PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlk gözağrım MT ........

desperadost
16 Nisan 2013, 15:48
Değerli kardeşlerim yıllar geçti biz hala sevdamızın peşinden gidiyoruz ilk göz ağrım benim hep yanımda olan MT ailesi olarak bazı gelişmeleri sizlerle paylaşmak isterim.

Değerli Arkadaşlarım sevgili kardeşlerim! Yıllar önce sade bir vatandaş bir şarkıcı bir motosikletci olarak aranıza katıldım, bu süre içinde güzel acı tatlı Günlerimiz oldu Kaybettiklerimiz oldu tv Programları canlı yayınlara çıktık kah mutlu olduk kah ağladık.

Üzgün olduk ama hep yan yana can cana olduk ! Erhan kardeşim önderliğinde beni hiç bırakmadınız destek oldunuz bende motosikletci icin yazdım besteledim konserler verdim ve tsm 12 tane motosiklet temalı şarkılarım oldu( rüzgarın çocukları, farkedin artık, motosikletci abi, kamyoncu neden çarptın, çıktım yollara,sen beni anlarsın, , sür dede sür, , şampiyo sinan, , Özgürüzİşte, sensiz yollardayım, Aklım hep sende vb vb ) birde yol şarkıları adinda albümüm oldu bunları hep sizlerle başardım sizlerden feyz aldım ve Türkiye de tek oldum çok yakında Sensiz yollardayım adlı şarkımın klipi çekilecek ve konserlerim başladı sizlerle bunları paylaşmak ve 8 sene evvel başlayan maceramizda sizlerden biraz daha destek bekliyorum inanın bu benden çok bize motosiklet tutkunlarına yarayacak yakındaki etkinliklerim ve Albümümü sizlerle paylaşmak istiyorum.
SAKARYA 3 MAYIS radio pub konser ( 20 tl giriş 1 bira ikramı)
İZMİT 4 MAYIS fuar içi üçgen kilim ( 20 tl giriş 1 bira ikramı)
İSTANBUL 10 MAYIS Kadıköy (detaylari sonra
MANAVGAT Motosiklet fest 27 Haziran
Ve Ogün Bülent Yol şarkıları maxi single Albümümü http://motosikletim.com.tr den edinebilirsiniz sevgilerimle

Syanur
17 Nisan 2013, 15:09
Başarılar diliyorum hocam, Ankaraya da geldiğiniz zaman görmek, tanışmak isterim :king:

MotoGT
17 Nisan 2013, 15:59
Ankara için beklemedeyiz :)

desperadost
23 Nisan 2013, 14:43
İnşallah motosiklet temalı şarkılarımızla yan yana gelmek dileklerimle sevginiz ilginiz için ayrı ayrı Teşekkürler.
Ankaraya motordaş yoldaşlarıma selamlar. ..

esirci
23 Nisan 2013, 15:24
Sakarya'daki etkinliğin detaylarını paylaşabilirmisin,

desperadost
23 Nisan 2013, 15:55
SAKARYA 3 MAYIS cuma radio pub konser ( 20 tl giriş 1 bira ikramı
Ogün Bülent yol şarkıları Konseri
Orkestrası
Klavye : Caner Tokyay
Sax :Semih Altunal
Bas gitar: Gökhan Al
Davul:Mahmut Akdemir