PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sahte ilan

canerol
19 Nisan 2013, 11:27
arkadaşlar sahibindede dolaşırken benim motorun resmi ile başka bir ilan yayınlanmış siteye şikayette bulundum.
ilanda bu http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kanuni-bursa-nilufer-de-sahibinden-tertemiz-122123198/detay/ başka resimlerde yüklenecek de demiş ama ne yapayım sizce.

Samet Ağır
19 Nisan 2013, 11:35
ne bileyim? sanki kötü bir niyeti yok gibi,fotoğraf çektirene kadar aynısı diye idareten koymuş gibi geldi..ama alıntı fotoğraf deseydi iyiydi tabi...

serkanADH13
19 Nisan 2013, 11:36
yenı resımler eklenecek demış,
sanırım temsili olarak senin resmi beğenmiş :)

Green Arrow
19 Nisan 2013, 11:40
Dert etmenize gerek yok bir tane resim koymuş onuda google dan aratıp koymuştur sizin foruma veya bi portala yüklediğiniz resimi beğenip koymuştur.

canerol
19 Nisan 2013, 11:53
renginede kırmızı demiş zaten şimdi gördüm ama alıntı deseydi daha iyi olurdu.

xanka
19 Nisan 2013, 11:57
adamı aradım :D resimi temsili eklediğini bu gece ekleyeceğini söyledi resimleri bu motorun kırmızı siyahı bendeki dedi
birde resimdekinden daha güzel benim motorum dedi :)

turkish39
19 Nisan 2013, 11:58
Not: garajda çekilen yeni fotoğraflar eklenecektir.

Senin motorunGARAJDA ÇEKİLMİŞ RESMİ VAR MI:queen:
Yaw ne olursa olsun başkasının fotoğrafı konurmu.Sizden foto istenildiğinde abi yanımda şimdi yok ama arkadaşın fotosu var onu versem olurmu dermisiniz hiç.

Tsubasa
19 Nisan 2013, 12:08
adamı aradım :D resimi temsili eklediğini bu gece ekleyeceğini söyledi resimleri bu motorun kırmızı siyahı bendeki dedi

adam bi de laf sokmuş :D

canerol
19 Nisan 2013, 12:09
Not: garajda çekilen yeni fotoğraflar eklenecektir.

Senin motorunGARAJDA ÇEKİLMİŞ RESMİ VAR MI:queen:
Yaw ne olursa olsun başkasının fotoğrafı konurmu.Sizden foto istenildiğinde abi yanımda şimdi yok ama arkadaşın fotosu var onu versem olurmu dermisiniz hiç.
bide o kadar uğraşıp ilanı koyuyorlar ama resim çekmeye vakitleri yokmuşta resim koymayanları var

vay çakal :) reklamınıda yapmış daha güzel diyerek :) koysunda bakalım :)

xanka
19 Nisan 2013, 12:10
adam çok efendi konuşuyordu bence sorun yok ortada

turkish39
19 Nisan 2013, 12:12
Aga konuşmaya kılığa kıyafete bakarsak dolandırıcıların çoğu böyle zaten:queen:

serdar1547
19 Nisan 2013, 14:57
ilandaki motor on numara ama...temiz motorun varmış...güle güle binersin inşaallah

Tolga Can
19 Nisan 2013, 15:02

Bu çok komik olmuş, temsili resimden bir şey olmaz. isterse benim motoru bile koyabilir. izin veriyorum :P

Sinan Er
19 Nisan 2013, 15:42
adamı aradım :D
resimdekinden daha güzel benim motorum dedi :)

Bunu demiyeydi eyiydi :P :queen:

canerol
19 Nisan 2013, 15:44
ilandaki motor on numara ama...temiz motorun varmış...güle güle binersin inşaallah

sağolasın şimdiye kadar gördüğüm en temizi bende :) :)
bende şaşırdım bi bakim dedim ilanlara anam benim motoru satıyolar :)
bide lafıda koymuş benim motorum daha temiz diye :)

Sinan Er
19 Nisan 2013, 15:44
Aga konuşmaya kılığa kıyafete bakarsak dolandırıcıların çoğu böyle zaten:queen:

Kaç araç aldım sattım sayısını bilmıyorum. Almaktan satmaktan anlamam ama adamdan az çok anlarım. Satana bakar gözum tutarsa aracıda beğenmişssem alırım.

Eagle7
19 Nisan 2013, 15:47

ahahah adam bide yüzsüz çıkmış :) koysun bakalım kendi motorunun resmini merak ettim erolun motorundan güzelini :cherry: