PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ybr 125 ile ilgili..

rapperuzi
19 Nisan 2013, 03:53
arkadaşlar herkeze iyi forumlar ya uzum zamandır aklıma takılan ufak bi sorun var şimdi kimi ybr 125lere bakıyorum aynı model aynı cins gözüme çok daha hoş geliyo arka kuyruk kalkık ön granaj daha dik gibi kimileri çok paspal duruo merak ettiğim konu şu ybr 125lerin arka kuyruğu nasıl kaldırıyolar yani normal oynanmamış bi ybr ile hafif oynanmış bi ybr yan yana koyduğumuz zaman dünyalar kadar fark olduğunu anlıyoruz ama tek farkı o arka kuyruğun kalkması bu kuyruğun nasıl kalktığını çok merak ediyorum uzun zamandır aklımda arkadaşlara sormak istiyorum ama dalga geçerler die kimseyede söyliyemiyorum gece gece bununla uğraştığımada inanamıyorum ayrıca =) ama merak işte cevaplarınız için teşekkürler şimdiden.

kakare
19 Nisan 2013, 08:04
yapmak istediğin bu tarz bişey mi? daha dün vardı konusu atıyorum linkini belki işine yarar...

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/115161-cbf-150ye-yapsam-mi-motor-yukseltme.html

aranel
19 Nisan 2013, 09:36
Benim gözümede kendi motorum bazen çok güzel geliyo kuyruk dik falan bazende çok paspal. Motora bakış açısından kaynaklandığını düşünüyorum.