PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : şaka gibi ama gercek :)

güvenyahya
16 Nisan 2013, 00:55
selamın aleyküm abiler geliboluda yazlıkta bekci olan bir abimizde bir regal raptol 250-9 modeli motor var 57.000 de :cherry: orjinal makina 1750 tl istiyor sizce alıyımmı :) uzun yol tecrübesi yaparım 2 silindir 250 cc su sogutmalı resimlerini atarım

umurcan
16 Nisan 2013, 01:13
Uzun yolu bilmem de yolda uzun süre kalma tecrübesi yapabilirsin. Yüksek km'de piston sekman isteyen makinelar oluyormuş regalde. Yüksek dediğim de 40000 falan

yürekçe
16 Nisan 2013, 01:40
ben, ragalin yolda bırakanını görmedim ve duymadım.
fiyatı çok makul değil aslında.
motoru alıp en azından sekman-gömlek-yağ-filitre-akü vs ıvır zıvır derken 2750 yi bulur.
zaten lastikler de bitmiştir.
sen 2500 e kuba xjg modelini plakalı alırsın
en azından sıfır makinan olmuş olur.

garaj20
16 Nisan 2013, 02:28
benim ilk vitesli motorum regal raptor 250e9 modeli çok güzel süratlenme falan çok iyi yanlız ben 8 bin kmde aldım ve 8500 kmde sattım fanları sorun çıkartmıştı benmkinde... Güzel motor kullanımı rahat ve torklu motor temiz ise alınabilir. Eğer ustan falan varsa bir sor derim ben yinede göstermeden alma

brooklynnn
16 Nisan 2013, 11:50
Geliboluda motorcuları görmek ne kadar guzel
ben olsam fıyatı biraz daha dusurtur öyle alırdım zıncırınden pıstonuna her an sorun çıkarma potansiyeline sahip

güvenyahya
16 Nisan 2013, 13:06
bende merak cok kt nin piston segmanlarını degiştirdim :) sadece şanzuman çok karışık bence gerisini kendim toplayabilirim ama gercekten regalin malzemeleri biraz pahalı amacım şu yazım bir ay boyunca tiger 250 ile gezdim :salut: oda 78000 de idi ama bir yazlıkcı amcanındı. amacıma gelince izmire gitmeyi çok istiyorum :) regali orda satabilirim belki ama hevesim var kuba cita 125 ler karamanda çook tutuluyor ben karamanlıyım tarsus konya adana karaman bunnlar çit mobylette (aslında çift ama orda çit diyorlar) bide mondial 125 ve çita çook tutuluyor kararsız kaldım :(

regal
16 Nisan 2013, 13:10
korkmadan al kardeşim kendin kafana göre yabtrırsın fiyatı normale döner masrafı ile beraber yani sonrasında sıfır makınan olur hemde seni üzmeyecek bir makınan olur sallamıyorum kardeş bende kullandım 250 regal

güvenyahya
16 Nisan 2013, 13:52
korkmadan al kardeşim kendin kafana göre yabtrırsın fiyatı normale döner masrafı ile beraber yani sonrasında sıfır makınan olur hemde seni üzmeyecek bir makınan olur sallamıyorum kardeş bende kullandım 250 regal

biliyorum abi bu makinanın duruşu adamı hasta ediyor zaten ya :) geliboluda tek regal o :) motor 8 ay yattı adamla ozaman tanıştım bayır aşagı saldım 30 mt bitmeden çalıştı :) mondial falan olsa.... kaç 30 mtre 8 ay yatıp hem motor su sogutmalı ona şöyle bir bakım yapayım diyorum bide temizlik nikelajlarını parlattıkmı tamam ver elini izmir lastikleri yeni daha 17 günlük beraber taktırdık galiba dublex arka yada her ikisi

ozrace
16 Nisan 2013, 14:24
bu fiyat'a regal bulmuşsun hala soruyorsun...

utkan35
16 Nisan 2013, 18:36
biliyorum abi bu makinanın duruşu adamı hasta ediyor zaten ya :) geliboluda tek regal o :) motor 8 ay yattı adamla ozaman tanıştım bayır aşagı saldım 30 mt bitmeden çalıştı :) mondial falan olsa.... kaç 30 mtre 8 ay yatıp hem motor su sogutmalı ona şöyle bir bakım yapayım diyorum bide temizlik nikelajlarını parlattıkmı tamam ver elini izmir lastikleri yeni daha 17 günlük beraber taktırdık galiba dublex arka yada her ikisi

izmire gelirsen mutlaka görüşürüz beklerim bu ara hayırlı olsun zaten mobiletçi adam tamirden anlar motoru kendin toplarsın eksiğini yaparsın bizde ole yapıyoruz

güvenyahya
16 Nisan 2013, 19:27
:) çigliye gelcem

diimh
16 Nisan 2013, 19:29
ben, ragalin yolda bırakanını görmedim ve duymadım.
fiyatı çok makul değil aslında.
motoru alıp en azından sekman-gömlek-yağ-filitre-akü vs ıvır zıvır derken 2750 yi bulur.
zaten lastikler de bitmiştir.
sen 2500 e kuba xjg modelini plakalı alırsın
en azından sıfır makinan olmuş olur.

