. insanlar birbirine yardım ediyor diye seviniyoruz. çok kötüye gidiyoruz çok. eğitilmemiş öğretilmemiş insanlarla bu hayatı yasamak zor. ne kadar basit bir hayatımız var ya. düşünsenize hayatınız carptıgınız araca baglı. sürücüsü insansa yasarsınız saglam kalırsınız, degılse ya ölürsüünüüüz ya da biryerleriniz sakat kalır genç yaşta hayata küsersiniz. inşallah iyi insanlara denk geliriz hepimiz. kader diyoruz ama, pisi pisine ölmek sakatlanmak da, kader mi be kardeşim. konuyla pek alakası yoktu ama, aklıma bir arkadasımın kazası geldi. carptıgı adama yalvarmıs benı hastaneye gotur dıye. boyle bırsey olabılır mı ? neyse, siz de içinizi döktünüüüz ben de...

Zaten amacım içimi dökmekti , sizde rahatladınız bende ... Etkisinden kurtulmaya çalışıyorum hala ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

inşallh kötü birşey olmaz sürücüye:pale:

İnşalllah .

i.tufekci
19 Nisan 2013, 23:15
Geçmiş olsun Berke kardeş. Senin kaza nasıldı?Bende 2010 da kaza geçirmiştim aceleci bir sürücü yüzünden.

beko12345
19 Nisan 2013, 23:20
Benim kazam bir çukur yüzünden oldu , aslında benimde hatam var gereksiz hızlı gidiyordum , ön lastik çukura girince fırlattı 70-80 km gibi hızlarda . Geçmiş olsun sizede ...

i.tufekci
19 Nisan 2013, 23:34
Aynı çukur olayı benim de başıma gelmişti. 80 gibi bir hızdaydım ve çukur varmış üstelik çevre yolu gibi bir yerde ve yağmurdan dolayı dolmuş,bende farketmedim. Scooter dı o zaman motor ona rağmen Allah a şükür şans işte çukur biraz daha küçük olsa aynen beni de atardı sizin gibi. Çok geçmiş olsun

beko12345
19 Nisan 2013, 23:35
Çok teşekkür ederim .

yamahacı34
20 Nisan 2013, 13:12
S.A ALLAH yardımcısı olsun kaza geçiren arkadaşımızın acil şifalar diliyorum.. ALLAH tüm motorcuların yardımcısı olsun ....

swath
20 Nisan 2013, 13:37
Geçmiş olsun diyorum.
Trafik hali malum.

Bu arada bankaların ve sigorta şirketlerinin ferdi kaza sigortaları falan var.

Elbette can acısını ödemez ama;
dünya hali,

Senelik 50-100 lira arası birşey.
Hastane masrafları, sakatlık durumları vsvs. Ödeniyor.
Sonuçta çoğu insanı bir kaza durumu maneviyatını geçtim, maddi olarak resmen yıkar.

Başınıza bir iş geldiği takdirde, ölüm dahi olsa geride kalanlara sigortasına göre yüklü ödeme yapılıyor.

Araştırın ve imkanınız varsa yapmaya çalışın derim.

Şimdiye kadar yaşadıklarımıza ve anlatılanlara bakılacak olursa kelle koltukta geziyoruz demek yanlış bir yorum olmayacaktır.

Kazasız belasız günler dilerim... Kaza yapanlara çok geçmiş olsun.