ben yeni motorumu iki hafta önce alacakken arkadaşım aradı. birlikte almaya gidelim dedi. bende dedim olm bak gitmeyelim, bırak vapurumla gideyim . ama hiiiiç yoook . dinlemedi beni :D geldi aldı beni, tam kadıköyden eski salı pazarının oradan dönecekken çevre yoluna motor durdu. allahtan orada durdu. o regalini sürüyerek servise götürdü. bense taksiye atlayıp vapur iskelesine gittim :D ilk ve inşallah son regal maceramdır.

güvenyahya
16 Nisan 2013, 19:31
inşallah :) alıyorum bakalım bindik bir alamete gedeyoz gıyamete :)

utkan35
16 Nisan 2013, 19:53
çiğli bana uzak fakat babam eskiden orada oturdugu için biliyorum gelince mutlaka haber wer gelirim yanına

brooklynnn
16 Nisan 2013, 21:36
konuyla alakası yok da bir şey soracagım
karamanlıysanız geliboluda neden bulunuyorsunuz sadece merak :))

güvenyahya
16 Nisan 2013, 21:36
çiğli bana uzak fakat babam eskiden orada oturdugu için biliyorum gelince mutlaka haber wer gelirim yanına

ayıpsın ya tel numaranı özelden mesaj atman yterli

cd0345
16 Nisan 2013, 22:55
selamın aleyküm abiler geliboluda yazlıkta bekci olan bir abimizde bir regal raptol 250-9 modeli motor var 57.000 de :cherry: orjinal makina 1750 tl istiyor sizce alıyımmı :) uzun yol tecrübesi yaparım 2 silindir 250 cc su sogutmalı resimlerini atarım

cbf al derim sana bende çok baktım gittim cbf aldım çünkü dd250-b9 u olan bi abim bende 130 u geçemiyorum sende 120 yapıyorsun ama senin parçan ucuz yakıtın bunun yarısı servisin heryerde var dedi bende cbf aldım =)

macar_93
17 Nisan 2013, 10:58
2500 derse kaçırma derim. Masraf açabilitesi yüksek o yüzden güzel bir tecrübe seni bekliyor :) Umarım güzel olur herşey =)

dtahir
17 Nisan 2013, 12:45
2012 Şubat ayında İstanbul'dan RR250E-9 almıştım 2007 model 8 bin km'de(Orijinal km).Biraz bakımsızdı ve grenaj eksiği vardı.1 ay kullandım sorunlar çıkmaya başladı.Ben de titiz biri olduğumdan serviste her şeyini yaptırdım,sıfır gibi oldu motor.Tüm masraflar ile birlikte motorun bana maliyeti 2750 oldu.Karbüratör falan da değişmişti.Sonra 6 ay kullandım ve sattım.Ama şu an çok temizini yine iyi fiyata bulsam hemen alırım.Kullanımı çok keyifli gücü çok yerinde bir motor.Ancak senin bahsettiğin motorun km si çok yüksek ve aldığın fiyatın 2 katı masraf etmen gerekebilir.Motorun içini dışını çok iyi baktırdıktan sonra az bir pazarlık daha yaparsan alınabilir diye düşünüyorum.

güvenyahya
17 Nisan 2013, 19:12
konuyla alakası yok da bir şey soracagım
karamanlıysanız geliboluda neden bulunuyorsunuz sadece merak :))

babam uzman çavuştu gözünün birinde körlük başladıgı için malülen emekli oldu sonra burda elektronik dükyanı acmış tabi ben daha çocukken sonra yazları karamana gidiyorum kışları burda endüstiri meslek lisesini okuyorum :)

brooklynnn
17 Nisan 2013, 22:42
Babanız da bızden demek
sızın alacağınız motor 48 plaka mı ?

güvenyahya
16 Mayıs 2013, 21:57
ewet 48 r plaka ama blok kırıkmış :(

brooklynnn
16 Mayıs 2013, 23:56
ben o regalı eczane onunde carsıda kosede gorup duruyorum dostum

brds
17 Mayıs 2013, 04:39
ben 2 yıldır raptor kullanıcısıyım...daha marşa 2 kere basmak nasip olmadı....